Gönderen Konu: Dogan Turan Sac Ekimi 20-21 Subat 2017 , 3500 - 4000 Greft arasi  (Okunma sayısı 11172 defa)

PagaroN

• Hero Member
Ynt: Dogan Turan Sac Ekimi 20-21 Subat 2017 , 3500 - 4000 Greft arasi
« Yanıtla #16 : 02 Temmuz 2017, 18:25:03 »
Çıkışlar hiç de fena değil komple kel sayilirmissiniz 8.aydan son tekrar hocanın size söylediği ekimle iyi bir durum olur

sagol hocam yorumun icin, ben bayagi bir arastirdim sac ekimini senelerdir aklimda, genis alana ekim yaptirilacaksa kesinlikle 2 seansa bölmek daha mantikli, donörün durumunu görmek acisindan cok önemli. 5000-6000 eken yerler bence yanlis yapiyorlar.
İnsanlar bazen hiç anlaşılmıyor. Tamam kellik hepimizin sorunu bunu halletmek için maddi ve manevi bir sürü sıkıntı çekiyoruz. Ama el insaf ya tepe kapansın ense önemli değil mantığı adamı rezil eder bilmiyor millet. Forum bi yerinde 5000 grefti tek seferde sorgulamadan kabul edenler bir de yorum bekliyor ense düzelir mi diye? Bu site neden var? İnternet neden var? Gerçekten de doğru bi laf var eğitim şart!

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 02 Temmuz 2017, 18:51:39 »
Çıkışlar hiç de fena değil komple kel sayilirmissiniz 8.aydan son tekrar hocanın size söylediği ekimle iyi bir durum olur

sagol hocam yorumun icin, ben bayagi bir arastirdim sac ekimini senelerdir aklimda, genis alana ekim yaptirilacaksa kesinlikle 2 seansa bölmek daha mantikli, donörün durumunu görmek acisindan cok önemli. 5000-6000 eken yerler bence yanlis yapiyorlar.
İnsanlar bazen hiç anlaşılmıyor. Tamam kellik hepimizin sorunu bunu halletmek için maddi ve manevi bir sürü sıkıntı çekiyoruz. Ama el insaf ya tepe kapansın ense önemli değil mantığı adamı rezil eder bilmiyor millet. Forum bi yerinde 5000 grefti tek seferde sorgulamadan kabul edenler bir de yorum bekliyor ense düzelir mi diye? Bu site neden var? İnternet neden var? Gerçekten de doğru bi laf var eğitim şart!

O dediğin yerlere Ekim yaptıranların eğitim düzeylerinin sizinkinden düşük olduğundan bu kadar emin olmayınız.
Bu sitede bulunanların en az %80 i saç ekimi yaptıktan sonra tanışıyor site ile. Bu sitenin dışında ise tarafsızca bilgi edilebileceğiniz 1 mecra bile sözkonusu degil.
Ekim yaptırmaya karar verirsin, gooogle a saç ekimi yazarsın,  istersen 2 sene hergün araştır , doğru bilgiye klavye basından ulaşamazsın. Emminşn oğlu, alt komşun yada arkadsının arkadaşının kardeşinin kuzeni ektirmiştir, süper olmuş filanca ekmiş derler duyarsın. Google'a a filanca saç ekimi dersin bu sefer filancanın yaptığı iddia edilen müthiş sonucları görürsün gidip ektirirsin.
Yada x bir forum sitesine girip, birilerinin yalanlarına inanırsın yine oturursun o koltuğa.
Demen o ki, eğer bir derdin var ise ve derman arıyor isen kandırılmam çok çok kolaydır.Cahil eğitimsiz olmana gerek Yok.
Eğer şansın yaver gitmiş ise; bir şekilde ekimden once bu siteyi keşfeder, yüzlerce Hasta nın ağır bedeller ödeyerek edindiği tecrübeye bedavaya sahip olursun... %20 lik şanslı gruba dahil olman , seni kimseden daha eğitimli ve Zeki yapmaz....

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 02 Temmuz 2017, 19:14:57 »

O dediğin yerlere Ekim yaptıranların eğitim düzeylerinin sizinkinden düşük olduğundan bu kadar emin olmayınız.
Bu sitede bulunanların en az %80 i saç ekimi yaptıktan sonra tanışıyor site ile. Bu sitenin dışında ise tarafsızca bilgi edilebileceğiniz 1 mecra bile sözkonusu degil.
Ekim yaptırmaya karar verirsin, gooogle a saç ekimi yazarsın,  istersen 2 sene hergün araştır , doğru bilgiye klavye basından ulaşamazsın. Emminşn oğlu, alt komşun yada arkadsının arkadaşının kardeşinin kuzeni ektirmiştir, süper olmuş filanca ekmiş derler duyarsın. Google'a a filanca saç ekimi dersin bu sefer filancanın yaptığı iddia edilen müthiş sonucları görürsün gidip ektirirsin.
Yada x bir forum sitesine girip, birilerinin yalanlarına inanırsın yine oturursun o koltuğa.
Demen o ki, eğer bir derdin var ise ve derman arıyor isen kandırılmam çok çok kolaydır.Cahil eğitimsiz olmana gerek Yok.
Eğer şansın yaver gitmiş ise; bir şekilde ekimden once bu siteyi keşfeder, yüzlerce Hasta nın ağır bedeller ödeyerek edindiği tecrübeye bedavaya sahip olursun... %20 lik şanslı gruba dahil olman , seni kimseden daha eğitimli ve Zeki yapmaz....
Yaptığım yorumda bi yanlışlık görmüyorum. Yanlız hiç kimseye burdan benden eğitimsiz veya eğitimli diye bi yargılamada bulunmadım bulunmam da. Bu yanlışlıkla itham edilmek istemem. Evet haklısınız internet her zaman çare değil bu konuda. Evet sitemizin bu konuda bir çok insana geç ulaştığı da doğrudur. Umarız ilerleyen günlerde sitede değişimler olur da; insanların ekim öncesinde siteye rahat ulaşmaları sizin deyiminizle %20 lik şanslı gruba dahil olup bu oranı %50 lere yükseltmeyi başarır. Akıl almaz yorumlar ve reklam kokan hareketler bazen bu şekilde konuşmamıza neden olabiliyor.

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 02 Temmuz 2017, 19:24:18 »
130.gün arkadaslar yorumlarinizi esirgemeyin.

Hocam eski halin ile yeni halin diyeceğim artık  :) insanı sima olarak bile değiştirir. 130. gün gayet iyi çıkışlar görünüyor. Arkadaşların dediği gibi 8. ayda bi ekim daha geçirecekseniz şuandaki halinizden daha sıkı bi görüntüye kavuşursunuz sanıyorum.  Hayırlı olsun tekrar...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 02 Temmuz 2017, 19:46:08 »

Yaptığım yorumda bi yanlışlık görmüyorum. Yanlız hiç kimseye burdan benden eğitimsiz veya eğitimli diye bi yargılamada bulunmadım bulunmam da. Bu yanlışlıkla itham edilmek istemem. Evet haklısınız internet her zaman çare değil bu konuda. Evet sitemizin bu konuda bir çok insana geç ulaştığı da doğrudur. Umarız ilerleyen günlerde sitede değişimler olur da; insanların ekim öncesinde siteye rahat ulaşmaları sizin deyiminizle %20 lik şanslı gruba dahil olup bu oranı %50 lere yükseltmeyi başarır. Akıl almaz yorumlar ve reklam kokan hareketler bazen bu şekilde konuşmamıza neden olabiliyor.

5000-6000 greft alım yaptırıp, ensesi parçalanan 7.8. Ayında hala düzenlemeyen , buna rağmen sitede hala konu Ve sikayet açmayan bizzat tanıdıklarım var.Bu kişilere neden sitede teşhir etmiyorsun durumunu, birileri daha bilinçlensin aybı hataya düşmesinler diye sorduğunda aldığım cevap;
-"durumum zaten fiziksel olarakta manevi olarakta kötü, psikolojim bozuk, Bunun üzerine forumda tuzu kuru olup " hem gidip sormadan ektiriyorsun, hemde burada düzelirmi? diye soru soruyorsun, suç sana ekende degil sende, hiçmi araştırmadın? Demelerinden çekiniyorum. Bu psikoloji ile kaldıramam diyerek bizler ile özelden iletişime geçerek fikir istiyorlar.üstelik bu kişilerin kötü bir tercih yapıyor olmalarının eğitim ile hiç alakası yok.
Yani sizinde dediğiniz üZere hastaların bilinçlenmesi, sitenin google da bilinirliği sayesinde %50 lere ulaşması bizim elimizde. Zaten saç işi hassas bir iş , birde hastayı rahatsız edebilecek kelimeleri cımbız ile seçer, yorumları ona göre yapar isek site daha başarılı olur.

fast

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 02 Temmuz 2017, 20:10:10 »
130.gün arkadaslar yorumlarinizi esirgemeyin.

Hocam eski halin ile yeni halin diyeceğim artık  :) insanı sima olarak bile değiştirir. 130. gün gayet iyi çıkışlar görünüyor. Arkadaşların dediği gibi 8. ayda bi ekim daha geçirecekseniz şuandaki halinizden daha sıkı bi görüntüye kavuşursunuz sanıyorum.  Hayırlı olsun tekrar...

sagol hocam yorumun icin, dedigin cok dogru cok degisiyor insan sacli baska oluyor, hocayla konustum daha cikislar olacak iyi gidiyor dedi. vartex ve aralara sanirim 3000 civari daha ektirecegim, beklemek en zoruymus cidden, her gün sacin iyiye gittigini görünce insan mutlu oluyor :))

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 16 Ağustos 2017, 22:57:32 »
hocam yeni gelişmeler var mı?

fast

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 29 Kasım 2017, 16:20:51 »
280. gün arkadaslar.
2.ekimde sorun cözülecek gibi
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2017, 16:49:47 Gönderen: fast »

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 29 Kasım 2017, 16:35:41 »
önden çok sık ve doğal duruyor hocam verteks bölgesinden dolayı 2. ekim diyorsunuz herhalde

fast

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 29 Kasım 2017, 16:42:48 »
önden çok sık ve doğal duruyor hocam verteks bölgesinden dolayı 2. ekim diyorsunuz herhalde

aynen hocam verteks ve siklastirma yapilacak, hoca öyle planladi, 3 ay sonra ikinci ekimi yaptiracagim.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2017, 16:49:58 Gönderen: fast »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 29 Kasım 2017, 16:50:52 »
Hocam bu açıdan 2.ekime gerek olmacak kadar mükemmel görünüyor saçlar. tepeden ve yanlardan bir kaç adet daha foto almamız mümkün mü

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 29 Kasım 2017, 17:21:48 »
hocam maşallah görüntü gayet güzel şuan için :)
1-2 farklı açıdan yeni resim yollarsanız çok seviniriz.
2. ekim sakal destekli mi olacak acaba?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 29 Kasım 2017, 17:23:37 »
Görüntü  açıklığınıza göre önden güzel ama anladığım kadarı ile daha sık bir saç istiyorsunuz 2 ci bir sıklaştırmayla güzel olur bencede.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2017, 17:25:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 29 Kasım 2017, 18:04:56 »
Gönderdiğiniz foto çok güzel ancak yukarıdan ve farklı açılardan görebilir miyiz?

Facebook Twitter Instagram