Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138147 defa)

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #106 : 31 Ocak 2016, 19:48:19 »
Arkadaşlar selamlar,

Uzun zamandır süreci beklediğim için bir şey göndermemiştim. Benim durumum şu yarın itibariyle 4 ay 3 hafta olacak. 3 gün önce çektiğim fotoğrafları koyuyorum. Benim durumum epic fail olmak üzere ilerliyor sanırım. Bir gelişme yok hala. Asmed'e sorduğumda durumun normal olduğunu ve beklemem gerektiğini söylüyorlar ama umudum yok resmen. Saçma geliyor bir anda çıkacak olması. Böyle...

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 31 Ocak 2016, 19:50:55 »
Bence 1 ay daha süre tanı

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #108 : 31 Ocak 2016, 20:01:26 »
Nekadar daha beklemen gerektigini soylediler ? Ekilenlerden hic cikan olmadimi ? Sok dokulme yasadinmi ?

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 31 Ocak 2016, 20:06:40 »
Nekadar daha beklemen gerektigini soylediler ? Ekilenlerden hic cikan olmadimi ? Sok dokulme yasadinmi ?

6. aydan sonra çıkışların hızlanacağını söylediler. Şok dökülme oldu önceki fotolara bakarsan süreci görebilirsin. Ekilenlerden hiç çıkış oldu mu bilmiyorum olmuştur muhtemelen ama yüzde kaçtır 10 falandır heralde.

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #110 : 31 Ocak 2016, 20:08:44 »
Bazen oyle sonuc alanlar oluyor 6 aydan sonra genelde ama korayin ektigi saclar 3 4 aydan sonra cikmaya basliyor. Kesin cikacak diyemi konustular seninle yoksa onlarda sasirdimi duruma ?

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 31 Ocak 2016, 20:14:35 »
Bazen oyle sonuc alanlar oluyor 6 aydan sonra genelde ama korayin ektigi saclar 3 4 aydan sonra cikmaya basliyor. Kesin cikacak diyemi konustular seninle yoksa onlarda sasirdimi duruma ?

Yok onlar şaşırmıyorlar onlara çok normal geliyor.

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #112 : 31 Ocak 2016, 20:18:38 »
Valla hocam Allah yardimcin olsun zor bir durum simdi 2 ay buyuk strese girersin sana tavsiyem olabildigince takmamaya calis.

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 31 Ocak 2016, 20:34:41 »
abi panige gerek yok. herkes takmis 6. ay diye. öyle bisey yok. 7-8 ayida bulabilir. kim bilir.

saclari her gün aynada kontrol etme. saclar bir günde cikmiyo. aylar sürüyo. kendini strese sokma :)

Tangal57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 31 Ocak 2016, 20:49:39 »
Bu sac icin nasil 4500 greft dedi Koray Erdogan sasirdim acikcasi. Bence yanlis ve cok riskli bir sayi.

Kendinizi strese sokmayin. Ben cok gördüm 6-8 ay arasi ataklar olanlari.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2016, 20:51:54 Gönderen: Tangal57 »

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 31 Ocak 2016, 21:49:08 »
Sağ şakak sizde geriden geliyor, sol daha iyi..

Hocam şuan mevcut saçlarınız çıkmış..Saç telleriniz kalın+4500 greft ekim yapıldı zaten iyi olan saçınız için..

Mevcut içine yapılan bu sıklaştırma ekimlerinin süreci uzun sürebiliyor, telaş yapacak bir durum yok..Ektirdiğiniz yer zaten en iyi yerler arasında, bekleyin diyorlarsa bu tür örnekleri çok olduğu içindir..Sitedeki bazı ekimlerin erken sonuç vermesi, normal süreçte olan kişileri psikolojik olarak olumsuz etkiliyor..Aslında süreç normal seyrinde sayılır, sizin 7-8 ay arası çok iyi olacak merak etmeyin..Zaten saçın, nasıl çıktığını anlamıyorsunuz..Bir haftada, bile bambaşka görüntü olabiliyor, benimde 6 aydan sonra atak yapmaya başladı yavaştan, daha iyi olacağını düşünüyorum ve 8-9.aylarda sağlam bir görüntü oluşacağını düşünüyorum..Sabırlı olun..
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 01 Şubat 2016, 00:52:50 »
Bence saçlarınız gayet güçlü gözüküyor, sağ şakak da sol gibi olursa bu iş tamamdır. Ama ekim işinde şöyle bir bakış açısı var saçlı arkadaşlarımızda: bakıyor adam da hiç saç yokken kafa baya kapanmış, seyrek de olsa bir sonuç almış, düşünüyor benim zaten baya saçım var sonuç mükemmel olmalı. İşte öyle olmuyor, oluyorsa da çok nadir. Saç ekiminde beklenti bu yüzden önemli. Bazı şeyler ilginç bir şekilde dezavantajlı ve avantajlı olabiliyor.

Ayrıca oraya ekilecek greft sayısı yalnızca saçsız bölge alanıyla ve donör rezerviyle alakalı değildir. Bir şeyle daha alakalıdır, o da var olan saçlarınızın sıklığı. Şimdi bir adam düşünün arka taraf dökülmemiş ve sık şakaklar ve ön sıfır. Gidip de o küçük alana 1000-1500 ekersen var olan sık saçlar arasında bir şeye benzemezler. Bu yüzden var olan saçlar da sıklığı belirlemede büyük etkendir.

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 01 Şubat 2016, 10:54:00 »
Arkadaslar hakli kelevra illa 6 ayda sonuc alacaksin diye birsey yok, bu forumdamiydi tam hatirlamiyorum ama birisinin gelisimi baya yavasti 8. Ay gibi sonuc almaya baslamisti ki sen daha 5. Ayi bile doldurmadin , en kritik zamanlardasin bence bi patlama olacak ama dur bakalim nezaman, moral bozmaya gerek yok bence, bu arada gec gelisim gostermesinde mevcut saclarinin iyi olmasida bir etken bence 1 ay sonrasinda tatmin edici bir sonuc almaya basliycaksin diye dusunuyorum

omgturev

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 01 Şubat 2016, 17:55:36 »
Sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyorum kelevra. Ben de Koray Hoca'dan gün aldım ve mevcut saçlarım da bir hayli fazla. Şakaklarda açılma mevcut ama Koray Hoca ön saç çizgisinden 3 cm içeri gireceğim sıklığı yakalamak için dedi. Koray Hoca'da ektiren ve forumdaki başka bir arkadaşımız 102. gün fotosunu atmıştı ve ekilen saçlar tüy gibiydi ama 5 bucukunca ayda bir foto daha paylaştı ekilen saçlar resmen coşmuştu. Şu an moralini bozacak bir durum olduğunu kesinlikle düşünmüyorum :)

omgturev

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 01 Şubat 2016, 18:38:52 »
Onurd 2600 greft dedi. 8100 küsur mevcut ve dökülmeyecek olan donör alanım varmış ve donör alanımı beğendi. Eğer Proscar kullanırsan mevcut saçların da cok canlı olur; daha önce hiç kullanmamışsın bir dene bence dedi. Ama zorunlu tutmadı.

Facebook Twitter Instagram