Gönderen Konu: tavsiyerinizi bekiyorum  (Okunma sayısı 2632 defa)

wliomr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
tavsiyerinizi bekiyorum
« : 04 Haziran 2017, 02:31:33 »
arkadaşlar merhaba, yakın zamanda saç ektirmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim. Ankara tercihimdir ama fiyat olarak 4-5 bin arası başka şehirlerde daha iyi bir yer varsa başka şehirde de ektirebilirim. aralturdığım bir kaç yeri aşağıda listeliyorum:
1- emphair tek seans
2- estemylife tek seans
3- Jale Şenyurt koru hastanesi iki seanse -(bütcemi aşıyor)
4- lifehair konya iki seans
bir de biri tek seansta yaparım biri iki seansta diyor bu kafamı karıştırdı biri iki gün uğraşırkan diğer nasıl bir gün yapabiliyor?
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2017, 13:13:17 Gönderen: wliomr »

ozan6625

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: tavsiyerinizi bekiyorum
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2017, 02:55:27 »
ataşehir emphairde 17 mayısta ekim yaptırdım ve mevcut durumu ve öncesini gösteren resimler gönderiyorum.emphair daki ekip ankarayla ortak çalışıyo.iyi araştırmanı tavsiye ederim. çünkü ekim işlemi ve sonraki süreç  gerçekten sıkıntılı geçiyor.eğer sonuçta iyi olmazsa pişman oluyo insan benim gibi.. işin ehline denk gelirsin umarım

ozan6625

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2017, 02:56:08 »
bunuda dün çektim

Müdür

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2017, 12:14:08 »
Zekeriya Kul hocanın bazı ekimlerde neden tepe bölgesine giremem mevcut saçlarada zarar verir dediği şimdi daha iyi anlaşılıyor..
Diyecek söz bulamıyorum geçmiş olsun üzüldüm ...

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2017, 18:32:45 »
Nasıl becerdiler bunu anlamdm çok geçmiş olsun

wliomr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2017, 20:14:32 »
ataşehir emphairde 17 mayısta ekim yaptırdım ve mevcut durumu ve öncesini gösteren resimler gönderiyorum.emphair daki ekip ankarayla ortak çalışıyo.iyi araştırmanı tavsiye ederim. çünkü ekim işlemi ve sonraki süreç  gerçekten sıkıntılı geçiyor.eğer sonuçta iyi olmazsa pişman oluyo insan benim gibi.. işin ehline denk gelirsin umarım
çok geçmiş olsun kardeşim. umarım zamanlar düzelir uzun bir süreç bu belli olmaz düzelebilir.

emphair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2017, 17:02:51 »
​Ozan bey'in bahsetmiş olduğu konu ile ilgili olarak soruşturma başlatılmış olup, operasyonun ekip liderinden sözlü ve yazılı savunması alınmıştır. Yapılan inceleme sonucunda operasyonun kalitesini ve saç çıkış sürecini etkileyecek herhangi olumsuz davranış tespit edilmemiştir. İşlem öncesindeki danışmanın belirtmiş olduğu gibi vertex (tepe) bölgesine 1500 greftlik gerçekleştirilecek saç ekimi operasyonu bu alanının tamamının kapatılması için yeterlidir. Operasyon günü ön görüşmenizde de ön hattınız için ekim tavsiyesi sunulmuş ve sizin kabulünüz doğrultusunda ön hattınıza 1600 greft, tepe bölgenize ise 1500 greftlik bir operasyon geçirmiş bulunmaktasınız. Hali hazırda operasyonunuzun  21. gününüzdesiniz. Doğal olarak saç çıkışlarınızın başlayacağı 3. ay ve saçlarınızın gözle görüleceği 6-8. aya kadar yapılan operasyonun başarısız olduğunu iddia edemeyiz. Konunun takipçisi olup sürecinizi aylık periyotlarla takip ediyor olacağız.
İyi Günler Dileriz

Facebook Twitter Instagram