Gönderen Konu: İstanbul Medicine hastanesi//26 yaş //4200 greft  (Okunma sayısı 25898 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: İstanbul Medicine hastanesi//26 yaş //4200 greft
« Yanıtla #301 : 17 Nisan 2022, 02:20:37 »
Hayır dostum çok güzel görünüyor maşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Balistique

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #302 : 17 Nisan 2022, 13:47:16 »
Saçlar çok iyi güzel sonuç almışsın daha iyi olacaktır ama şu on tarafı o kadar uzun tutmasan be kardesim :) Kafa ve saç yapina gidecek çok daha iyi kesimler var. Unutma saç olmasi yetmez kafa anatomine uygun saç kesimide yakışıklıligina yakışıklılık katar 👍

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #303 : 26 Nisan 2022, 14:15:29 »
Nasıl bir saç kesimi hocam örnek atabilirmisin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #304 : 26 Nisan 2022, 20:38:33 »
 tepeler daha gurleşmiş gibi 2 ay daha kalınlaşma ufaktan devam eder.on çizgin daha ne olcak gayet iyi.zaten en on doğallık yakalanması açısından seyrek tutulur ama senin iyi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #305 : 01 Mayıs 2022, 20:19:57 »
Saç alınan yerler böyle kaldı 1 sene oldu düzelmedi normal mi düzelir mi sizce kestirince böyle oluyor

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #306 : 01 Mayıs 2022, 20:25:56 »
Düzelmez diye düşünüyorum ama sıkıntı yok dostum.
Kimse orana bakıp "buranda saç yok" demez.
Kimsenin dikkatini çekmez.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #307 : 01 Mayıs 2022, 20:30:02 »
Hocam göze batıyor batmasa keşke sıkıntı yok ama işte çok şirkin duruyor,oradan okadar almadılar aslında öyle biliyorum.Saç mı küstü noldu anlamadım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #308 : 01 Mayıs 2022, 23:38:28 »
 alımda oraya yuklenmişler uzun tutarsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelmiyimneyim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #309 : 02 Mayıs 2022, 00:02:14 »
donörden acemice bir alım yapılmış hatta acemice bile değil çok aptalca.
bu şekil iş yapan insanların allah belasını versin.

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #310 : 16 Mayıs 2022, 11:40:47 »
1 sene 2 ay geçti sizce nasıl süreç ama ve saçımı her yıkadığımda sürekli bir dökülme oluyor ama normal bi bilmiyorum

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #311 : 16 Mayıs 2022, 15:42:34 »
Kardeşim saç döngüsüdür sıkıntı yok maşallah.

Sen söyle bakalım ben bir dizüstü bilgisayar alacağım, programlama, uygulama yazma için kullanacağım.
Lenovo arkadaşımda var ama memnun değil.
Acer, Asus, HP (benim tercihim bu aslında kaç senedir kullanıyorum sıfır sıkıntı) veya 2021 model MacBook

15k civarı bütçem var. Özelliklerini ben belirledim fakat marka olarak tercihin ne olurdu?

Sparker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #312 : 16 Mayıs 2022, 18:59:19 »
Bravo gerçekten mükemmel bir sonuç olmuş. Kendi ekimimden önce de takip ediyordum sizin ekiminizi. Saç tipimiz benzer, ince ve düz. Umarım ben de aynı sonucu alırım  |-nazarboncugu-|

Kardeşim saç döngüsüdür sıkıntı yok maşallah.

Sen söyle bakalım ben bir dizüstü bilgisayar alacağım, programlama, uygulama yazma için kullanacağım.
Lenovo arkadaşımda var ama memnun değil.
Acer, Asus, HP (benim tercihim bu aslında kaç senedir kullanıyorum sıfır sıkıntı) veya 2021 model MacBook

15k civarı bütçem var. Özelliklerini ben belirledim fakat marka olarak tercihin ne olurdu?

Zweig hocam ben de bir yazılımcı olarak Asus'tan şaşma derim. MacOS hiç kullanmadım o konuda yorum yapamam ama teknik ayrıntıları özelden konuşabiliriz dilersen.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #313 : 16 Mayıs 2022, 19:35:30 »
Bravo gerçekten mükemmel bir sonuç olmuş. Kendi ekimimden önce de takip ediyordum sizin ekiminizi. Saç tipimiz benzer, ince ve düz. Umarım ben de aynı sonucu alırım  |-nazarboncugu-|

Zweig hocam ben de bir yazılımcı olarak Asus'tan şaşma derim. MacOS hiç kullanmadım o konuda yorum yapamam ama teknik ayrıntıları özelden konuşabiliriz dilersen.
Teşekkür ederim dostum. Kafamda yer etti Asus fakat kardeşimin sağlam bir Asus makinesi var.

Sorun şu ki bilgisayar adeta uçak sesi çıkarıyor en küçük bir şeyde. Modu da ekoya alıyor ama aynı.
Bir diğer arkadaşımda Monster var o daha beter.

Gerekli gereksiz çok yüksek ses çıkarması çekilmiyor hocam.

Sparker

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #314 : 16 Mayıs 2022, 19:49:02 »
Teşekkür ederim dostum. Kafamda yer etti Asus fakat kardeşimin sağlam bir Asus makinesi var.

Sorun şu ki bilgisayar adeta uçak sesi çıkarıyor en küçük bir şeyde. Modu da ekoya alıyor ama aynı.
Bir diğer arkadaşımda Monster var o daha beter.

Gerekli gereksiz çok yüksek ses çıkarması çekilmiyor hocam.

Genelde turbo boost aktif olunca fan yüksek devirde çalışır. Eko moda alıyor derken pil ayarlarından dengeliye getirdiğinizi varsayıyorum. Cpu değerini kontrol eder misiniz gerçekten turbo boost deactive mi diye?
Eğer ona rağmen ses çoksa yüksek ısıdan dolayı fan sürekli çalışıyor olabilir. Termal macun ve fan temizliği ile çok rahat çözebilirsiniz ki ben de aynı süreçten geçtim, bu şekilde çözdüm.

Facebook Twitter Instagram