Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138118 defa)

Onurd

• Ziyaretçi
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #165 : 08 Nisan 2016, 23:27:28 »
bu formda birileri bu koray hocanın ekimleri hep nedense hastanede cekilen fotolar nedense foto istenildiginde ve bir şey soruldugunda şakk diye ortaya bir şey koyamıyor ama 1 veya 2 kişi hariç demişti.Bende böyle cevap verince şimdi midem bulandı hem fotagraf ekleyecegim deniliyor hem de para işi ektirene bırakın onun sorunu diyorsun(benim sorunum diyemiyorsun)
alakasiz gereksiz bi cevap vermissin kalevera sonuclariyla ilgili  bir cok resim koydu şak diye cikarim resim koymak zorunda degil kimse 

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #166 : 09 Nisan 2016, 00:17:27 »
Gir arkadas kuzura bakma ama bazilari icin parada önemli,aramizda bazi genc arkadaslarda var annesin den babasindan para alan ekim icin iki üc yil para biriktiren .kusura bakma ben bir sac icin 60 bin tl vermem .verme imkanim varmi var.ben sac ekime 2000€ verdim ama zevkime 3 haftada 4 bin €  yakin para harcadim .ekim sonucum da burdaki cok övülen göklere cikaran dr larin sonucundan daha iyi oldu.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 00:27:14 Gönderen: Enes1980 »

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 09 Nisan 2016, 00:25:54 »
bu formda birileri bu koray hocanın ekimleri hep nedense hastanede cekilen fotolar nedense foto istenildiginde ve bir şey soruldugunda şakk diye ortaya bir şey koyamıyor ama 1 veya 2 kişi hariç demişti.Bende böyle cevap verince şimdi midem bulandı hem fotagraf ekleyecegim deniliyor hem de para işi ektirene bırakın onun sorunu diyorsun(benim sorunum diyemiyorsun)
alakasiz gereksiz bi cevap vermissin kalevera sonuclariyla ilgili  bir cok resim koydu şak diye cikarim resim koymak zorunda degil kimse
60 bin mi : ) valla benim için para önemliydi... herkes demicem tabiki herkes bir değil ama çoğu insan zar zor imkanlarda saç ektiriyor... benim ekimden beklentim çok üst düzeyde değildi ama 25 30 bin lira verseydim (ki vermem) eğer o zaman kimse kusura bakmasın ama çok ekstrem şeyler beklerdim burak özçivitin saçları gibi o paranın hakkı o çünkü

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 09 Nisan 2016, 00:48:18 »
Coca cola'nın da reklama ihtiyacı yok ama hergün reklam vermeye devam ediyorlar.
Varsa eğer ara fotoları arkadaşların yüklesinler bizde öğrenelim . Tabi eğer doktorun kendi yayınlatmıyorsa.
Hem belki bakarsın bu sayede saç ekimi konusunda benim gibi bir cahilinde bilmediği bir şey varsa yol göstermiş olur hem.
merak etme hocam ektiren bi arkadaşım var bende ekim yaptırmayı düşünüyorum koray hocaya ama arkadaşımın durumunu bekliyorum şuan 3.ayında mayıs-haziran gibi buraya fotolarını yükler o zaman sende karar verirsin.
suana kadar durumdan memnunmu arkadasin ?

memnun hocam mayıs gibi fotoları atacak her aya ait

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 09 Nisan 2016, 00:58:13 »
Bana öyle geliyor ki burayi dr korayin adamlari sarmis.arkadasin memunsa neden simdi degilde mayis ayinda resim attiyor ,arkadasin biri ekim icin 60 bin veriyor .MUtsuz arkadasin dedi gibi artik migde bulandiriyor.

Glr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graftke
« Yanıtla #170 : 09 Nisan 2016, 03:33:22 »
Arkadaşlar bu konuyu böyle şeylerle doldurmayalım.Bende en uyguna en iyi sonucu almak isterim.Parayı nereye harcayacağınız sizin kararınızdır.Hayatta önceliğiniz ne ise ona göre yaşarsınız.Kendine bakmak sadece saç ektirmekten ibaret değildir.İmkanı ve ihtiyacı olan 60 binde verir.Ya da gider başka zevkleri için kullanır.

Yani burada tartışılacak tek şey sonuçlardır.Onun dışında başka bişey tartışmak gereksiz.

Emin olun İstanbul'da daha iyi bir seçenek varsa ona gidebilirim.Bu iş benim adıma riske atılacak bir durum değil.Umarım anlatabildim.Konu açtım diğer bölümde Dr.Keserlede görüşmek istiyordum.Hala da zamanım var.Ayarlayabilirsem gidebilirim Ankara'ya.3 Mayısta da Koray Erdoğan'la görüşeceğim.Bu greft meselesi benimde kafamı kurcalıyor.

Midenizin bulanmasına gerek yok anlayacağınız.

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 09 Nisan 2016, 09:55:22 »
Bana öyle geliyor ki burayi dr korayin adamlari sarmis.arkadasin memunsa neden simdi degilde mayis ayinda resim attiyor ,arkadasin biri ekim icin 60 bin veriyor .MUtsuz arkadasin dedi gibi artik migde bulandiriyor.

hocam sonuc ortaya cıkmaya basladıgında atacak yav yemin ederim koray hocanın adamı falan değiliz insanları tanımadan böyle yargılamayın ben dedim at siteye diye sonuc göstersin kendini olumlu olumsuz atacam dedi rahat ol hocam

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #172 : 09 Nisan 2016, 11:05:28 »

hocam sonuc ortaya cıkmaya basladıgında atacak yav yemin ederim koray hocanın adamı falan değiliz insanları tanımadan böyle yargılamayın ben dedim at siteye diye sonuc göstersin kendini olumlu olumsuz atacam dedi rahat ol hocam
hocam takilma bazilari  cok kolay sacmalaya biliyor Adam ekim yaptirdim paylasicam yakinda diyor .. soledikleri lafa bak  Adami paylasagicana binpisman ederler

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #173 : 09 Nisan 2016, 11:11:53 »
Coca cola'nın da reklama ihtiyacı yok ama hergün reklam vermeye devam ediyorlar.
Varsa eğer ara fotoları arkadaşların yüklesinler bizde öğrenelim . Tabi eğer doktorun kendi yayınlatmıyorsa.
Hem belki bakarsın bu sayede saç ekimi konusunda benim gibi bir cahilinde bilmediği bir şey varsa yol göstermiş olur hem.
merak etme hocam ektiren bi arkadaşım var bende ekim yaptırmayı düşünüyorum koray hocaya ama arkadaşımın durumunu bekliyorum şuan 3.ayında mayıs-haziran gibi buraya fotolarını yükler o zaman sende karar verirsin.
suana kadar durumdan memnunmu arkadasin ?

memnun hocam mayıs gibi fotoları atacak her aya ait
arkadasim bir an once paylasirsan  karar verme asamasinda olan bizlere yardimin cok olur sonuclari beklioruz malum

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 09 Nisan 2016, 13:04:19 »
Selamlar,

Sanırım burada en çok fotoğraf paylaşanlardan biri benim. Her gün sizlerle fotoğraf paylaşamam maalesef. Yoğun bir iş tempom var ve fırsat buldukça fotoğraf paylaşıyorum. Ayrıca 6. ayda ekimden o anlık sonuçlara göre memnun olmadığımı da belirtmiştim. Para konusuna gelince, hala lafımın arkasındayım, para senin için önemli olabilir, fakat bunu gelip benim başlığım altında pahalıymış diye belirtmeni gerektirmez. Sonuç iyi mi kötü mü benim için önemli olan bu. 3000TL'ye ektiren biri için sonucun çok iyi diyebilirsin veya kötü diyebilirsin, aynı şey 30000 veren kişi için de geçerli. Parayı veren düşünsün dedim ve hala aynı şeyi düşünüyorum. Bırakın parayı veren düşünsün, konu benim ekimim ve para benim konum. Ayrı bir konuda mesala Koray Erdoğan konusunda, adamın ücretleri çok yüksek hak etmiyor diyebilirsin. Ama burada yorum yapılması gereken şey benim ekim sonucum. Bedavaya ektirdim diye açıklasaydım, bedava için iyi ekim ya mı diyecektin? Demeyecektin, o zaman? Neyse durum bu. Müsait olduğumda fotoğraf yükleyeceğim her zaman olduğu gibi.

Sevgiler.

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 09 Nisan 2016, 14:13:54 »
Bir Dr ekim icin 4 bin tl aliyorsa elestiriyorsak ekim kötu olmus diye.Dr biri cikar ben Kral ekim yapiyorum 30 bin yada 50 bin tl istiyorum derse,o ekimden ben o zamman sifir hata beklerim .hatta hata görursemde o zamman derim sen parani hak etmiyorzun.o kadar bazit.Korayin acilan konularin resimlerine bakarsan konulan resimlerin siralamazi bille ayni.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 14:28:51 Gönderen: Enes1980 »

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 09 Nisan 2016, 14:39:22 »
onurd sen benim söylediklerimi anlayamamışsın sanırım ben diyorum ki ekimlerin sonucu hemen hemen aynı yere doğru gidiyorsa yani aynı görüntü vs vs neden 30 bin lira veriyim ya : ) adama kötü ekiyor demedim ki ? yok 300 bin veririm 100 bin : ) neyse şunu söylemek istiyorum sonuç aynı olacaksa neden daha fazla para vereyim yaa ? yada neden herkes daha fazla para versin : ) he belki senin vardır başkasının yoksa napıcak ?? ben senin ne kadar para verdiğini sorgulamıyorum ki istersen git dünyanın parasını ver bana ne ben buradaki saç ekimi yaptıracak insanlara yaşadıklarımı anlatıyorum bu neyse al sana 6 aylık 2500 liralık sonucum... bunlarıda buraya koymayacaktım ama neyse akşam eklicem bütün resimlerimi ordan bakar bütün arkadaşlar... bu arada kelevradan özür diliyorum kusura bakmasın arkadaş konusunu kirlettik...

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #177 : 09 Nisan 2016, 15:02:42 »
Kardesim ben yanlis anlamadim .  Biz burda herkes koraya gidip ekip yaptirsin mi diyoruzda parasi olmayanlar napicak diye soru soruyosun   2500 lira  da veremez parasi olmayan birak 30 u  Gereksiz konuslara giriyosunuz yok şak diye resim koymuyor muş koymak zorundami ?  ben ektirdim ucuza  super oldu siz 30 bin verdiniz salaksiniz gibi yaklasimlar  yok okadar para verdi saci cikmadi kisinin kendi tercihi bu  sizene nekadar veridiginden banane senin ne kadar verdiginden ? kimseyi ilgilendirmez senin sonucun iyise biz mutlu oluruz senin verdigin para bizi ilgilendirmez   istedigin doktoru elestir beni ilgilendirmez siz kalkip ektiren insanlari elestirmeye basladiniz  sonucun hayirli olsun senin adina sevindim
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 15:15:11 Gönderen: Onurd »

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 09 Nisan 2016, 15:15:34 »
Kardesim ben yanlis anlamadim . Gereksiz konuslara giriyosunuz yok şak diye resim koymuyor yok ben ektirdim ucuza olmadi yok okadar para verdi saci cikmadi kisinin kendi tercihi bu kimseyi ilgilendirmez senin sonucun iyise biz mutlu oluruz senin verdigin para bizi ilgilendirmez   istedigin doktoru elestir beni ilgilendirmez siz kalkip ektiren insanlari elestirmeye basladiniz  sonucun hayirli olsun senin adina sevindim
ben hiç bir zaman hiç bir arkadaşı şu doktora ektirmiş diye eleştirmedim ? özelliklede kelevrayı yazdıklarımı okursan görürsün... hatta ben fotosunu görmeden yorum yapmayalım dedim bu bir... ikincisi her yere koray erdoğana ektiricem yazıyorsun tamam tabiki ektirebilirsin bunada kimsenin birşey demeye hakkı yok ki bu iki... ve diyelim ki biz burada her hangi bir doktoru eleştiriyoruz sen neden avukatı kesildin ? bakın buna benim ektirdiğim doktor ilhan serdaroğluda dahil herkesi eleştirmek hakkımız yahu para veriyoruz... benim sonucum kötü olsaydı bende ilhanı eleştiricektim tabiki... arkadaşım arada uçurum fiyat farkı varsa sonuç aynıysa enayimiyiz ya vericez o kadar parayı ? tekrar üstüne basa basa söylüyorum kelevranın fotosunu görmedim yorum yapmıyorum yapmamda belki çıktı süper oldu çocuğun saçları nerden bilelim... hem öyle olmasa bile moral vermek gerekir tutupta yermek değil...

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 09 Nisan 2016, 15:17:34 »
isteyen tabiki istedigi kadar para verir bu kendi tercihi, ama ferrari parasini veriyorsan o ferrariyi verecekler adama, ferrari parasina modifiye edilmis sahini verirlerse insanin zoruna gider. yani rakam bi nevi kalite anlamina gelmeli. yoksa 3 vermisin 300 vermisin tabiki insanin kendi tercihi
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 15:19:05 Gönderen: norvecli »

Facebook Twitter Instagram