Gönderen Konu: Dr.ilhan serdar oglundan gun aldim  (Okunma sayısı 5844 defa)

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dr.ilhan serdar oglundan gun aldim
« : 06 Haziran 2017, 22:26:29 »
Arkadaslar 13.06.2017 sali gunune gun aldim nasipse sac ektiricem surecide burdan paylasacagim bu forumdan bayagi bilgi sahibi oldum insallah simdi sira bizde 2800 greft gibi bi ekim yapicak on kisima ekim olacak prp li .suanki resimlerimide paylasiyorum surec sonuna kadarda yorumlari eksik etmeyin insallah hayirli olur

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.ilhan serdar oglundan gun aldim
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2017, 22:33:05 »
 A

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2017, 22:59:53 »
2800 bu alan icin az hocam 3500 greft ile daha sik ve  basarili olur donor bolgen kaliteli gibi

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2017, 23:01:44 »
2800 neden? İlhan hocamı bu şekilde uygun gördü?
Avantajlı bir dökülme tipiniz var, iyi bir planlama ile efsane sonuc alınabilir .

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2017, 00:07:23 »
Arkadaslar kendisi boyle soyledi ben sik ekim olsun dedim bu rakam costurur dedi bana donor bolgemi 5 doktor gordu hepsi iyi dedi diger gorustugum kisiler 3000 3500 demislerdi.
Acibadem fulya
Isvec klinik
Dr can isler
Dr.dogan turan (ekibinin degistigini soyluyolar simdiki ekip hakkindada bisey bulamadim yoksa dogan hoca tercih edecektim) durumlar bu vaziyette

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2017, 10:39:46 »
Hayırlısı olsun güzel olacak gibi duruyor . Nekroz vs olmazsa bu saç iyi çıkar gibi
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

bold pilot

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2017, 11:46:42 »
Bu nasıl bir başlıktır yahu? Bu nasıl bir Türkçe?
Burası edebiyat forumu değil saç ekimi forumu ama..  serdar oglundan nedir ya? aahahahhah

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2017, 16:40:33 »
Kardes kendini baska yerde tatmin et ramazan gunu bulasma burda herkes birbirinden yardim tecrube bekliyo bunun icin edebi eser yazmaya gerek yok

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Haziran 2017, 17:11:07 »
saç tellerin kalın donor çok iyi sana ii ekim olur ama ekilcek rakam yuksek tutulmalı girişmişken saç ekimine adam akıllı bir sayıda ektir tum sıorundan kurtar kendini dediğiin sayıyla ekim yarım yamalak olur ektir sonra git gene ektir zor olur bence yapmışken tam iş yap genede sen bilirsin dediğin drun ekimleri bence ii oluyor
saçları ekmeydi dersin

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2017, 17:57:22 »
Hayırlısı olsun güzel olacak gibi duruyor . Nekroz vs olmazsa bu saç iyi çıkar gibi
hocam bu nekroz sik karsilasilan biseymi yani biraz kafaya taktim yoksa ilhan bey icin bi durummu

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2017, 18:16:55 »
saç tellerin kalın donor çok iyi sana ii ekim olur ama ekilcek rakam yuksek tutulmalı girişmişken saç ekimine adam akıllı bir sayıda ektir tum sıorundan kurtar kendini dediğiin sayıyla ekim yarım yamalak olur ektir sonra git gene ektir zor olur bence yapmışken tam iş yap genede sen bilirsin dediğin drun ekimleri bence ii oluyor
alin cizgim enuctan geriye biraz kavisli olucak alin kaslarim  biraz yukarda sanirim. Oyuzden hoca 2800 yeterli gordu galiba kaslarimi kaldirip kas bitiminin fotosunu koyucam.tabi bende sik bi ekim istiyorm bidaha ugrasmayim

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2017, 19:15:27 »
Doktorun cizdigide asagi yukari boyle idi cizgilere kadar hareket esiyor yani kas oluyor herhalde

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2017, 21:11:55 »
hocam bu nekroz sik karsilasilan biseymi yani biraz kafaya taktim yoksa ilhan bey icin bi durummu

Yani çok görülen bir olay değil hatta çok az görünen bir olay ama Ilhan hocamız bu konuda biraz sabıkalı.  Özen gosterirse mutlaka iyi bir iş çıkarır çünkü işi biliyorlar ama bence ciddi değiller . Takipteyim hala aklımda hoca belki bende tercih edeceğim

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Aytekin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2017, 22:24:49 »
Hayirlisi bilgilendirme icin tesekkurler konunun uzerine duracagim insallah hayirli olur

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Haziran 2017, 14:59:20 »
Ücret ne anlaştınız hocam ?

Facebook Twitter Instagram