Gönderen Konu: Life Hair Ankara Şahin Çelik 3400 greft Yaş 35  (Okunma sayısı 44724 defa)

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Ynt: Life Hair Ankara Şahin Çelik 3400 greft Yaş 35
« Yanıtla #390 : 22 Ocak 2022, 17:28:51 »
çok güzel olmuş saçların maşallah güle güle güzel günlerde tara baya sık duruyor

Teşekkür ederim başkanım :))

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #391 : 22 Ocak 2022, 17:29:26 »
Bugün Ergin beye forumu ve senin konunu gösterdim 26 bin kez okundu dedim güldü seni tanıdı kardeşim
Şakak işini soran çokmuş

Desene meşhur olduk :))
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #392 : 28 Şubat 2022, 16:34:07 »
Merhaba değerli dostlar saç ekimi sonrası 1 YIL geride kaldı. |-nazarboncugu-|

Fotoğrafları ekliyorum.Tepe ve vertex bölgesi için ikinci bir ekim düşünüyorum sizce gerek varmı değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #393 : 28 Şubat 2022, 17:03:22 »
Bence çok sırıtmıyor ama eğer çok rahatsız oluyorsanız 2000-3000 greftle saç sorununu rafa kaldırırsınız diye düşünüyorum.

Ha gerek var mı kısmı çok ucu açık bence sizi çok rahatsız etmiyorsa bi 3-5 yıl daha beklemekte fayda var en azından 40'lı yaşlarda dökülmenin çok daha stabil hale geldiği konusunda bir kanı var. Eğer açıklık sizi rahatsız ediyorsa ama yaptırabilirsiniz bence. Sanırım saçları biraz daha uzatırsanız o açıklıkta pek göze batmayacak gibi.
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #394 : 28 Şubat 2022, 19:51:52 »
Bence çok sırıtmıyor ama eğer çok rahatsız oluyorsanız 2000-3000 greftle saç sorununu rafa kaldırırsınız diye düşünüyorum.

Ha gerek var mı kısmı çok ucu açık bence sizi çok rahatsız etmiyorsa bi 3-5 yıl daha beklemekte fayda var en azından 40'lı yaşlarda dökülmenin çok daha stabil hale geldiği konusunda bir kanı var. Eğer açıklık sizi rahatsız ediyorsa ama yaptırabilirsiniz bence. Sanırım saçları biraz daha uzatırsanız o açıklıkta pek göze batmayacak gibi.

Şahin hoca 2-3 sene daha beklememi söyledi oda sizinle aynı fikirde yaşım 37 oldu zaten , fakat bende şöyle bir fikir deyim ekim dışında kalan üst kisimlar ve vertexe kadar olan alanın tamamen ekilmesi mantıklı olur diye düşünüyorum zira zaten uzamadan aynı boyda kaldılar 1 senedir üst tarafı hiç kestirmedim makas değmedi ama ancak bu kadar uzadı Şahin hoca ya bunu söyleyince bu saçlar dökülecek o halde dedi bende onları tamamen yok sayıp üst tarafı komple kapatacak bir ekim daha yapalım dedim olabilir dedi.Bu ekim de 3400 eklemişti 2 bin daha ekilirse üst taraf tamamen kapanır donör alan da müsait ve bu Ekim'de ki başarıyı yakalarsam harika olur diye düşünüyorum
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #395 : 28 Şubat 2022, 19:57:47 »
Şahin hoca 2-3 sene daha beklememi söyledi oda sizinle aynı fikirde yaşım 37 oldu zaten , fakat bende şöyle bir fikir deyim ekim dışında kalan üst kisimlar ve vertexe kadar olan alanın tamamen ekilmesi mantıklı olur diye düşünüyorum zira zaten uzamadan aynı boyda kaldılar 1 senedir üst tarafı hiç kestirmedim makas değmedi ama ancak bu kadar uzadı Şahin hoca ya bunu söyleyince bu saçlar dökülecek o halde dedi bende onları tamamen yok sayıp üst tarafı komple kapatacak bir ekim daha yapalım dedim olabilir dedi.Bu ekim de 3400 eklemişti 2 bin daha ekilirse üst taraf tamamen kapanır donör alan da müsait ve bu Ekim'de ki başarıyı yakalarsam harika olur diye düşünüyorum

O zaman dediğiniz mantıklı ki bence bu yaştan sonra inşallah vertex dökülmesi yaşamazsınız ki bu bence inanılmaz önemli bir artı. Sadece tek tavsiyem donör izin verirse 3000-4000 bandına çıkmak eğer vermez ise sakal desteğine başvurmanız olacaktır. 2000 ile eğer mevcut saçlar gidici ise kapatıcılık zayıf kalabilir malum tepe de tutma oranı da düşüyor. Tabi Şahin hoca en doğru planlamayı yapacaktır.

İnsanoğlu doyumsuz işte hocam :) bi taraf bitiyor başka taraf başlıyor. Ben bile daha saçlar çıkmadan ikinci ekim 4-5 yıla gerekirse donör yetecek mi diye düşünmeye başladım :D
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #396 : 28 Şubat 2022, 21:06:43 »
Hocam hiç beklemeyin yaptırın. Yine saçlarınızda ilerleyen yıllarda mutlaka dökülme olacaktır, enseki saçlarda yaşlandıkça azalmalar mutlaka oluyor ama o zamanlarda dökülmeler bu kadar göze batacağını zannetmiyorum. Bir 10 sene bu saçların sizi rahat götürür diye düşünüyorum. Hatta tedavi ile destekleyin o cansız saçlarınızı mükemmel bir görüntü elde edersiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #397 : 01 Mart 2022, 21:28:26 »
Hocam hiç beklemeyin yaptırın. Yine saçlarınızda ilerleyen yıllarda mutlaka dökülme olacaktır, enseki saçlarda yaşlandıkça azalmalar mutlaka oluyor ama o zamanlarda dökülmeler bu kadar göze batacağını zannetmiyorum. Bir 10 sene bu saçların sizi rahat götürür diye düşünüyorum. Hatta tedavi ile destekleyin o cansız saçlarınızı mükemmel bir görüntü elde edersiniz.

Eylül ayının sonlarına doğru ektirmeyi düşünüyorum yaz aylarında bu süreci yaşamak yerine kış aylarında yaşamak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum en azından kış bittiğinde 4. 5. Aylarda 7-8 ayı devirmiş yeni yaza da yeni saçlarımla girmiş olurum :) son 4-5 aydır prozinc plus şampuan kullanmayı da bırakmıştım şimdi 3 lü prozinc plus aldım resmini ekliyorum buraya birde Şahin bey sağolsun regrow serum verdi onu da kullanıyorum 1 haftadır falan bakalım saçlar da canlanma olacak mı merak ediyorum duruma göre biotine de baslayabilirim.

Birde uzun zamandır Saw Palmetto kullanmak vardı aklımda acaba başlasam mı bilemedim tavsiye eder misiniz?
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #398 : 01 Mart 2022, 21:41:08 »
Bence ektir daha iyi olacaksa imkanın varsa neden yaptırmayasın
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #399 : 01 Mart 2022, 22:37:03 »
Hocam saw palmetto ben denemedim yani içeriğinde bulunan xpecia, kerozan gibi vitaminlerde kullandım ama biliyorsunuz ben finasterid kullandığım için uzun soluklu bir deneyim şansım olmadı. Fda onaylı tedavileri düşünürseniz daha etkili sonuç alırsınız diye düşünüyorum. Ekime de girdiğinizde cansız saçlarınızda fire oranı azalır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

caosbass

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #400 : 17 Mayıs 2022, 16:17:32 »
abim hayırlı uğurlu olsun öncelikle yüzüne ve hayatına enerji geldiği forumdaki yazışmalarından bile belli olmuş :D ekim şart mı diyosan kusur olarak bence hiç bir kusurun yok gayet yakışmıs ama daha iyi olsun istiyosan düşünebilirsin, bu sivaslı kardeşinde 27 mayısta şahin çelik de ekimini yaptıracak bol dua et :D sancılı dönemlerini bitirmişsin sırada keyfini sürmek var, bende o sürece çabucak gelirim umarım :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #401 : 17 Mayıs 2022, 19:43:05 »
abim hayırlı uğurlu olsun öncelikle yüzüne ve hayatına enerji geldiği forumdaki yazışmalarından bile belli olmuş :D ekim şart mı diyosan kusur olarak bence hiç bir kusurun yok gayet yakışmıs ama daha iyi olsun istiyosan düşünebilirsin, bu sivaslı kardeşinde 27 mayısta şahin çelik de ekimini yaptıracak bol dua et :D sancılı dönemlerini bitirmişsin sırada keyfini sürmek var, bende o sürece çabucak gelirim umarım :D

Hayırlı olsun kardeşim umarım saç ekimim güzel geçer ve iyi bir sonuç olur
Global Moderator

caosbass

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #402 : 17 Mayıs 2022, 21:26:22 »
Hayırlı olsun kardeşim umarım saç ekimim güzel geçer ve iyi bir sonuç olur
teşekkür ederim hintell 2 3 senedir forumda hayalet olarak geziniyordum, sayenizde çok bilgi donanım sahibi olduk, ekim yaptırdığımda bende süreci, olabildiğince başkalarına faydası yardımı dokunacak incelikte paylaşacağım :)

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #403 : 25 Mayıs 2022, 20:53:39 »

Sivaslı kardeşim yarın kupa finali var inşallh Sivassporum kupayı alır sende ekime daha moralli girersin :))
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #404 : 25 Mayıs 2022, 21:45:22 »
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorum.

Eee saçlar istediğim gibi olunca forumu unuttum tabi ( şaka şaka )

Ekimin üzerinden 15 ay geçti saçlardan memnunum çok şükür tepe bölgem için 10. Ayda ikinci seans düşünüyorum kısmetse yine Şahin Bey'e teslim edeceğim saçlarımı :))

Şahin Bey'in hiç sık ekimine denk gelmedim yazmış bir forumdaş arkadaşımız belki bu paylaşıma denk gelir diye paylaşmak istedim :))

Net olması için öne doğru karışık halini ve geriye doğru taranmış halini yoğun ışık altında çektim.

Son durum fotoğrafları sizlerle ;)
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Facebook Twitter Instagram