Anket

sac aktirdim   nasil sizce

saclaar arada 70 gün gecti
5 (38.5%)
saclar cikmiycak diy3 telas laniyorum
8 (61.5%)

Toplam Oy Verenler: 13

Gönderen Konu: sac ekimi 01.04.17 MegaHairTrans graft sayisi 3500 400 givari sanirim  (Okunma sayısı 12520 defa)

Haydarkasal

• Yeni üye
  • *
Ben de MEGA HAIRTRANS da saç ekimi yaptırdım ve çok memnunum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle burayı seçtim. İkimizde çok memnun kaldık. Çalışanlar çok iyi ve güler yüzlüler. Çalışma prensibleride çok güzel. Bana göre tavsiye edilecek biryer. Fotoğraflarımda da ekimin yapılışı ve sonucunu görebilirsiniz. Mega Hairtrans'ın sosyal medyasında da var.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 18:20:23 Gönderen: Hintell »

Dehset

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
😁

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Reklamcı zaten çok belli ;D o değilde o resimdeki Ekimde pek olmamış sanki zaten ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Aynen çok zekıler ya bu zekalarından dolayı kutluyorum :) reklam yapmayı öğretemedim şunlara ya senelerdir
Global Moderator

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen çok zekıler ya bu zekalarından dolayı kutluyorum :) reklam yapmayı öğretemedim şunlara ya senelerdir

;D ;D

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ahahah bula bula bu ekimi mi buldular Allah sizi napmasin  :D :D :D

yns dgn

• Full Member

murataldmr

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba ismim Murat. Saç ekimimi ben de Mega HairTrans’da yaptırdım. Saç ekimim yapılalı 6 ay oldu ve muhteşem değişim yaşadım. Saç ekimi yaptırmadan önce güvenilir bir yer olması benim için çok önemliydi , çok araştırma yaptım. En son Mega HairTrans’a karar verdim. Resimlerimden de anlaşılacağı gibi ekim çok güzel geçti ve güzel bir sonuç aldım. Yapılan kötü yorumların aksine tavsiye edebileceğim bir yer.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba ismim Murat. Saç ekimimi ben de Mega HairTrans’da yaptırdım. Saç ekimim yapılalı 6 ay oldu ve muhteşem değişim yaşadım. Saç ekimi yaptırmadan önce güvenilir bir yer olması benim için çok önemliydi , çok araştırma yaptım. En son Mega HairTrans’a karar verdim. Resimlerimden de anlaşılacağı gibi ekim çok güzel geçti ve güzel bir sonuç aldım. Yapılan kötü yorumların aksine tavsiye edebileceğim bir yer.

Gülüyorum artık:) Bence bir den fazla hesap alıp forumu kandırmaya kalkmanız size ancak zarar verir bu attığım ileti yeterli sanırım altda ip niz ve aldığınız sahte kullanıcılar.

Sunu unutmayın ben ne yapıcağınızı izlemek istediğim için bu iletileri yazabildiniz Teşekkürler Hiç şaşırtmadınız.

Umarım başarılı saç ekimleriniz le ön planla çıkarsınız bu tarz etik olmayan davranışlarla değil.
Global Moderator

Kell Bill

• Full Member
Ne kadar vicdansız insanlar bunlar mahvettikleri bir ekim konusunun içinde halen reklam yapıyorlar

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Mega hair   kasap farkı yok

yns dgn

• Full Member
MegaHair Trans Ekim  tarihi  01 04 2017  graf sayisini sormadim bile, ektiler yani kurbanlik koyun gibi

Son Resim Son Halim
Arkadaşım ben de aynı yere ektirdim ve bu kadın beni yolunmuş tavuğa çevirdi. Bana bir de ısrarla minoxil kullandırdi. Yüzüm vücudum her yerimde aşırı kıl çıktı. Sakın kullanma minoxil. Zaten iyi bir ekim yapılmışsa biotin yeter. Ben hakkımı arıyorum. yanına kalmasın ara hakkını mutlaka

yns dgn

• Full Member
Mega hair   kasap farkı yok
Bir mega hair trans mağduru olarak bu sözün altına imzami atıyorum.

yns dgn

• Full Member
Gülüyorum artık:) Bence bir den fazla hesap alıp forumu kandırmaya kalkmanız size ancak zarar verir bu attığım ileti yeterli sanırım altda ip niz ve aldığınız sahte kullanıcılar.

Sunu unutmayın ben ne yapıcağınızı izlemek istediğim için bu iletileri yazabildiniz Teşekkürler Hiç şaşırtmadınız.

Umarım başarılı saç ekimleriniz le ön planla çıkarsınız bu tarz etik olmayan davranışlarla değil.
Admin sizi tebrik ediyorum. Bu sahtekarin foyasini ortaya çıkardığıniz için

Facebook Twitter Instagram