Gönderen Konu: Ekim bilgisi verebilir yada aydinlatabilirmisiniz.  (Okunma sayısı 5270 defa)

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim bilgisi verebilir yada aydinlatabilirmisiniz.
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2017, 00:59:41 »
Ekonomik olarak 15.000de sıkıntı yok ama vertex canımı sıkıyor ekimi zor diye biliyorum birde sık bir sonuc almam için kac grefte ihtiyac duyarım donur'um ne kadar saglikli ? Tesekkurler
genelde yaşı genç olanlar da donör sağlıklı oluyor daha net fotolar atarsan daha iyi yorumlayabiliriz.burdan kaç greft olduğunu söylemek zor nasıl bi çizgi istedgne bağlı on taraf için 2000 2500 gerekebilir.bide günde 5000 6000 greft diyen yerlerden uzak dur..

Sanchez_06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2017, 01:17:41 »
Formu uzun zamandir takip ediyorum kafayi yemek uzereyim ektirip kurtuliyim diyorum daha kotu olmakta var hayirlisi ama bu kış ektirmeyi dusunuyorum insallah iyi sonuc alirim tesekkurler ilginiz icin

Müdür

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 05 Haziran 2017, 01:20:19 »
Formu uzun zamandir takip ediyorum kafayi yemek uzereyim ektirip kurtuliyim diyorum daha kotu olmakta var hayirlisi ama bu kış ektirmeyi dusunuyorum insallah iyi sonuc alirim tesekkurler ilginiz icin
ektirip kurtuliyim derken ektirip kurtulamazasan tüm kafayı yersin ama ...Ekime karar verirken hekimlerle grüşmeni tavsiye edrim Koray Erdoğan , Zekeriya Kul vs...

Sanchez_06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 05 Haziran 2017, 01:22:22 »
Cizgiyi biraz ileri alip sık ekim istiyorm..pisman olmakta var ama sansimi denemek istiyrm pisman yasayacagima ozguvenim hic kalmadi sapkayla geziyrm hep 😐

Müdür

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 05 Haziran 2017, 01:28:13 »
Çizgiyi öne almak ileride problem olabileceği için hekime tanış diyorum bende erken yaşta ektirip sonrasında diğer saçlar giderse yolunmuş tavuğa dönersin daha mutsuz olursun ...

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 05 Haziran 2017, 01:31:28 »
İyı bir doktora gidersen yaşını dikkate alarak greft ve ön cizgiyi ayarlar. Erkan demirsoya ulasmaya calis yada zekeriya kula ektir. Birazda biriktir koray erdogana gt.

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 05 Haziran 2017, 02:14:55 »
Cizgiyi biraz ileri alip sık ekim istiyorm..pisman olmakta var ama sansimi denemek istiyrm pisman yasayacagima ozguvenim hic kalmadi sapkayla geziyrm hep 😐
kardeşim kendini strese sokma boşyere aynı durumda olan bir süru insan var.sonuçta bu işin tedavisi var ektirip kurtulayım diye bişey olmaz yanlış düşünüyor sun.git klinikler le konuş bilgi edin aklına uyan en iyisini bul senin için strese hiç gerek yok belli ki bunu bi şekilde yaptıracak sin zamanın var kısa kadar goresebildigin kadar klinikle görus.

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 05 Haziran 2017, 03:39:51 »
Ben vertekse ekim yaptırmak için 5 yıl bekledim kardeşim daha çok erken senin için vitaminlerle bekle araştır ve ilerise yaptır

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 05 Haziran 2017, 09:39:48 »
Günde 10-20 tane olması normal bence hicbirşey yaptırmayın 2-3 yıl daha bekleyin seyrekliklerden rahatsız olursanız toppik kullanın bence ne minox ne de finasteride bulaşmayın bol bol yeşil çay kabak çekirdeği kuru üzüm tüketin 3 ay biotin kullanın beslenme takviyeleriniz bunlar olabilir

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 05 Haziran 2017, 10:12:08 »
Allah yardimcin olsun.yaşın gereği dökülme devam edecektir.iyi bir planlama yapman gerek.sakin arastirma yapmadan acele ile ektirme.forumu 1 gun ayir incele oku resimlere yorumlara bak.bizimde ailede kel yok ama biz seyrek sacli olduk.dedemin dedesinin dedesine cektik galiba..

Sanchez_06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 05 Haziran 2017, 10:42:12 »
Dokulme devam edecek gibi gorunmuyor sac kalmadi cunku ben onleri sıklastirip ilerde gerekirse vertexse ikinci ekim dusunuyorm donur saglam gibime geliyor

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 05 Haziran 2017, 10:44:32 »
Belli olmuyor dokulebilir ama ilk yapacağın öne ekim zaten. Sakin donör alani parçalayan yerlere gitme.

Sanchez_06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 05 Haziran 2017, 10:49:38 »
Donur ile onler bu sekilde kac greft yeterli olur acaba sık ekim icin cizgi cok az ilerde olsun istiyorum

Sanchez_06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 05 Haziran 2017, 10:50:41 »
Donur..

Müdür

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 05 Haziran 2017, 13:59:27 »
dONÖR gayet sağlam ama ön çizgiyi öyle ayarlatmalısın ki 2. bir ekime seni tatmin edici bir ekim olsun ...

Facebook Twitter Instagram