Gönderen Konu: Cevap lütfen  (Okunma sayısı 1751 defa)

freak125

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Cevap lütfen
« : 09 Haziran 2017, 06:00:16 »
Dostlar, ben bir şeyi merak ediyorum.

Saçı ektirdikten sonra. 6 ay veya 8 ay geçti diyelim. Saçı 3 numara kestirince istenilen dogallıkta oluyor mu? Bunu çok merak ediyorum. Bilen birisi varsa cevaplasın lütfen. Çünkü ektirdikten sonra, ben saçı çok uzatmayı düşünmüyorum. 3 veya 4 numara en fazla.

Müdür

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Cevap lütfen
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2017, 08:47:58 »
Dostlar, ben bir şeyi merak ediyorum.

Saçı ektirdikten sonra. 6 ay veya 8 ay geçti diyelim. Saçı 3 numara kestirince istenilen dogallıkta oluyor mu? Bunu çok merak ediyorum. Bilen birisi varsa cevaplasın lütfen. Çünkü ektirdikten sonra, ben saçı çok uzatmayı düşünmüyorum. 3 veya 4 numara en fazla.
bu ekim yaptırdığın yere bağlı..yani doğal sonuçlar elde etmesine ... sitede çok sayıda örnekler var hangi merkezin ekimini beğenirsen ona yaptır....senin sorunun yanıtı ekimden ekime değişir ....Kaliteli bi sonuçta doğalıkta sorun olmaz....

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2017, 10:33:02 »
Bu soruya cevap vermek için
-açıklık tipiniz
-donör kalitesi
-ekilen greft sayısı
-ekimi kimin gerçekleştirdiği (kanal açan kişi özellikle)
-vücudunuzun operasyona verdiği cevap(kan dolaşımı, ekilen alan)

Bu parametrelerin tamamı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Türkiye'de ekşm yaptırdığınızı var sayar isek (ortalamayı gözönüne alırsak nw3 ve üzeri), ekimden sonra 3 numara sac ile doğal bir saç gibi gezme şansınız en iyi ihtimal  %10 ve ALTı...
Örnek olarak bu sitedeki Ekim'leri göz önüne alabilirsiniz. 200 ün üzerinde Ekim sonucu var sitede toplasanız 15-20 kişi bulamazsınız 3 numara saç ike gezebilsin..

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2017, 10:37:26 »
Ben daha farkli bakıyorum olaya.noorw7 birisi bile ilk sac ekimi sonrası kabuk döküldüğü an ki görüntüyü yakalarsa kisa sacli kirli sakallı daha iyi durur.kabuklarin döküldüğü halini yakalayan herkes kisa sac gezebilir.manuel alim için bu şartım.ense de iz olmuyor çünkü..manuel alanda zaten 4-5 yer var onların sonucuna bakin.çoğu 12.gun gayet iyi.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2017, 11:12:23 »
Hocam aynen öyle.. Demek istedigim o.

Mesela adam ektiriyor. Mesela 8 ay geçti. İlk ekildigi dönem kadar kısa kestiriyor. O sıklıkta oluyor mu diye merak ediyorum. Forum da öyle bir konuda görmedim foto filan
Şimdi saçları seyrek birisi zaten 3 numara yapsa daha iyi görünür.burada tek şart saclarin dağılımı eşit olmalı.eğer saçlar eşit dagildiysa 3 numara bence çok iyi durur.kisa sacli birini görmedim ben genelde millet saça hasret uzatıyor.eğer ekilen greftler zarar görmez tutarsa ilk 15 günlük hali gibi olur.

Facebook Twitter Instagram