Gönderen Konu: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT  (Okunma sayısı 12128 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: KORAY ERDOĞAN 2500 GREFT
« Yanıtla #90 : 28 Aralık 2021, 21:17:29 »
 önceki ekiminden memnun olmayıp sonrakinden olan arkadaslarım var gec çıkar sonraki ekimler farkı budur

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 28 Aralık 2021, 21:18:56 »
ikinci ekimler ilk defa ekim olunanlara göre malesef çok başarılı olamıyor sebebide kafa derisi bence kaldıramıyor ikinci bir  travmayı.üstüne  birde bu sıklaştırma ekimiyse başarı oranı çok çok daha düşük oluyor.bence istenen sonucun alınamama sebebi bu.
peki asmed demismi bunu karded bu ikinci ekimin basarili olmayabilir diye? Bence dememistir ya oyle birsey yoktur varsada hoca acik acik soylemeli diye dusunuyorum
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #92 : 28 Aralık 2021, 21:21:48 »
 ahmetin 3.ekimi .siteye geldiği gunude bilirim.onun saçlarda tuhaflıkta var.damar yapısındamı anlamadım saç bazen kendi kendine değişiyor dht saldırısı dısında prp veya igf ile destekleyebilirde saçını.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 28 Aralık 2021, 21:21:48 »
önceki ekiminden memnun olmayıp sonrakinden olan arkadaslarım var gec çıkar sonraki ekimler farkı budur
peki onlar sıklaştırma ekimlerimiydi.
yıllardır forumu takip ediyorum sıklaştırma amacıyla ikinci bir ekim yaptırıpta kayda değer bir sonuç alanını görmedim.
ilşk ekim bu yüzden çok önemli ,ilk ekim seyrek sonuçlandıysa ikinci bir ekimle sıklaştırmak pek mümkün değil gibi ,kafa derisi onca slit izini kaldıramıyor bir nevi yaralı doku gibi düşün bence bu yüzden ikinci sıklaştırma ekimleri malesef başarısısızlıkla sonuçlanıyor en azından benim gözlemlerim bu şekilde.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #94 : 28 Aralık 2021, 21:25:19 »
 kiminin sıklaştırma kiminin geniş alanaydı.ahmetinde çok aşırı bir sıklaştırma değil ekimi.drlar onu hesaplar.en kotu prp veye baska bir onarıcı solerlerdi diğer ekimi deri damar şu bu kaldırmaz deyip.genelde ilk ekiminden memnun olmayanlar sonrakilerdende olmuyor.burda soru beklentinin ölçüsümü yoksa eskiden once 100 tane ekilir denedirdi kişi ekime uygun diyemi yoksa omu baska bir sebepmi kafada kuvvetli minyaturizasyon var diyelim donorude etkiliyor 2 kulak arası dokulmez diğer yerlerdende alınıyor 2 kulak arasıda incelebiliyor genetik agresfise kuvvetsiz saç ekiliyor buda memnuniyetsizliğe sebep olur.hani 2. 3. ekim sıklaştırma ekimi değilde memnuniyetsizlik olcaksa ilk ekimdede oluyor tabi dediğinde olabilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aslanoglu

• Full Member
« Yanıtla #95 : 28 Aralık 2021, 22:00:23 »
Ekim öncesi resimlerinize göre, ön hattınızda  bir sorun gözükmüyor. ama ön hatta  ekim yapılmış Sizin asıl sorununuz orta hat ve tepe bölgesinde. ama zaten orta hattınıza  hiç ekim yapılmamış. Planlamada bir sorun var sanki. ayrıca kendi saçlarınızda da dökülme ihtimali olabilir diye  düşünüyorum.
Ama Asmed gibi kurumsal  ve kaliteli bir merkezin yaptığı işin arkasında duracağına inanıyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #96 : 29 Aralık 2021, 16:51:08 »
Kardeşim galiba 10. Ay civarında sürecin ve anladığım kadarıyla haklı olarak pek memnun değil gibisin. açıkcası ekim öncesi halinden hala bi fark yok , fotoğrafları kliniğe gönderdin mi? Onlar ne diyorlar bu duruma ?

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 30 Aralık 2021, 00:29:27 »
Kardeşim galiba 10. Ay civarında sürecin ve anladığım kadarıyla haklı olarak pek memnun değil gibisin. açıkcası ekim öncesi halinden hala bi fark yok , fotoğrafları kliniğe gönderdin mi? Onlar ne diyorlar bu duruma ?
Aynen yaklaşık 10 ay oluyor dün atmıştım daha cevap vermediler 1 yılın sonunda gidip görüşeceğim

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 30 Aralık 2021, 00:33:39 »
sonraki ekimler gec çıkar .sen ekimlerden sonra kendi saçını pek korumaya almadın anladığım kadarınla.yonlerini sorun ettiğin yer nasıl memnunmusun oradan
Yok çok dikkat ediyorum aksine ama inşallah saçlarımda gelişme olur pek umudum kalmadı ama.yönler koray hocanın dediği gibi kamufile olmadı malesef daha doğrusu kamufile edecek saç çıkmadı

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 26 Mayıs 2022, 00:03:02 »
Kardeşim nerelerdesin ne durumdasın?
Uzun zamandır forum a girmemişsin ben de baya seyrek girebiliyorum artık girmişken eski konulardan hatırladıklarıma bakayım dedim. Girince son durumunu paylaşırsan seviniriz umarım bi sorun yoktur.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 20 Eylül 2023, 20:17:16 »
En son halinizi paylasirmisiniz...Gün ışığında resim paylaşırsanız memnun oluruz ..

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 31 Aralık 2023, 13:46:29 »
Yıllar sonra son halini atıyorum kusura bakmayın.ne günlerdi be:)) eskiler burda mı? Bu arada düzeltme ekiminden kesinlikle mennun kalmadım 1 buçuk yılın sonunda gerçekten başarısız bir ekim olduğunu kabul ettiler.para iadesi istememe rağmen kabul edilmedi onun yerine çocuk kandırır gibi ücretsiz istediğin zaman prp yaptırabilirsin dediler.
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2023, 13:53:22 Gönderen: ahmet67 »

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 31 Aralık 2023, 14:12:04 »
İlk halinizi hatırlıyorum hiç saç yok...son durum da ise memnuniyetsizliginizi anlıyorum...boşluklar var ....3 kere plastik cerrahta işlem yaptirmissiniz....daha iyi sonuç beklemekte haklısınız...acaba yana doğru tarayinca yada geriye doğru tarayinca memnuniyetsizlik var mı ? Ayrıca saçlarınız kısa... Uzatıp geriye  yada yana tarayinca nasıl duruyor acaba ..bir de saçlar ince telli....En son söylemek istediğim ise kellikten kurtulmussunuz....Genel görüntü güzel....Ancak önemli olan sizin içinize sinmesi...tabii ..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 31 Aralık 2023, 14:21:37 »
 yılllar gecio ahmet.para iadesi olmalıydı.plastik cerrah bu işi hallletmeliydi
 biotin dermoller masaj veya prp dutlu mezo kalınlaştırcan gene ufak bir ekim olsada kalınlaştırmak zorundasın

B.A.C

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 22 Ocak 2024, 12:49:47 »
Bende Asmede randevu alma aşamasındayim vazmi gecsem bilemedim .

Facebook Twitter Instagram