Gönderen Konu: Saçım için yorum yapar mısınız? Saç ne zaman ektirmeliyim?  (Okunma sayısı 1543 defa)

adem37

• Yeni üye
  • *
Merhaba, forumu bir süredir takip ediyorum. 25 yaşındayım. Yaklaşık 5 senedir yavaş bir şekilde saçlarım şakaklardan açılmaya başladı. Saç ektirmek istiyorum ama 1 sene daha beklemeli miyim?
Saçım için ne tavsiye edersiniz? Serkan aygın düşünüyorum bu saç tipi için uygun mudur? Saçım için yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

HEKTOR

• Hero Member
Ynt: Saçım için yorum yapar mısınız? Saç ne zaman ektirmeliyim?
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2021, 23:07:30 »
Bence saçların gayet sağlıklı duruyor .
Bir dermatolog demişti bana şakaklarin açılması saç dökülmesinden bağımsız olarak ilerliyormuş

adem37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2021, 00:25:10 »
Ön çizginin bozulması rahatsız ediyor, yan etkisi olan ilaçlarıda kullanmak istemiyorum. Yan etkisi olmayan ne ilaç kullanabilirim
  • Yaşınız 25

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2021, 01:07:27 »
Ön çizginin bozulması rahatsız ediyor, yan etkisi olan ilaçlarıda kullanmak istemiyorum. Yan etkisi olmayan ne ilaç kullanabilirim
Hocam saç tipimiz  açıklığımız çok benziyor, malesef dökülmeyi baskılayan ilaçlar "finasteride, dutastaride vb" şeyler bunun dışındaki ilaçlar boş.  Ön taraf ekime müsait 2000 greft işini görür.

akaki akayiyevic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2021, 01:17:41 »
forumda sizinle yakin yasta benzer aciklikta bir konu vardi. ona bakmanizi tavsiye ederim. bi fikir edinirsiniz, o arkadas guzel bir surec geciriyordu

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2021, 13:38:59 »
Hocam saç tipimiz  açıklığımız çok benziyor, malesef dökülmeyi baskılayan ilaçlar "finasteride, dutastaride vb" şeyler bunun dışındaki ilaçlar boş.  Ön taraf ekime müsait 2000 greft işini görür.
+1
Ama kesinlikle şakakların haricinde başka yere el sürdürme.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2021, 13:42:15 »
çizgin çok geri gitmemiş eger ekim düşünürsen çizgini özellikle şakak kısımlarını çok ileri alırlar ve sana yakışmaz

ya bıraz daha gerilemesini bekle ya da biraz fazla greft ekmek için çizgini öne almayacak çok uzman ve başarılı bır merkezde 1200 1500 arası bır ekım yaptır

dr koray erdoğan

dr muttalip keser

dr kaan pekiner

tercıh edebılırsın imkan varsa
Global Moderator

adem37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2021, 20:09:56 »
çizgin çok geri gitmemiş eger ekim düşünürsen çizgini özellikle şakak kısımlarını çok ileri alırlar ve sana yakışmaz

ya bıraz daha gerilemesini bekle ya da biraz fazla greft ekmek için çizgini öne almayacak çok uzman ve başarılı bır merkezde 1200 1500 arası bır ekım yaptır

dr koray erdoğan

dr muttalip keser

dr kaan pekiner

tercıh edebılırsın imkan varsa

Teşekkür ederim hocam yorumun için, eğer 1500 greft yeterli oluyor diyorsan koray erdoğan bütçemi aşmıyor orda yapabilirim
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2021, 20:42:22 »
 ya ilaç kullancan ektircen yada ilaç kullanmazsan incelmişleri yok sayıp ekicekler.karısık ve zor bir ekim.kotu ekim hem olanı iyice doker hem doğal olmaz bugunleri mumla ararsın.sanat eseri icra etmeli seni ekicek olan çok dikkatli ol ön ekimlerine ağırlık ver ekimcilerin onu arastır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2021, 22:13:12 »
ya ilaç kullancan ektircen yada ilaç kullanmazsan incelmişleri yok sayıp ekicekler.karısık ve zor bir ekim.kotu ekim hem olanı iyice doker hem doğal olmaz bugunleri mumla ararsın.sanat eseri icra etmeli seni ekicek olan çok dikkatli ol ön ekimlerine ağırlık ver ekimcilerin onu arastır.

İlaç kullansa ne olacak önden gitmiş saçlar orada yeni saç çıkmaz bu saatten sonra
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2021, 22:48:42 »
Teşekkür ederim hocam yorumun için, eğer 1500 greft yeterli oluyor diyorsan koray erdoğan bütçemi aşmıyor orda yapabilirim

1500 Arası 2000 de olabilir tabi saçlar kesilince görmek gerek birde en temizi mail at ilgilendiğin merkeze öğren

Bu arada Sekan aygın Hakan doğanay da olabilir onlarında çizgileri gayet estetik imkanın diğerlerine yetmiyorsa değerlendire bilirsin
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2021, 18:01:03 »
Zekeriya Kul ve Muttalip keser ile de görüşmeni tavsiye ederim .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

adem37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Şubat 2021, 17:21:59 »
1500 Arası 2000 de olabilir tabi saçlar kesilince görmek gerek birde en temizi mail at ilgilendiğin merkeze öğren

Bu arada Sekan aygın Hakan doğanay da olabilir onlarında çizgileri gayet estetik imkanın diğerlerine yetmiyorsa değerlendire bilirsin

Hocam bu fotoğraflar 8 ay öncesine ait saçımı kısaltmıştım. Saçta pek degisiklik olmadı bu kısalığa göre yorum yapabilir misiniz?
  • Yaşınız 25

ress

• Full Member
« Yanıtla #13 : 24 Şubat 2021, 18:14:00 »
Hocam nazar degmesin sacların güzel duruyor , senin yerinde olsam hiç riske girmezdim.En azından birkaç sene daha beklerdim.
  • Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

adem37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Şubat 2021, 22:33:50 »
Hocam nazar degmesin sacların güzel duruyor , senin yerinde olsam hiç riske girmezdim.En azından birkaç sene daha beklerdim.
Teşekkür ederim yorumun için ama şakakların açık olması rahatsız ediyor, saça şekilde veremiyorum
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram