Gönderen Konu: Kafa derisinde yanma uyuşukluk gitti  (Okunma sayısı 3591 defa)

Kant

• Sr. Member
Ynt: Kafa derisinde yanma uyuşukluk gitti
« Yanıtla #15 : 26 Şubat 2021, 22:52:27 »
Xedmoith yaklaşık kafam 6 7 aydır cayir cayir yanıyor saç döküyordu magnezyum+ d3 vitamini en sonda da omega 3 aldım dpa hpa değeri yüksek kafamın üstündeki yanma uyuşukluk gitti resmen yok artık masaj yapıyorum günde 4 5 km yürüyorum yürümekte iyi geliyor bunca zaman biotin haplara boş para vermişim magnezyum ve omega3ten çok memnunum 5 6 ay önceki dökülen saclarim geri geldi biraz

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 26 Şubat 2021, 23:04:53 »
Xedmoith yaklaşık kafam 6 7 aydır cayir cayir yanıyor saç döküyordu magnezyum+ d3 vitamini en sonda da omega 3 aldım dpa hpa değeri yüksek kafamın üstündeki yanma uyuşukluk gitti resmen yok artık masaj yapıyorum günde 4 5 km yürüyorum yürümekte iyi geliyor bunca zaman biotin haplara boş para vermişim magnezyum ve omega3ten çok memnunum 5 6 ay önceki dökülen saclarim geri geldi biraz

Sağol hocam ben de alayım omega3.
İnflamasyonla Yeşilçayla savaşıyordum ama yetmiyor sanırım
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #17 : 27 Şubat 2021, 00:09:29 »
Bende de Bu aralar bazi bölgelerde kasinti var, ketokonazol kullanmama ragmen. Nasil kurtulcaz bundan ya
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
Magnezyum ve Multivit. (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
Dermastamp 1,5mm (10 günde bir)
Karadut ve Keciboynuzu özü (7/7)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 27 Şubat 2021, 00:50:01 »
Sağol hocam ben de alayım omega3.
İnflamasyonla Yeşilçayla savaşıyordum ama yetmiyor sanırım
omega 3 gerçekten işe yarıyor, armaan hoca sağolsun önerdi yararını gördüm. omega 3 ü seçerken form konusunda dikkatli olmak lazım, her omega 3 işimize yaramıyor.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 27 Şubat 2021, 01:08:25 »
Omega yı hakkaten herkes denesin fin dut kullansa bile. İşe yarayan tek takviye :d tv de sürekli reklamı dönüyo ama  para tuzağı değil. anti inflamatuar olarak neler kullanabiliriz başka acaba

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #20 : 27 Şubat 2021, 01:30:09 »
omega 3 gerçekten işe yarıyor, armaan hoca sağolsun önerdi yararını gördüm. omega 3 ü seçerken form konusunda dikkatli olmak lazım, her omega 3 işimize yaramıyor.

Neyine dikkat etmemiz lazim hocam?
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 27 Şubat 2021, 02:25:55 »
Neyine dikkat etmemiz lazim hocam?
trigliserid form olması lazım. aynı zamanda epa ve dha değerleri yüksek olursa çok iyi olur. günde iki tane kullanıyorum ben.

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #22 : 27 Şubat 2021, 02:48:21 »
trigliserid form olması lazım. aynı zamanda epa ve dha değerleri yüksek olursa çok iyi olur. günde iki tane kullanıyorum ben.

Bunlar yeterlimi hocam?
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 27 Şubat 2021, 03:01:41 »
Bunlar yeterlimi hocam?
krilom omega 3 astaksantin 50 kapsül öneririm hocam, epası 680 dhası 470. vitaminler.com dan almıştım ben.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 27 Şubat 2021, 13:36:43 »
Ya bu siteden birisi önermişti uyuşukluk için gerçekten 0 umutla başladım bıçak gibi kesti magnezyum d3 + omega3 yeşilçay da kullanıyorum eger kafa derinizde bu yanma uyuşukluk kansızlık hissi varsa bir deneyin derim birsey kaybetmezsiniz.. Bu uyuşukluk ve dökülme hakkında pek bir bilgi bulamadım internette sadece genetik dokulmelerden bahsediliyor bu yanmayı olayı kafa ustunde şok bir dökülme oluşturuyor benim kendi saç dökülme tipimde bu yanma yoksa saçımda dökülmüyor ilginç bilgi sahibi arkadaslar bizi bilgilendirebilir mi acaba
AI GEM

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 27 Şubat 2021, 18:57:46 »
Ya bu siteden birisi önermişti uyuşukluk için gerçekten 0 umutla başladım bıçak gibi kesti magnezyum d3 + omega3 yeşilçay da kullanıyorum eger kafa derinizde bu yanma uyuşukluk kansızlık hissi varsa bir deneyin derim birsey kaybetmezsiniz.. Bu uyuşukluk ve dökülme hakkında pek bir bilgi bulamadım internette sadece genetik dokulmelerden bahsediliyor bu yanmayı olayı kafa ustunde şok bir dökülme oluşturuyor benim kendi saç dökülme tipimde bu yanma yoksa saçımda dökülmüyor ilginç bilgi sahibi arkadaslar bizi bilgilendirebilir mi acaba

Hocam omega3 hangi marka kullanıyorsun bazıları çok pahalı bazıları çok uygun çok kararsız kaldım
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 27 Şubat 2021, 19:41:56 »
1.0 mm dermaroolleri her gün mü uyguluyorsunuz yoksa haftada 1 mi hocam bide kaç defa geçiyorsunuz bir yerden

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 27 Şubat 2021, 19:45:23 »
Omega 3 venatura aldım 70 TL oranı yüksek dha birde daha düşük omega 3 aldim oda hiç fena değil zade vital 45 kapsul 20 tavsiye onu da tavsiye ederim.. Saçlarim uzun 1mm kullanıyorum haftada 1 20 dk kafaya uyguluyorum sonra magnezyum yağı dokuyorum kafam kızgın yağ gibi yanıyor:)
AI GEM

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 27 Şubat 2021, 21:18:24 »
Omega 3 venatura aldım 70 TL oranı yüksek dha birde daha düşük omega 3 aldim oda hiç fena değil zade vital 45 kapsul 20 tavsiye onu da tavsiye ederim.. Saçlarim uzun 1mm kullanıyorum haftada 1 20 dk kafaya uyguluyorum sonra magnezyum yağı dokuyorum kafam kızgın yağ gibi yanıyor:)

Oha 20 dakika ne hocam arkadaş 3-4 defa geçiyor tepe ve şakaktan yanmaktan duramıyor sizde nasıl bir deri var maşallah

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 27 Şubat 2021, 21:28:30 »
Deri demeyelim de acı eşiğim biraz yüksek psikolojik olarak üstesinden geliyorum birde başka kişilerin benim kadar bastırdığını sanmıyorum 2 3 gün kafamın uzeri sanki ameliyat olmuş gibi bir his oluyor.. Bu tavsiye değil arkadaşlar kendi çapımda uyguluyorum :D
AI GEM

Facebook Twitter Instagram