Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138126 defa)

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #150 : 07 Nisan 2016, 15:02:48 »
Coca cola'nın da reklama ihtiyacı yok ama hergün reklam vermeye devam ediyorlar.
Varsa eğer ara fotoları arkadaşların yüklesinler bizde öğrenelim . Tabi eğer doktorun kendi yayınlatmıyorsa.
Hem belki bakarsın bu sayede saç ekimi konusunda benim gibi bir cahilinde bilmediği bir şey varsa yol göstermiş olur hem.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 07 Nisan 2016, 15:26:24 »
: ) ) )

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 07 Nisan 2016, 16:13:21 »
koray hoca bu ekimde başarısız oldu.Öncesi ve sonrası fotolarına bakılacak olursa üstüne üstlük 4500 de ekim yapıldıgını düşünürsek başarısız.Bu arkadaşımda parasını iade istesin benim fikim.Birde bu  formda ne oluyorsa bazı arkadaşlar başarısız ekimlerdebile ekilen kişiye moral olsun diye; bekle (iyi olur falan filan) ya hu 6 ay veya 7 ay olmuş cogu kişinin ekimi bu saatten sonra ne olabiliradama moral verme git paranı iste de.

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 07 Nisan 2016, 18:34:02 »
koray hoca bu ekimde başarısız oldu.Öncesi ve sonrası fotolarına bakılacak olursa üstüne üstlük 4500 de ekim yapıldıgını düşünürsek başarısız.Bu arkadaşımda parasını iade istesin benim fikim.Birde bu  formda ne oluyorsa bazı arkadaşlar başarısız ekimlerdebile ekilen kişiye moral olsun diye; bekle (iyi olur falan filan) ya hu 6 ay veya 7 ay olmuş cogu kişinin ekimi bu saatten sonra ne olabiliradama moral verme git paranı iste de.

ha agzina saglik ya. ne varsa onu deyip yazin. k

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 07 Nisan 2016, 18:55:37 »
Burada ki asıl amaç doğrular arkadaşlar neyse onu söylersek kötüyse kötü diyelim ki bu arkadaşımızda Koray'a hesap sorsun. Eger yok iyi falan derse Koray; arkadaşımız formu referans verebilsin.Hadi ben anlamıyorum formdakilerdemi anlamıyor diyebilsin.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 07 Nisan 2016, 19:40:19 »
Burada ki hata ne biliyormusunuz arkadaşlar adamın poposunu kaldırdık yok 1.koray 2.keser dedik dedik adamlar havalandı.Koray bu parayı hak edecek ne yapıyor usta sadece kanal acıyor ve belkide kökü alıyor dahası yok.Allah aşkına keser keser deniliyor.Bu keserin bu formda bir tane müşterisi varmı veya kaç tane örnek gördünüz sadece bu formda bunlar keserin ekimleri diye konusu var.

Bu cümleleri kuruyorum ama bu adamlara ektirmeyin demiyorum.Benimde param olsa bunlara ektiririm ama şartlarımı kabul ederlerse.PATOZLAMAYA ekTİRMEME
ŞARTLAR
1.Ekeceginiz greftlerin sayı yapacagımız anlaşmada yazılacak
2.ekilen greftlerin %100 olmasada %85'nin cıkaçagi anlaşmada olacak
3. ekilen gerftlerin şekil bozuklugu veya yön yanlışlıgı neticesinde hata olarak kabul sayılacak anlaşmada
4.Kök alınan dönörde dezenfermasyon olması taktirde hata sayılacak anlaşmada
5.ödeme işeminin miktarı eksiksiz yazılacak(olası bir aksilikte mahkemede ne ödedigin belli olsun.tazminatta ödedigin miktara göre şekillenilir)

eklene bilecekler varsa söyleye bilirsiniz arkadaşlar.Artık bilinçli ekim yaptıralım.Sadece Koray veya keser  için degil bütün ekimciler için yapılabilir bu anlaşma.

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 07 Nisan 2016, 20:33:39 »
Coca cola'nın da reklama ihtiyacı yok ama hergün reklam vermeye devam ediyorlar.
Varsa eğer ara fotoları arkadaşların yüklesinler bizde öğrenelim . Tabi eğer doktorun kendi yayınlatmıyorsa.
Hem belki bakarsın bu sayede saç ekimi konusunda benim gibi bir cahilinde bilmediği bir şey varsa yol göstermiş olur hem.
merak etme hocam ektiren bi arkadaşım var bende ekim yaptırmayı düşünüyorum koray hocaya ama arkadaşımın durumunu bekliyorum şuan 3.ayında mayıs-haziran gibi buraya fotolarını yükler o zaman sende karar verirsin.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 08 Nisan 2016, 01:37:52 »
daha öncede söyledim koray = para adam benden 22 bin lira istedi yahu 2 bin küsür greft için.... başkalarının fotolarına baktım broşürlerinde 1800 ekildi yazıyor adamın açık alanı benden daha çok o adama 1800 ekmiş benim alan daha dar bana 2500 diyor : )))) neden peki ??? tabiki ücret şişsin diye : )) bu koray değil sadece kim olursa olsun olmaz ayıp yani... bu arkadaşın ekimine gelince 1 aydır resim yok paylaşsın iyimi kötümü görelim belki gelişme vardır bilmiyoruz yani

burdan şunu söylemek istiyorum burada kelevra arkadaşın konusunu kirletmeyelimde iron arkadaşımızda uygun görürse bir konu açsın doktorlarla ilgili iyi yada kötü izlenimlerimizi orada yazalım tabi ki seviyemizi koruyarak

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #158 : 08 Nisan 2016, 12:12:13 »
Ben bu fiyat Tartismalarini dogru bulmuyorum  evet fiyatlar ucuk ama  kimse gidip yaptirmak zorunda degil bir cok insan icin sonuc ve saglik önemli  saclarin cikmamasinim bir cok nedeni olabilir mesala dolasim yetersizligi bunun disinda ekim merkezinim hatalarida tabiki burda yapilmasi gereken arkadasimizin saclarinin neden cikmadigini dogru bi sekilde tespit edip ona gore 2 ci ekim gerceklestirmesi tabi zaten kendide bunlari bizdan daha iyi sekilde analiz etmistir saclarinin durumunu suan bilmiyoruz belki cikicak suan 7 ci ayinda sanirim ve insallah guzel haberlerle gelir ...

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #159 : 08 Nisan 2016, 12:33:50 »
merak etme hocam ektiren bi arkadaşım var bende ekim yaptırmayı düşünüyorum koray hocaya ama arkadaşımın durumunu bekliyorum şuan 3.ayında mayıs-haziran gibi buraya fotolarını yükler o zaman sende karar verirsin.
suana kadar durumdan memnunmu arkadasin ?

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 08 Nisan 2016, 17:24:06 »
Ben bu fiyat Tartismalarini dogru bulmuyorum  evet fiyatlar ucuk ama  kimse gidip yaptirmak zorunda degil bir cok insan icin sonuc ve saglik önemli  saclarin cikmamasinim bir cok nedeni olabilir mesala dolasim yetersizligi bunun disinda ekim merkezinim hatalarida tabiki burda yapilmasi gereken arkadasimizin saclarinin neden cikmadigini dogru bi sekilde tespit edip ona gore 2 ci ekim gerceklestirmesi tabi zaten kendide bunlari bizdan daha iyi sekilde analiz etmistir saclarinin durumunu suan bilmiyoruz belki cikicak suan 7 ci ayinda sanirim ve insallah guzel haberlerle gelir ...

eğer biri 30 bine biri 3 4 bine yapıyorsa fiyat performans değerlendirmesini yaparım arkadaşım nasıl yapmicam ? bu saç ekimi işine girerken parayı önemsemiyormuyuz yani ? nerede yaşıyoruz isviçredemi ? peki neye göre değerlendirme yapıcaz ? bu işe girerken iki ana kıstas var fiyat sonuç
fiyat tartışması tabiki olacak hele sonuçlar aynı olmaya doğru gidiyorsa ?  avrupalılar bizi çok sevdiği içinmi geliyor sanıyorsun ? ucuzuz kardeşim ucuz onlara göre... yarın avrupa birliğine girsek bir allahın kulu koray hocaya saç ektirmez bunu net söylüyorum sana... o zaman türk kellerin peşine düşerler... ben avrupalıya yaptığı fiyata bizede aynı fiyatı söylemesine karşıyım ama serbest piyasa naparsın... he buda karalama kampanyası değil yanlış anlaşılmasın doktor gözetmem muttalip hocanın fiyatıda bence çok uçuk... kim neyse onu söylerim ben... kelevranın sonucu bence iyi olacak büyük ihtimalle çıkmıştır saçları eklerse görürüz yargısız infazda yapmamak lazım hem doktora hem hastaya...

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #161 : 08 Nisan 2016, 20:07:39 »

eğer biri 30 bine biri 3 4 bine yapıyorsa fiyat performans değerlendirmesini yaparım arkadaşım nasıl yapmicam ? bu saç ekimi işine girerken parayı önemsemiyormuyuz yani ? nerede yaşıyoruz isviçredemi ? peki neye göre değerlendirme yapıcaz ? bu işe girerken iki ana kıstas var fiyat sonuç
fiyat tartışması tabiki olacak hele sonuçlar aynı olmaya doğru gidiyorsa ?  avrupalılar bizi çok sevdiği içinmi geliyor sanıyorsun ? ucuzuz kardeşim ucuz onlara göre... yarın avrupa birliğine girsek bir allahın kulu koray hocaya saç ektirmez bunu net söylüyorum sana... o zaman türk kellerin peşine düşerler... ben avrupalıya yaptığı fiyata bizede aynı fiyatı söylemesine karşıyım ama serbest piyasa naparsın... he buda karalama kampanyası değil yanlış anlaşılmasın doktor gözetmem muttalip hocanın fiyatıda bence çok uçuk... kim neyse onu söylerim ben... kelevranın sonucu bence iyi olacak büyük ihtimalle çıkmıştır saçları eklerse görürüz yargısız infazda yapmamak lazım hem doktora hem hastaya...
vallahi kardesim ben parayi dusunmuyorum benim icin saglikli bir ekim ve sonuc onemli  Benim demek istedigim bu  kalevara icin 30 bin vermis suymus buymus bunlari solemeyi dogru bulmuyorum  yoksa kimin fiyat politikasini tartisiyosaniz tartisin 

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 08 Nisan 2016, 21:14:41 »
Selamlar herkese,

Bir ara fırsat bulunca fotoğraf ekleyeceğim. Baya muhabbet dönmüş:) Para işini ektirene bırakın onun sorunu. Önemli olan sonuç iyi mi kötü mü bu kadar.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 08 Nisan 2016, 21:40:59 »
bu formda birileri bu koray hocanın ekimleri hep nedense hastanede cekilen fotolar nedense foto istenildiginde ve bir şey soruldugunda şakk diye ortaya bir şey koyamıyor ama 1 veya 2 kişi hariç demişti.Bende böyle cevap verince şimdi midem bulandı hem fotagraf ekleyecegim deniliyor hem de para işi ektirene bırakın onun sorunu diyorsun(benim sorunum diyemiyorsun)

Glr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 08 Nisan 2016, 21:49:15 »
Selamlar herkese,

Bir ara fırsat bulunca fotoğraf ekleyeceğim. Baya muhabbet dönmüş:) Para işini ektirene bırakın onun sorunu. Önemli olan sonuç iyi mi kötü mü bu kadar.

Paranın öneminin olup olmayacağını belirleyen tek kriter sonuçtur.Umarım memnun kalırsınız.Bende Asmed'de sıklaştırma tarzı bir operasyon düşünüyorum.Ok lersem 6 haziran için günü ayırttıracağım.Tek kafamı karıştıran konu alınan greft ve sonuç ilişkisi.Emin olun değil 30 bin 60 ta veririm.Yeterki hayal kırıklığı yaşamayalım.Ekilen greftlerin çıkması,sık olması,doğal olması vb gibi kıstasları en iyi uygulayan yerleri arıyoruz.Ben,kendi adıma bütün paylaşım yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram