Gönderen Konu: İstanbul Medicine hastanesi//26 yaş //4200 greft  (Okunma sayısı 25897 defa)

Mehmet Canturk

• Full Member
Ynt: İstanbul Medicine hastanesi//26 yaş //4200 greft
« Yanıtla #286 : 04 Nisan 2022, 02:17:27 »
Donör bölge nasıl sizce

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #287 : 04 Nisan 2022, 02:23:21 »
 donor iyi.18 aya kadar biraz daha gürleşir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #288 : 04 Nisan 2022, 02:27:19 »
Bu sonucu almak herkese nasip olmaz.
Şu scalp ve frontal bölgeye baksanıza.
Abi çok iyi ya.

Konunun sahibi dostum sorum sana.
Ektirmeden önce özgüvende çok problem yaşıyor muydun? Yoksa ektirmesen de çok bir şey değişmez miydi?

Hayat kalitesi anlamında.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #289 : 04 Nisan 2022, 02:34:11 »
Yaşıyordum hocam çünkü saç inanın ki bir insana özgüven veren birşeymiş kıymetini bilmiyormuşum kimse için degil öncelikle ayna karşısında kendinize baktığınızda içiniz cız ediyorsa saçınız cılız ve dibi gözüküyorsa inanın genç yaşta cok kötü hissediyorsunuz herkes diyorki  iyice dökülsün öyle ektir yine dökülecek evet belki dökülecek ama en güzel yaşlarımı saçsız geçirmektense en azından ektirmeyi seçtim inşallah rabbim pişman etmez.Artık saçımı koruyorum kıymetini biliyorum Allah herkese nasip etsin tek sıkıntım önlerim sık gibi duruyor saçım ince belki ondan bilmiyorum yakından aynadan bakınca yine diblerimi görüyorum çok incelersem ama eskiye nazaran sac çizgim tamamen gitmişti bunada  şükür

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #290 : 04 Nisan 2022, 02:36:35 »
Yaşıyordum hocam çünkü saç inanın ki bir insana özgüven veren birşeymiş kıymetini bilmiyormuşum kimse için degil öncelikle ayna karşısında kendinize baktığınızda içiniz cız ediyorsa saçınız cılız ve dibi gözüküyorsa inanın genç yaşta cok kötü hissediyorsunuz herkes diyorki  iyice dökülsün öyle ektir yine dökülecek evet belki dökülecek ama en güzel yaşlarımı saçsız geçirmektense en azından ektirmeyi seçtim inşallah rabbim pişman etmez.Artık saçımı koruyorum kıymetini biliyorum Allah herkese nasip etsin tek sıkıntım önlerim sık gibi duruyor saçım ince belki ondan bilmiyorum yakından aynadan bakınca yine diblerimi görüyorum çok incelersem ama eskiye nazaran sac çizgim tamamen gitmişti bunada  şükür
Çok güzel görünüyorsun dostum.
Hak veriyorum.
Bir ömür boyu korumayı nasip etsin Allah.
Biz fiili duayı yapalım, kavli duayı da.
Gerisi tevekkül dediğin gibi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #291 : 04 Nisan 2022, 02:40:04 »
Amin hocam bu sıkıntıyı çeken tüm kardeşlerime Allah iyi sonuçlar sonrasında korumak nasip etsin.İnşallah 35 yaşlarıma kadar bir daha ekim gereği duymam ekilen ekimde ilerde sıklaşırsa daha iyi olur benim için şaçlaeım ince telli olduğu için sıklaşmadınız istiyorum.Küçük bir sorunumda kulak üstümdeki saçlarım sanki küsmüş gibi seyrekleşti oda büyük ihtimal alımdan sonra oldu ama toparlar inşallah her medikal kullanıyorum.Finansterid ve xpecia kullanıyorum minoksil kullanmıyorum dönüşümünden dolayı birde ayda bir keratin bakım yapıyorum yeni yenide saç masajı yapmaya başladım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #292 : 04 Nisan 2022, 15:08:35 »
 liseden beri gormeyen arkadasın saçın dokulmuş diyemez.bazı yerlerde tamamen kalınlaşınca yüzde yüzlük oluşucak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #293 : 07 Nisan 2022, 01:32:31 »
Saçlar çok güzel gelişmiş harika olmuş sende artık bu iş tamamdır diyip keyfine bak içini rahat tut sürecinin başından bu yana seni takipteyim çok kafaya takıyorsun kendini strese sokma takviyerinde güzel yan etki görmüyorsun çok şükür
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #294 : 10 Nisan 2022, 02:17:18 »
Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için Allah razı olsun süreci adım adım paylaşıyorum yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.fin ve xpecia devam ediyorum

Işık altında duştan sonra çektim süreç nasıl sizce

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #295 : 10 Nisan 2022, 02:37:17 »
Harika üstü

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #296 : 10 Nisan 2022, 02:49:37 »
İnce ve düz saç telleri ön çizgi doğallığı için kesinlikle avantaj. Harika görünüyor

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #297 : 10 Nisan 2022, 03:11:34 »
Teşekkür ederim biraz kalınlaşırsa herşey daha iyi olcak Allah’ın izniyle

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #298 : 10 Nisan 2022, 03:49:09 »
 kalınlaşır merak etme.onu hesaplayıp ona gore sayı ekmişlerdir.dermollerde ekleyebilirsin

Mehmet Canturk

• Full Member
« Yanıtla #299 : 17 Nisan 2022, 02:07:50 »
Süreç nasıl sizce duştan sonra fön çektim hafif spreyle ,ışık altında cekiyorum fin ve xpecia devam

Facebook Twitter Instagram