Gönderen Konu: 17,05,2017 ATAŞEHİR ACIBADEM SAÇ EKİMİ 3100 GREFT ERKEN DÖNEM MEMMUN DEĞİLİM  (Okunma sayısı 10893 defa)

ozan6625

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Flashlı

Cenk49

• Full Member
O bölgedeki saçın ekimden sonra dahada zayıflaması sürpriz değil.zaten saç çok azalmış öncesinde üstüne birde ekim olunca dökülmeye eğilimli olan saçta gitmiş bir kaç ay sonra umarım toparlayıp eski haline gelir ve yeni çıkacak olan saçlarda o bölgeyi doldurur.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
On profilden de fotograg yollar misiniz

recklai85

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
gecmıs olsun..sanırım ekerken varolan sacların koklerıne zarar vermısler kı durum boyle..esasen size sac ekımıne gerek yokmus vertez kısmı mınoxıdıl ıle kapatılabılırdı yazık olmus.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçlarınız çıkar, ekim sonrası bölgede bulunan diğer saçlarda şoka uğruyor ..6 ay sonunda tekrar eski haline gelir üstüne ekilenlerin de bir kısmı çıksa bile bu görüntü kesinlikle kaybolur ama ön kısımı ben beğendim güzel olacaktır ön  hat...vertex zaten en zor bölge biraz sabredin 6 ay sonra eskisinden 1 tık daha iyi olacaktır olan saçınızda şuan şokta onlarda çıkacak..6 ay sonra yazdığımın doğru olduğunu siz söyleceksiniz bana ..stres yapmayın süreciniz normal,
   erken şikayette bulunmuşsun ayrıca ,tepede kanlanma alın ve ön bölgeye göre daha az o yüzden daha erken şoka girmesi normal diğer ekimlere de bak  onlardaki şok dökülmede de tepe önce gider önde azda olsa kalır
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2017, 00:28:58 Gönderen: ruhi mücerret »

ozan6625

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön profilden de göndercem  esasen benim asıl sıkıntı yaptığım alan vertex di şok dökülmede olsa bu tarz bi süreçden geçeceğimi bilsem ekdirmezdim. Tepe bölgesinin eski haline geleceğini de çok sanmıyorum inş yanılıyorumdur

tarık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekiminiz istediğiniz gibi olur umarım. fakat şunu belirtmek istedim ; tepe bölgeniz de ekilenlerle birlikte şoka uğramış gibi duruyor. bu kadar açık değilken iyice açılmış gibi geldi bana.

ozan6625

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Malesef, umarım herkes benim gibi hataya düşmez çok pişman oldum ektırdıgıme

boozerdamir

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
çıkacaktır aga normal şoka ugraması en az 2 bın greft var arkada sık bı ekım olmus cılız saclaınız dokulur yerne daha kuvvetlileri cıkar yenı kan yolları acıldıgı için beslenır ınsan bedenı kendını 2 ayda bır yenıler donguye gıtmıstır bıle yakında cıkar ordaki kökün kuruması yok olması imkansız endıselenme beyhude guclude sacların var ıyı olur bence

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
merkezlerin en sevmediği hasta tipi.. saç ekiminden haberi yok gidip saç ektiriyo saçlar şoka uğrayıncada 15 gün içinde şikayet ediyor. bilseydim böyle olacağını ektirmezdim diyor bide.. ee kardeşim iyi araştırsaydın o zaman da ektirmeseydin. bilgisizliğin yüzünden milletin ekmeğiyle oynama. 12 ay sonra gel ben memnun olmadım de o zaman değerlendirsin millet. ekimin gayet güzel duruyor memnun olmayacak bişey yok

ozan6625

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Modelpros bilip bilmeden yorum yapma sen eğer saç ekim merkezine gidiyosan çok araştır öyle git ben isminden dolayı güvendim öyle gittim hem ameliyat olacaksin hem en ufak sıkıntıda kurumsal diye düşündüğün merkez bir kez bile arayıp sormuyacak bide suçlu hasta çıkacaksa eğer senin gibi bilip bilmeden yorum yapanlar yuzundendır,15 gunlukken derdini anlatamadığın 1 sene sonra ilgilenirse o zaman sana haber veririm

Facebook Twitter Instagram