Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138113 defa)

Onurd

• Ziyaretçi
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #180 : 09 Nisan 2016, 15:23:39 »
Kardesim ben yanlis anlamadim . Gereksiz konuslara giriyosunuz yok şak diye resim koymuyor yok ben ektirdim ucuza olmadi yok okadar para verdi saci cikmadi kisinin kendi tercihi bu kimseyi ilgilendirmez senin sonucun iyise biz mutlu oluruz senin verdigin para bizi ilgilendirmez   istedigin doktoru elestir beni ilgilendirmez siz kalkip ektiren insanlari elestirmeye basladiniz  sonucun hayirli olsun senin adina sevindim
ben hiç bir zaman hiç bir arkadaşı şu doktora ektirmiş diye eleştirmedim ? özelliklede kelevrayı yazdıklarımı okursan görürsün... hatta ben fotosunu görmeden yorum yapmayalım dedim bu bir... ikincisi her yere koray erdoğana ektiricem yazıyorsun tamam tabiki ektirebilirsin bunada kimsenin birşey demeye hakkı yok ki bu iki... ve diyelim ki biz burada her hangi bir doktoru eleştiriyoruz sen neden avukatı kesildin ? bakın buna benim ektirdiğim doktor ilhan serdaroğluda dahil herkesi eleştirmek hakkımız yahu para veriyoruz... benim sonucum kötü olsaydı bende ilhanı eleştiricektim tabiki... arkadaşım arada uçurum fiyat farkı varsa sonuç aynıysa enayimiyiz ya vericez o kadar parayı ? tekrar üstüne basa basa söylüyorum kelevranın fotosunu görmedim yorum yapmıyorum yapmamda belki çıktı süper oldu çocuğun saçları nerden bilelim... hem öyle olmasa bile moral vermek gerekir tutupta yermek değil...
hedefe seni oturtmadim diger 3 kisinin soledikleride dahil sanki ozellikle gelip kalevranin uzerinden gelio kotulemek adina konusmalar var .. norveclinin dedigi gibi verilen para bizi ilgilendirmez sonuc onemli  doktoru elestirin eyvallah ama konu ektirene abuk subuk yarumlar yapmaya gelince orda durucan aga Adam demis sak diye resim koyamiyolar Babasinin hamalimi var burda arkadas nedemek bu ..

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #181 : 09 Nisan 2016, 15:24:47 »
isteyen tabiki istedigi kadar para verir bu kendi tercihi, ama ferrari parasini veriyorsan o ferrariyi verecekler adama, ferrari parasina modifiye edilmis sahini verirlerse insanin zoruna gider. yani rakam bi nevi kalite anlamina gelmeli. yoksa 3 vermisin 300 vermisin tabiki insanin kendi tercihi
aynen norvecli katiliyorum olay bu iste cok guzel anlatmissin . Simdi norwecli cok guzel bir sonuc aldi cocuk faydali olsun diye elinden geleni yapior frumda bunu yapmaya mecburmu hayir şak diye redim istenilince koymak zorundami hayir verdigi para kimi ilgilendirir kimseyi . Zekeriya kullu elestire bilirsin ama Norvecliyi elestiremessin
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 15:27:54 Gönderen: Onurd »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #182 : 09 Nisan 2016, 15:31:04 »
Kardesim ben yanlis anlamadim . Gereksiz konuslara giriyosunuz yok şak diye resim koymuyor yok ben ektirdim ucuza olmadi yok okadar para verdi saci cikmadi kisinin kendi tercihi bu kimseyi ilgilendirmez senin sonucun iyise biz mutlu oluruz senin verdigin para bizi ilgilendirmez   istedigin doktoru elestir beni ilgilendirmez siz kalkip ektiren insanlari elestirmeye basladiniz  sonucun hayirli olsun senin adina sevindim
ben hiç bir zaman hiç bir arkadaşı şu doktora ektirmiş diye eleştirmedim ? özelliklede kelevrayı yazdıklarımı okursan görürsün... hatta ben fotosunu görmeden yorum yapmayalım dedim bu bir... ikincisi her yere koray erdoğana ektiricem yazıyorsun tamam tabiki ektirebilirsin bunada kimsenin birşey demeye hakkı yok ki bu iki... ve diyelim ki biz burada her hangi bir doktoru eleştiriyoruz sen neden avukatı kesildin ? bakın buna benim ektirdiğim doktor ilhan serdaroğluda dahil herkesi eleştirmek hakkımız yahu para veriyoruz... benim sonucum kötü olsaydı bende ilhanı eleştiricektim tabiki... arkadaşım arada uçurum fiyat farkı varsa sonuç aynıysa enayimiyiz ya vericez o kadar parayı ? tekrar üstüne basa basa söylüyorum kelevranın fotosunu görmedim yorum yapmıyorum yapmamda belki çıktı süper oldu çocuğun saçları nerden bilelim... hem öyle olmasa bile moral vermek gerekir tutupta yermek değil...
yazarim arkadas kime ne ektiricem demiyorum dusunuyorum diyorum .. ben koray erdogana solenen elestirelere yorummu yaptim kalevraya davranis sekline tepki gorsterdim ..sanane birader benim heryere koraya ektircegimi yazmamdan ? Ayrica benim koray erdoganin avukati kesildigim tek bir yazi ornegi gostersene bana bi sen
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 15:35:02 Gönderen: Onurd »

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 09 Nisan 2016, 15:33:13 »
iyi avukat olmuşsun onurd böyle savun korayı belki beleş eker sana

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 09 Nisan 2016, 15:36:17 »
arkadaslar gerek yok bunlara, birbirinizin kalbini kirmayin

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #185 : 09 Nisan 2016, 15:37:27 »
iyi avukat olmuşsun onurd böyle savun korayı belki beleş eker sana
  :))) konustugum kelimelerden bunu anliyosan Evet avu kati oldum varmi ??  Bebim beles biseye ihtiyacim yok senin varsa bagiş yaparim

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 09 Nisan 2016, 15:40:25 »
o kadar paran varsa ve bagış yapma yeri arıyorsan
şimdilik bunla başla;, AVEA, TURKCELL ve VODAFONE GSM operatörlerine ait faturalı telefonlardan 2582'ye boş mesaj göndererek Mehmetçik Vakfına 10,00 TL tutarında bağışta bulunabilirler.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #187 : 09 Nisan 2016, 15:44:02 »
Onur kardesim biraz önceki yazilanlari okursan kim koray hakkinda elestiri yaparsa ilk cevap senden geliyor yok sacmaliyorzunus bilmem ne ,belki senin icin adam 30 bin tl guzel isler yapiyor .ama basklari icin 30 bin tl degecek ekim yapmiyor.Dr Korayin ekimlerine bakarsan hepsi siklastirma .Dr Koray bence seciyor Kalite Sacli Kapatmayi gözu kesti kisileri.Kim nereye ektirirmek isterse ektirsizin 100 bin versin isterse 300 bin.benim icin konu kapanmistir.
bak kalevrada yazmis rahatsizligini koray benim umrumda degil .. ekimini elestir ama para vermissin sukadsr bu kadar bundan sizene yok ben 3 bin verdim super oldu sen 30 bin verdin gibi yorumlar yapilirsa konusurum sana yapilsin senide savunurum  benim yazdiklarimi koray yi savunmak olarak anliyosan kapasiten buysa  onada eyvallah avukatida olurum umrumda degil

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #188 : 09 Nisan 2016, 15:46:48 »
o kadar paran varsa ve bagış yapma yeri arıyorsan
şimdilik bunla başla;, AVEA, TURKCELL ve VODAFONE GSM operatörlerine ait faturalı telefonlardan 2582'ye boş mesaj göndererek Mehmetçik Vakfına 10,00 TL tutarında bağışta bulunabilirler.
  birader Hem hakeret boyutunda bana git beleşe yapsin sana tarzi yorum yapiyosun  hemde ustune sacmaliyosun ben senin ihtiyacim varsa gel bagiş yapim dedim yoksa ihtiyacin ses kes

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 09 Nisan 2016, 15:48:45 »
tamam avukat abi.emrin olur avukat bey

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #190 : 09 Nisan 2016, 15:49:30 »
tamam avukat abi.emrin olur avukat bey
  afferim

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #191 : 09 Nisan 2016, 16:02:33 »
onurd bana kimi hatırlatıyorsun biliyormusun;serkan beyi saç ekimçi adam hiç olmazsa kendi adında actı her şeye cevap verdi.Baya bir ileri gitti bir arkadaşı tlf v.b şeylerle taciz etti.yanlış yaptı ve dip not kimse kimseden korkmaz.Sen ne yapmaya calışıyorsun.Her söyledigimiz sözden bir mana cıkarırıp üzerine alınıyorsun.Nedense koray hocaya son zamanlarda baya ekim yaptıran olmuş ve bu konular ardı ardına acılmaya başlandı biz bunuda ögrenmek istiyoruz
:))))) korayin ajaniyim birazder ben kendi bana 30 bin ero veriyo reklam yapiyorum burda :))) inanmak istedigin bumu al iste rahatla :)  koray erdogani savunucak tek kelime etmedim  ama bu sekilde kaleveraya yaptiginiz saygisiz yorumlari örtecekseniz all soledim rahatla

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #192 : 09 Nisan 2016, 16:06:48 »
Bana öyle geliyor ki burayi dr korayin adamlari sarmis.arkadasin memunsa neden simdi degilde mayis ayinda resim attiyor ,arkadasin biri ekim icin 60 bin veriyor .MUtsuz arkadasin dedi gibi artik migde bulandiriyor.
aynen korayin adamlariyiz biz :)))) insanlar sana resim atmak zorunda haklisin hattaga telini adresini yaz gun gun bilgilendirsinler seni yoksa kesin korayin adamidir zekani ayakta alkisliyorum

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 09 Nisan 2016, 16:11:10 »
sensin onurd. yeter daa,görecegiz resimleri o zaman konuşulur

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #194 : 09 Nisan 2016, 16:11:50 »
Onur kardesim biraz önceki yazilanlari okursan kim koray hakkinda elestiri yaparsa ilk cevap senden geliyor yok sacmaliyorzunus bilmem ne ,belki senin icin adam 30 bin tl guzel isler yapiyor .ama basklari icin 30 bin tl degecek ekim yapmiyor.Dr Korayin ekimlerine bakarsan hepsi siklastirma .Dr Koray bence seciyor Kalite Sacli Kapatmayi gözu kesti kisileri.Kim nereye ektirirmek isterse ektirsizin 100 bin versin isterse 300 bin.benim icin konu kapanmistir.
guzel kardesim  korayin kacparaya neyi yaptigi beni ilgilendirmez ekimlerini begendigimi mi soleyledim ben ? Yada super ekiyormu dedim . Takmissiniz adamin verdigi para sizine arkadas bundan git koraya ne soluyosan sole ama adam bu parayi verdi diye hakaret etmediniz kaldi cocuga

Facebook Twitter Instagram