Gönderen Konu: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT  (Okunma sayısı 12154 defa)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT
« Yanıtla #30 : 10 Mart 2021, 19:02:20 »
Çok bariz bir açıklık yokmuş keşke biraz daha bekleseydiniz finansta kıllanıyorsunuz sanırım bence biraz ticari bakılmış olaya hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi olur
aslında tepeden çok ön bölge beni rahatsız ediyordu onun için oraya ağırlık verildi.olaya ticari baktıklarını düşünmüyorm çnkü çıkmadığında revizyon veya para iadesi yaptıklarına forum sayesinde defalarca şahit olduk.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 10 Mart 2021, 19:03:47 »
Yeni çıkan saçlardır o tüylenmeler. Hayırlı olsun ekiminiz. Umarım güzel bir sonuç alırsınız.
inşallah öyledir teşekkürler.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 13 Mart 2021, 00:03:54 »
8400 greft alınmış donör bölgem.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 13 Mart 2021, 01:18:45 »
Hay maşallah donore . Zekeriya Kul ve Koray Erdoğan hocayı takdir ediyorum . Estetik açıdan zararr vermeden almışlar
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 13 Mart 2021, 02:07:57 »
Hay maşallah donore . Zekeriya Kul ve Koray Erdoğan hocayı takdir ediyorum . Estetik açıdan zararr vermeden almışlar

bu  zekeriya kul için doner bölge katili diyorlardı şimdilerde değiştimi bu söylem  :) birde dostum sen hiç bir şey bilmiyorsun zekeriya kul doner bölgeden asla kendisi saç almaz gültenmiydi aylinmiydi ismini hatırlamıyorum bir bayan hemşire alıyor orda donerden greftleri .
yıllar önce kapısından dönmüştüm doner bölge problemlerinden dolayı anlaşılan bu arkadaşımızdada ikinci ekim kurtarmış yani şu anki deformitenin yüzde 90 kuldan kalmıştır adım gibi eminim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 13 Mart 2021, 07:44:26 »
Hocam ne alakası var kim diyor öyle bir şey rüya mı görüyorsunuz iki merkezde güzel alım yapmış ? Görüldüğü üzere Gerçekten bazen çok gereksiz yorumlar yapılıyor.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 13 Mart 2021, 07:52:57 »
bu  zekeriya kul için doner bölge katili diyorlardı şimdilerde değiştimi bu söylem  :) birde dostum sen hiç bir şey bilmiyorsun zekeriya kul doner bölgeden asla kendisi saç almaz gültenmiydi aylinmiydi ismini hatırlamıyorum bir bayan hemşire alıyor orda donerden greftleri .
yıllar önce kapısından dönmüştüm doner bölge problemlerinden dolayı anlaşılan bu arkadaşımızdada ikinci ekim kurtarmış yani şu anki deformitenin yüzde 90 kuldan kalmıştır adım gibi eminim.

Hiçbiryer bilmiyorsun z.kul almıyor Gülten alıyor ne demek? Asmedde Koray hoca alım yapmıyor Elif hanım yapıyor diye Elif hanımı mı tebrik edelim. Alımı yapan kişi kurumun elemanı ise kurumu kim yönetiyor ise onu tebrik etmesi gayet normal.
Bende alım konusunda hem z.kulu hemde koray hocayı tebrik ediyorum.

Arenamed dede Serkan aydın alım yapmıyor ama patlayan dönerlerden Serkan aydın sorumlu tutuluyor bu durum gayet normal.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 13 Mart 2021, 08:25:54 »
Zekeriya hocaya bende ekim yaptırdım hiç izi yok bu arkadaş ında donöründen 8 9 bin alınmış ama hic iz yok maşallah

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 13 Mart 2021, 15:43:23 »
Valla donor süper...
Bir Ekim daha kaldırır :)

Berk17

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 13 Mart 2021, 21:33:12 »
Hiçbiryer bilmiyorsun z.kul almıyor Gülten alıyor ne demek? Asmedde Koray hoca alım yapmıyor Elif hanım yapıyor diye Elif hanımı mı tebrik edelim. Alımı yapan kişi kurumun elemanı ise kurumu kim yönetiyor ise onu tebrik etmesi gayet normal.
Bende alım konusunda hem z.kulu hemde koray hocayı tebrik ediyorum.

Arenamed dede Serkan aydın alım yapmıyor ama patlayan dönerlerden Serkan aydın sorumlu tutuluyor bu durum gayet normal.

Serkan Aydın alım yapıyor. Benim ekimimde alımın neredeyse yarısını kendisi yaptı. Onun dışında kanal açımının tamamını kendi yaptı.
  • Ekim Tarihi: 31.10.2020
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed
  • Greft Miktarı 7500
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Kerozan 5+5, Bioxcin Forte Serum, Bioxcin Quantum Şampuan, Dabur Amla Saç Bakım Yağı

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 13 Mart 2021, 22:04:53 »

Bazen pes diyorum yazacak cevap bulamıyorum gerçekten.   Yıllar önce kapidan dönmeniz çok normal çunku " döner bölge " ( sizin yazınız ) adı üzerinde .

Kul hocanin Gülten diye birine alım yaptirmadigini biliyorum .Kendisi alıp ekiyor . Asistanının adı Leyla . Hocam stick and place tekniği kullanır . YouTube üzerinden kendi seslendirdiği şarkılar yayınlar micro motor alım yapar .

Haklısın ben bir şey bilmiyorum
« Son Düzenleme: 13 Mart 2021, 22:36:45 Gönderen: nofear114 »

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 13 Mart 2021, 22:17:11 »
Serkan Aydın alım yapıyor. Benim ekimimde alımın neredeyse yarısını kendisi yaptı. Onun dışında kanal açımının tamamını kendi yaptı.

Arenamed günde en 10 ekim yapıyor dostum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 14 Nisan 2021, 16:03:00 »
Ahmet durum nedir dostum ?

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 19 Nisan 2021, 20:47:25 »
112.gün hiçbir gelişme yok sanki hiç ekilmemiş gbi özellikle fotoğrafa göre sol tarafta çok boşluk var.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 19 Nisan 2021, 21:06:51 »
  4.aydan once kıpırdanma olmazsa itiraz edilemez vede sonraki ekimler gec çıkar.4_5 ay arasıda gelişme olmazsa o aman sıkıntı var demektir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram