Gönderen Konu: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT  (Okunma sayısı 12156 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT
« Yanıtla #15 : 09 Mart 2021, 09:49:40 »
 bir ekimci derdi ekilen saç 2. ayın sonunda bebek tüyü şeklinde çıkar siz onu göremezsiniz 24 aya kadar kalınlaşır ve bu kalınlaşma sureci 12 ay sonunda yüzde 80 tamamlanmış olur derdi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 09 Mart 2021, 12:24:06 »
Hayırlı olsun ahmet saç ekimin planlaman gayet güzel umarım isteğin gibi sonuçlanır
Global Moderator

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 09 Mart 2021, 14:14:32 »
Hafif önlerinde tüylenmeler var ama önceden de varmıydı yoksa ekim mi bilemiyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 09 Mart 2021, 15:56:59 »
  o bolgede her zaman tuyler olabiliyor.onemli değil erken çıkış yada tüy surec dolunca ortaya çıkıcak sonuc onemli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 09 Mart 2021, 17:51:02 »
Kardeşim hele şükür sonunda açtın konuyu :)
Bişe sorcam donör fotosu paylaşır mısın sana zahmet. Dile kolay 8600+ den fazla alım yapıldı 3. Ekim itibariyle..
bu arada yaş kaçtı senin dostum?
İnsallah bir Ekime daha gerek duymazsın ve bu dertten kurtulursun kardeşim. Çok emek verdin valla.
Ama dökülme devam edebilirse ileride 30lu yaşlarda bi Ekim daha gerekebilir. İnsallah gerekmez de güle güle kullanırsın saçlarını.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 09 Mart 2021, 20:29:10 »
Ahmetcim hayırlı olsun ekiminiz , gerçekten bende donoru merak ediyorum . Ekimi Koray Erdoğan hoca kendisi yaptı sanırım . Ekip seçeneği değil diye düşünüyorum dogru mu ? On bölgeyi tam anlayamadım sanirim şok dökülme olmuş o bölgede . 2 aya belli olur .

Zekeriya kul hocanın ektiği ve rahatsız oldugun greftler neden sökülmedi acaba ? Koray Erdoğan hoca ne dedi bu konuda ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

social

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 09 Mart 2021, 20:45:59 »
Zekeriya kul ekimlerinde tepe bolgeniz kapandi ama daha sonraki sureclerde tekrar mi acildi, veya bu son ekimden onceki hali kadarmi kapanabildi, tam keldi de aeyrekmi kaldi. Ilk iki ekimin konusu veya fotolari varmi. Bende verteks ektirecegim ama yari yariya ekilen tutuyor herhalde verteks bolgede

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 09 Mart 2021, 21:34:47 »
 Ahmet tepenin arkasına dermollerde uygulayabilirsin.Genel saçını mezoterapi ile güçlendirebilirsin veya 5 mg biotin ile kalınlaştırabilirsin.Tepenin dönore bakan kısmını korumak ve genel saçının kalınlaşması olsun şimdi amacın ekimi zaten yaptırdın.Biraz daha fazla sayı ekilse daha iyi olurdu genelde çok ekiyor bu merkez ama ahenk bozulmasın veya donor izin vermemiş olabilir.Kalınlaşma ve tepenin arkasını koruma üzerinde dur bence
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

fth20

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 10 Mart 2021, 00:11:48 »
ahmet hocam kabuk dökümü sürecine kadar nemlendirici losyon olarak ne kullandın?

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 10 Mart 2021, 00:18:05 »
Çok bariz bir açıklık yokmuş keşke biraz daha bekleseydiniz finansta kıllanıyorsunuz sanırım bence biraz ticari bakılmış olaya hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi olur

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #25 : 10 Mart 2021, 02:30:29 »
Yeni çıkan saçlardır o tüylenmeler. Hayırlı olsun ekiminiz. Umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 10 Mart 2021, 18:48:51 »
Kardeşim hele şükür sonunda açtın konuyu :)
Bişe sorcam donör fotosu paylaşır mısın sana zahmet. Dile kolay 8600+ den fazla alım yapıldı 3. Ekim itibariyle..
bu arada yaş kaçtı senin dostum?
İnsallah bir Ekime daha gerek duymazsın ve bu dertten kurtulursun kardeşim. Çok emek verdin valla.
Ama dökülme devam edebilirse ileride 30lu yaşlarda bi Ekim daha gerekebilir. İnsallah gerekmez de güle güle kullanırsın saçlarını.
çok teşekkür ederim dostum.yaşım 26 donörü yakın zamanda paylaşacğm inşallah.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 10 Mart 2021, 18:53:59 »
Ahmetcim hayırlı olsun ekiminiz , gerçekten bende donoru merak ediyorum . Ekimi Koray Erdoğan hoca kendisi yaptı sanırım . Ekip seçeneği değil diye düşünüyorum dogru mu ? On bölgeyi tam anlayamadım sanirim şok dökülme olmuş o bölgede . 2 aya belli olur .

Zekeriya kul hocanın ektiği ve rahatsız oldugun greftler neden sökülmedi acaba ? Koray Erdoğan hoca ne dedi bu konuda ?
teşekkürler.greft alımı vs asmed ekibi,kanal açmayı ise koray hoca yaptı.aslında bariz dik olan greftler sökülecekti fakat operasyon sırasında koray hoca heralde dik olanların kamufle olacağını düşündüğünden gerek görmemiş bnde bişey demedim.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 10 Mart 2021, 18:56:24 »
Zekeriya kul ekimlerinde tepe bolgeniz kapandi ama daha sonraki sureclerde tekrar mi acildi, veya bu son ekimden onceki hali kadarmi kapanabildi, tam keldi de aeyrekmi kaldi. Ilk iki ekimin konusu veya fotolari varmi. Bende verteks ektirecegim ama yari yariya ekilen tutuyor herhalde verteks bolgede
ewt vertex bölgesi en zor olan bölge malesef.bnm finansla birlikte çok iyi kapanmıştı fakat bıraktıktan sonra tekrar açılmaya başladı detaylı fotoyu atarm..

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 10 Mart 2021, 18:58:24 »
ahmet hocam kabuk dökümü sürecine kadar nemlendirici losyon olarak ne kullandın?
kuru saçlar için bepanthol kullandım kardeşim.

Facebook Twitter Instagram