Gönderen Konu: İstanbul Medicine hastanesi//26 yaş //4200 greft  (Okunma sayısı 26592 defa)

Mehmet Canturk

• Full Member
İstanbul Medicine hastanesi//26 yaş //4200 greft
« : 27 Şubat 2021, 15:16:54 »
Merhaba
Ben Şaç ektireli 3 gün oldu 25 yaşındayım saçımın öncesi ve ekim sonrasını paylaştım.abilerim deneyimle olanlarnız önderlik edebilirimi nasıl iyi mi sizce

Bu arada ben boy uzaması için doktor tavsiyesiyle saizen kullandım büyüme hormonu doktor saçlarımı dökebilir diye uyarmıştı çünkü genetikte varsa hızlandırıyormuş ozamanda beri 20 yaşından beri hızla dökülme yaşadım.ve okadar cılız kaldık şakak kısımlarından ortaya doğru gerileme ve açılmalar yaşadım ve en son baya araştırma sonucunda ektirdim.

Aklıma takılan şunlar abilerim destek verirseniz sevinirim
1 arka donör bölgem alımı iyimi sizce kapanır mı
Bu arada kalem tekniği ile ekildi,kanal açtırarak ektirmedim
2 cisi sizce ekim nasıl olmuş sık mı yada verim alırmıyım
Lütfen görüşlerinizi yazın cok teşekkür ederim şimdiden

Mehmet Canturk

• Full Member
Ynt: Yeni ekim yaptırdım 3 gün sizce nasıl
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2021, 15:39:57 »
Birde bu kulak üstümden Almışlar sizce kulak kısmim sıkıntı olur mu,donör bölge alımı nasıl sizce

Mehmet Canturk

• Full Member
Ynt: Yeni ekim yaptırdım 3 gün sizce nasıl
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2021, 16:35:16 »
Lütfen görüşlerini bilginizi yazın

Mehmet Canturk

• Full Member
Konu güncel

akaki akayiyevic

• Yeni üye
  • *
kac greft ekildigini ve daha detayli fotograflar atar misin on cizgin icin

Mehmet Canturk

• Full Member
Hocam 3250 dediler 4100 greft çıktı
Resimler atıyım kalem tekniği ile ektiler
Sizce nasıl ekim

emekli kel

• Hero Member
 başlığa ektirdiğin yeri ve sayıyı yaz.tepenin ekim oncesi ustten resmini atarsan iyi olur alımda sorun gormedim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmet Canturk

• Full Member
4200 greft ekti tahminen dedi çıkmamış çünkü öyle dedi yakın dedi,İstanbul Medicne hastanesi

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
tam net görünmüyor ama 4200 greft yok gibi. planlama çok iyi değil arkalarda açıklık var ama seyrek girilmiş arkalara. ekilenler çıkarsa ön profilden gayet memnun olursun.

Jeu

• Hero Member
Fazla greft kullanmışlar ilerde olası dökülmede umarım ikinci bi ekime donör yeter, onun dışında  ön bölge sık ekilmiş  ekilenler çıkarsa mutlu eder seni ön  bölge

Mehmet Canturk

• Full Member
Kalem yöntemi ile ektiler ben aslında önü sık olsun arkada suan vardı çünkü seyrelmişti,ama ön hatlar kadar gerilemedigi  için önler sık kalanda arkaya doğru biraz insin istedim.Planlama söyle oldu 3000 3500 dediler ilk önce birtane abla herkes hocam dediği biri kökleri yerlerinden oynattık iki tane hemşire aldı,3250 dediler çıkan.sonra özel bir  ekimcisi var cok memnun oldum ilgisinden hepsini ekti,burda 3250 fazla var 4000 bin fazla dedi,hemşirelerde öyle diyince hocam free diye düşünüp 3250 demiştik çıkmadı demekki ki diye bir muhabbet geçti aralarından.Şimdi sormak istediğim iki şey var abilerim
1 donör bölge alımı güzel alınmış mı cok açık seyrek durur mu( köklerim genellikle 2 3 müş dediklerine göre)
2 cisi ekim iyi olmuş mu önce çizgisi ve arkaya doğru ekimi

Not:foto şimdi çektim yıkama yapcam öncesinde çekiyim bakın abilerim

Mehmet Canturk

• Full Member
@hintell hocam yardımcı olurmusunuz  lütfen
Görüşleriniz cok önemli

Serkan Yurdagecer

• Full Member
Kardeşim inşallah güzel sonuç alırsın. Bende bu sitede yeni olduğum için yorum yapamıyorum ama önler sık duruyor gibi geldi bana gönlünce olsun.

Mehmet Canturk

• Full Member
Çok teşekkür ederim ilk kez oldum bende,abi tavsiyesiyle geldim bu siteye ama çoğu kişi okuyor cevaplamıyor o can sıkıcı,kardeşi gibi görüp insanlar bilgilerini paylaşsa keşke

Kemal Aydın

• Yeni üye
  • *
Normal dede yakisikliymissin ekim sonrası çok daha iyi olur demekki tipin iyi

Facebook Twitter Instagram