Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138130 defa)

Onurd

• Ziyaretçi
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #135 : 02 Mart 2016, 11:44:06 »
Sac ekiminden beklentisi  ya farkli olabilir yada  bu 4500 greft'e fazla diyenllerin sac ekimimden zerre anladigini sanmiyorum ektiren kisinin beklentisi bu yonde imis ki bence en gercekci karar eger doner bolgesi yeterliyse cm2de 25 tel kalmis saclari 4500 bolerek cm2 de 60 a tamamlamak  saci eski dokulmemis haline getirmek demek
O zaman bu acikliga 2500 Greft ekip cogu zaman Koray hocadan daha iyi sonuc alan Muttalip Keser de sac ekiminden zerre kadar anlamiyor. Arkadasimizin donöründe sikinti yok, ilerde daha greft cikar gibi duruyor. Fakat Koray hocanin bazen 8000 greft cikar dedigi donörlerden 4000 greftden sonra greft alinan bölgenin bir sene sonra bile gün isiginda rahatca fark edildigi örnekler var. Evdeki hesap her zaman carsiya uymaz. Ekimciler buna optical density diyor.
ben koray hocanin 3 numara kesilmis  3200 greft alinmis donerini inceledim yaklasik 10 dakika boyunca alim yapildigina dahi 1 iz bile goremedim siz canli orneklerini gorerekmi konusuyosunuz acaba ? Yoksa kulakdan dolmami

omgturev

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 03 Mart 2016, 02:55:14 »
.

Benim düşüncem bu şekilde, eken doktorlar 2000 greftle 4000 greftlik etki yapabiliyor.

2000 greftle 4000 greftlik sonuç alan bir kaç ekim paylaşabilir misiniz? Cidden merak ettim.

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 03 Mart 2016, 03:00:18 »
Bu forumda Zekeriya hocanın ekimlerini hatırlıyorum, gezerseniz görürsünüz mutlaka. Benim kastettiğim '2000 ekiyor, 4000 çıkıyor.' değil. Çoğu 4000 greft ekiminden daha iyi netice elde edilmiş ekimleri var 2-3 binlik ekimlerle: Anladığım o ki zayisi çok az.

omgturev

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 03 Mart 2016, 03:40:14 »
Yok dostum ben zaten 4000 çıkmış olarak anlamamıştım :) ''4000 veriminde bir ekim'' anlamında söylediğini biliyorum. Bi bakayım Zekeriya Hoca'nın ekimlerine.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 03 Mart 2016, 21:56:53 »
Arkadaşlar herkese selamlar,

Uzun zamandır giremiyorum foruma. Hem işler biraz yoğundu hem de kafamı biraz boşaltmak istedim. Buraya girince ister istemez sürekli saçı düşünüyorsunuz. Gelelim duruma. Ayın 8'inde tam 6 ay olacak. Benim durumda pek gelişme yok. Saçlar biraz kalınlaştı ama finasterid etkisi gibi geliyor. Hiç saç çıkmadı da diyemem ama hakkı bu değil tabi ki.

1 ay önce Koray Erdoğan'la görüştüm. Yine fotoğraflar çekildi falan. Sonrasında söylediği şu oldu: "Benim ekimlerimde genelde bu aylarda yüksek çıkışlar oluyor ama sende istediğim gelişimin gerisinde durum. Ama senin gibi vakalarım da var 7-8. ayda çıkışlar oluyor. 8. ay sonunda yeniden bakalım. Gelişme yoksa o zaman aksiyon alalım. Sen bana güvendin buradan kimse mutsuz ayrılmadı sen de mutsuz ayrılmayacaksın. Donör alanın hala yeterli. İçin rahat olsun. Şuan kaybettiğin tek şey zaman."

Açıkçası son ana kadar gayet iyiydi söyledikleri. Yani bu şekilde vakalarının olması vs. Sonuçta doktor o birçok vaka görüyor ve öyle ya da böyle herkesin süreci farklı. Fakat sonda söylediği donörün hala yeterli kısmı açıkçası çok da içime sinen bir şey değil. Her şeyden önce 30 bin liranın hakkı bu değil. Paradan daha önemli olan ise gerçekten sorun olursa ve gerçekten çıkmayacaksa ortada giden 4500 greft var ve bunun geri dönüşü yok. Konuşmadan anladığım çıkmazsa yeniden ekim yaparım seni mutlu ederimdi. Onda da çıkmazsa ne olacak? Orada bir açık var.

Neyse sonuç olarak ben yine doktorun bana verdiği tavsiyeye uyarak beklemedeyim. Ama süreç can sıkıcı, kaybettiğim zaman can sıkıcı. Genel olarak can sıkıcı yani. Bir süre daha uğramam buralara. Mesaj falan atarsanız mailime düşüyor her daim cevap verip yardımcı olurum o konuda hiç çekinmeyin. Birkaç haftaya yeni fotoğraflar da gönderirim isterseniz.

Görüşürüz.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 08 Mart 2016, 13:59:13 »
Selamlar,

Bugün 6. ay doldu. Güneşli havada dışarıda ve ev içindeki halinin fotolarını gönderiyorum.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 08 Mart 2016, 14:00:28 »
Fotolara devam

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 08 Mart 2016, 14:42:31 »
Kardeş saclarında pek bi gelişim yok ama mevcut saclarin zaten cok kaliteliymiş. Sana kendimden örnek veriyim ben 5. Aydayım hic sacım olmayan sol sakakta ekilenlerin çoğu cikti mevcut saclarin olduğu Bolgelerde saclar daha bi ATAk yapmadi cok zor cikiyor Seninde cok sık bir ekim yapılmıştı bir anda sıçrama yapabilir ben bugün bile görüştüm doktorla çıkışlar icin acele etme kişiye göre değişir 8. Aydan sonra 1 seneye kadar cok yogun sac çıkısı olan hastalarım var dedi bence 8. Ayı bekle bakalım sonrası Allah Kerim

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 08 Mart 2016, 15:40:46 »
En umutlu olduğum ekimlerden birisiydi, kabuklar döküldükten sonra günışığında koyduğun fotoğrafta saçların o kadar yoğun duruyordu ki, sırma gibi saçlar bekliyorduk ama Halacın da dediği gibi sıklaştırma ekimlerinde süreç daha yavaş ilerliyor..Ben sizin ekimin iyi olacağını düşünüyorum sonuçta işin ehli bir yere yaptırdınız..9.ay gibi memnun kalmaya başlarsınız çünkü süreç sizde normalin çok altında ilerliyor..Saçlar çok kaliteli, ekilen saçların yarısı bile çıksa çok iyi bir görüntü oluşur.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 08 Mart 2016, 17:51:31 »
Valla ben umudu kestim artik. Sadece doktor benim boyle hastalarim var dedigi icin bekliyorum. Ama umudum yok.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 08 Mart 2016, 18:23:38 »
Hocam ben Koray Erdoğan'ın kötü bir ekimini hiç görmedim, eğer maddi durumum iyi olsaydı gözü kapalı giderdim..Ben güveniyorum ve saçların çıkacağına da inanıyorum..Böyle saç kalitesi olan birine 4500 greft alıp da başarısız olacağını zannetmiyorum açıkçası..Farkındaysan sizinle aynı dönemde ektiren hemen herkesin sonuçlarında gecikme var..8 ay oldu benim hala dipte ince saçlar batan saçlar var..6 ayda zaten hiç memnun değildim, şimdi yine memnun olmaya başladım yavaştan..Sizinde öyle olacak.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 09 Mart 2016, 12:00:25 »
Valla ben umudu kestim artik. Sadece doktor benim boyle hastalarim var dedigi icin bekliyorum. Ama umudum yok.

Kardeşim ekim sürecini inceledim öncelikle sacların eskisine nazaran iyi durumda proscar kullanman bunun etkisi bence şakak bölgelerinde ilerleyen sürecte daha iyi olacaktır ama dedigim gibi proscar kullanıp ekim yaptırmak pek mantıklı gelmiyor bana..Proscar kullanmasan sonuç nasıl olurdu sence ??

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 07 Nisan 2016, 14:52:55 »
Bu Koray Erdoğanın ekimlerinde neden hiç ara süreçlerin fotoları yayınlanmıyor sadece bu arkadaşa özgü değil diğer ektirenlerede tek tek baktım ekim sırasında sütüdyoda çekilenler hepsi.
Şüphe uyandırıcı bir durum hep aynı tarz saç dökülmesi olanlaramı saç ekiyor bu adam ?
Reklam amaçlı gibi geldi bana nedense.
Bu fotolar gerçekten sahiplerinemi ait dersiniz ? Yada haberleri varmı acaba ?

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 07 Nisan 2016, 14:56:52 »
Bu Koray Erdoğanın ekimlerinde neden hiç ara süreçlerin fotoları yayınlanmıyor sadece bu arkadaşa özgü değil diğer ektirenlerede tek tek baktım ekim sırasında sütüdyoda çekilenler hepsi.
Şüphe uyandırıcı bir durum hep aynı tarz saç dökülmesi olanlaramı saç ekiyor bu adam ?
Reklam amaçlı gibi geldi bana nedense.
Bu fotolar gerçekten sahiplerinemi ait dersiniz ? Yada haberleri varmı acaba ?

koray erdoğanın reklama ihtiyacı yok hocam bunu gerçekten düşünüyorsan kimin nasıl saç ekimi yaptıgına dair en ufak bi bilgin bi araştırman yok demektir.İnternetten araştır kendilerine mail at sana öncesi sonrası ara fotoları hepsini atsınlar.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 07 Nisan 2016, 15:02:36 »
1 ay olmuş kelevra foto paylaşır heralde yakında koray hoca genelde şakak ekimleri yapıyor yada sıklaştırma tarzında... çok kel kafalara girmiyor...

Facebook Twitter Instagram