Gönderen Konu: Ordu saç ekimi  (Okunma sayısı 5731 defa)

Öner Baykara

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ordu saç ekimi
« Yanıtla #31 : 07 Nisan 2021, 19:46:27 »
48. Gün artık ekilenlerin birazı kaldı. Yıkamalarda 5-6 tel dökülüyor baya azaldı dökülmeler

Öner Baykara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 09 Nisan 2021, 18:43:22 »
Bir sorun olmaz ufak bir kaç hasar kanal açarken verilmiş ufak tefek boşluklar olur saç ekimi başarılı ise
Hintell hocam bu gün 50. Gün hala şok dökülme bitmedi günde 10-15 tek dökülüyor hatta çok sert yıkama ma rağmen. Rende ile de rendeleyemem ki kafamı dökülsün saçlar diye. Ters giden bişe mi var acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 27 Nisan 2021, 18:53:35 »
Şok dökülmen bitmiş sayılır biraz daha sert yıka kibar davranırsan geç biter.

Süreç gayet  normal seyrinde bir sorun yok 1 ay sonra da ufak ufak kararmaların başlar kardeşim

Bu arada başka konulara yorum yazarsan senin konun daha çok ilgi çeker herkes yorum bekliyor sadece yorumda yazmalı.
Global Moderator

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 27 Nisan 2021, 18:58:56 »
Hocam sizin almış olduğunuz bu karara üzüldüm. Ancak yüzleşilmesi gereken şöyle bir gerçek var. Popüler olan görece nüfus olarak yoğun olan illerde konumlu merkezlerin konuları çok daha fazla ilgi görüyor ve konulara daha fazla cevaplar veriliyor. Bunu kişisel olarak algılamamak lazım. Bu sadece bu forum özelinde değil popüler olan ve olmayanın ayrıldığı keskin çizgi. Ben konunuzu da ilk defa gördüm. Pandemi nedeniyle operasyon yaptıran kişi sayısı azaldı yaptıranların ve sonuca iyi kötü ulaşanlarında foruma giriş sayıları azaldı. Sizin yerinizde olsam bu dargınlık yerine paylaşıma devam ederim. En nihayetinde kendi sürecinizi ve gelişiminizi depoladığınız bir platform var. Gelecekten baktığınız zaman sürece çok daha vakıf olabiliyorsunuz.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 27 Nisan 2021, 18:59:49 »
Bence şok dökülme bitmiş ve sabır evresi başlamış. Her şey yolunda.
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 27 Nisan 2021, 19:01:35 »
Hocam sizin almış olduğunuz bu karara üzüldüm. Ancak yüzleşilmesi gereken şöyle bir gerçek var. Popüler olan görece nüfus olarak yoğun olan illerde konumlu merkezlerin konuları çok daha fazla ilgi görüyor ve konulara daha fazla cevaplar veriliyor. Bunu kişisel olarak algılamamak lazım. Bu sadece bu forum özelinde değil popüler olan ve olmayanın ayrıldığı keskin çizgi. Ben konunuzu da ilk defa gördüm. Pandemi nedeniyle operasyon yaptıran kişi sayısı azaldı yaptıranların ve sonuca iyi kötü ulaşanlarında foruma giriş sayıları azaldı. Sizin yerinizde olsam bu dargınlık yerine paylaşıma devam ederim. En nihayetinde kendi sürecinizi ve gelişiminizi depoladığınız bir platform var. Gelecekten baktığınız zaman sürece çok daha vakıf olabiliyorsunuz.

Dostum aslında durumun forum da aktiflik ile alakası var bahsettiğim durum karar değil genelde bu sekılde oluyor anlamında söyledim:)  sen başkasına yazınca o da senin konunla ilgileniyor gibi benim için fark eden bir durum yok
Global Moderator

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 27 Nisan 2021, 19:07:34 »
Hintel ben senin yorumu görmeden tamamen arkadaşın yazdığı yazı üzerine yazmıştım o yorumu. Senden bağımsız yani :) Senin dediğine de katılıyorum. Etkileşim artarsa ilgi de artar.
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

Öner Baykara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 27 Nisan 2021, 20:21:23 »
Teşekkür ederim alakanıza bende şöyle bir durum var 67. Gündeyim ekilen saçların çoğu duruyor dökülme olan yerler ise hiç ekilmemiş gibi dibinden saç kökü yada kullanma yok acaba oralardan saç çıkar mı endişem bu

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 27 Nisan 2021, 21:04:56 »
Aynı durum bende de olmuştu ve bende çok endişelenmiştir. Ancak endişelenecek hiç bir şey yok. Kökler içerde. Zaten kaşınma uyuşma hissi başladığı anda o bahsedilen içerdeki kökler çıkışa başlıyor.
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

Öner Baykara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 01 Mayıs 2021, 22:33:54 »
Aynı durum bende de olmuştu ve bende çok endişelenmiştir. Ancak endişelenecek hiç bir şey yok. Kökler içerde. Zaten kaşınma uyuşma hissi başladığı anda o bahsedilen içerdeki kökler çıkışa başlıyor.

72.Gün ekim sonucu sizce başarılı olur mu

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 01 Mayıs 2021, 22:54:55 »
Hayırlı olsun inşallah sonuç istediğin gibi olur
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Öner Baykara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 02 Mayıs 2021, 23:40:20 »
Hayırlı olsun inşallah sonuç istediğin gibi olur
Umarım kardeşim

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 02 Mayıs 2021, 23:52:18 »
72.Gün ekim sonucu sizce başarılı olur mu

Sürecin biraz sancılı geçecek hocam. Biraz telaşlısın gibi. Sabredip beklemen gereken dönemlerdesin. Şu anda da bu ekim uçar coşar veya bu ekim olmamış denecek bir süre geçmedi. En az 1 ay daha lazım.
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

Öner Baykara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 03 Mayıs 2021, 10:04:53 »
Sürecin biraz sancılı geçecek hocam. Biraz telaşlısın gibi. Sabredip beklemen gereken dönemlerdesin. Şu anda da bu ekim uçar coşar veya bu ekim olmamış denecek bir süre geçmedi. En az 1 ay daha lazım.
İnşallah dediğiniz gibi olur hocam bende 2 ay süre verdim 2 ayın içinde me olacağı belli olur sanırım

Facebook Twitter Instagram