Gönderen Konu: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT  (Okunma sayısı 12140 defa)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT
« Yanıtla #76 : 03 Kasım 2021, 17:25:14 »
Ahmetcim ön tarafı ekim alanını daha iyi görebileceğimiz bir fotoğraf atabilir misin ? Bu açıdan ekim yapılmamış gibi . Rahatsız olduğun dik greftler duruyor mu ? Yani bu ekim sana ne kazandırdı ?
evet rahatsız olduğum dik yerler duruyor malesef bu ekimin hiç faydasını görmedim desem yeridir.hiçbirşey anlamadım.kısa zamanda çekip atacağm.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 03 Kasım 2021, 18:23:27 »
 bastan oralara gerekeni yapmadılarki
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 03 Kasım 2021, 19:26:49 »
İlk ekiminizden sonra finasteridi bırakmış mıydınız?
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #79 : 04 Kasım 2021, 00:02:37 »
Biz bu forumda ekimleri sadece çıkış oranına göre değerlindirirsek, ekim merkezleri bildiklerine devam ederler. Size Zekeriya Kul dik dik ekmiş, başka yerler önlere çoklu greftleri dolduruyor (Asuman Hairtransplant) ve bizlerde süper doğal oldu diyoruz malesef. Bizler böyle devam ettikçe bu merkezler bildiklerini devam eder.
Size Zekeriya Kul doğru dürüst ekim yapsaydı, Koray Hocaya düzeltme ekimi gerekmiyecekti.
İnşAllah daha çıkar ekilen yerler!

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 04 Kasım 2021, 10:40:54 »
Biz bu forumda ekimleri sadece çıkış oranına göre değerlindirirsek, ekim merkezleri bildiklerine devam ederler. Size Zekeriya Kul dik dik ekmiş, başka yerler önlere çoklu greftleri dolduruyor (Asuman Hairtransplant) ve bizlerde süper doğal oldu diyoruz malesef. Bizler böyle devam ettikçe bu merkezler bildiklerini devam eder.
Size Zekeriya Kul doğru dürüst ekim yapsaydı, Koray Hocaya düzeltme ekimi gerekmiyecekti.
İnşAllah daha çıkar ekilen yerler!

Siz konuyu muhtemelen yeni takip ediyorsunuz . Önceki 2 konusuna bakın Kul nasıl ekmiş , Koray Erdoğan nasıl düzeltmiş iyi inceleyin isterseniz :) Kim kötü ekmiş kim düzeltmiş o zaman daha net bir fikir oluşur ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #81 : 04 Kasım 2021, 15:11:02 »
Benim burda asıl demek istediğim, merkezler işini doğru yapmıyorlar. Gelen gidene ekim yapıyorlar ve çıkışı yüksek olunca çok güzel ekim oldu diyoruz. Ama doğallığa gelince çoğu yer( Asmed hariç) fiyasko. Çoklu greftleri önlere yerleştirmek gibi mesela. Biz de çok güzel sonuç elde edildi diyoruz, millette bizim yorumlara da güvenerek insanlar orda ekim yaptırmaya gidiyor. Hocalar yerine teknisyenlere graftleri ekiyor. Bende mesela Asuman hanım 3-4 lüyü ilk hattını arkasına ekmiş. Yani bunu yapmak resmen insanlık suçu bence!

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 04 Kasım 2021, 16:23:10 »
Benim burda asıl demek istediğim, merkezler işini doğru yapmıyorlar. Gelen gidene ekim yapıyorlar ve çıkışı yüksek olunca çok güzel ekim oldu diyoruz. Ama doğallığa gelince çoğu yer( Asmed hariç) fiyasko. Çoklu greftleri önlere yerleştirmek gibi mesela. Biz de çok güzel sonuç elde edildi diyoruz, millette bizim yorumlara da güvenerek insanlar orda ekim yaptırmaya gidiyor. Hocalar yerine teknisyenlere graftleri ekiyor. Bende mesela Asuman hanım 3-4 lüyü ilk hattını arkasına ekmiş. Yani bunu yapmak resmen insanlık suçu bence!

Asmed hariç yazdığın kısım hariç genel olarak yorumlarınıza katılıyorum . Ülkemizde Asmedle birlikte çok iyi ekim yapan doktorlar ve doktor olmayan ekimciler var . Asuman hanımın ekimlerini çok fazla incelemedim o sebeple yorum yapmayayım . Haklı olduğunuz diğer bir konu doğallık açısından kötü ekimler gerçekten fazlasıyla övülüyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 04 Kasım 2021, 17:45:28 »
 .
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2021, 19:59:48 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #84 : 01 Aralık 2021, 11:25:32 »
ahmet güncel durumu paylasabilirmisin lütfen.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 24 Aralık 2021, 20:19:39 »
Ahmet kardeşim süreci takip edenler icin bi paylaşım yapar mısın son durumunu görsek?

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 28 Aralık 2021, 19:25:19 »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 28 Aralık 2021, 20:18:18 »
 sonraki ekimler gec çıkar .sen ekimlerden sonra kendi saçını pek korumaya almadın anladığım kadarınla.yonlerini sorun ettiğin yer nasıl memnunmusun oradan

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 28 Aralık 2021, 20:45:10 »
Asmedte kim ekti grup a b c var koray hocami ekti?
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 28 Aralık 2021, 21:15:32 »
ikinci ekimler ilk defa ekim olunanlara göre malesef çok başarılı olamıyor sebebide kafa derisi bence kaldıramıyor ikinci bir  travmayı.üstüne  birde bu sıklaştırma ekimiyse başarı oranı çok çok daha düşük oluyor.bence istenen sonucun alınamama sebebi bu.

Facebook Twitter Instagram