Gönderen Konu: sibel ulusan,serdar gökrem,özgür nalbant,hakan doğanay,ilhan serdaroğlu  (Okunma sayısı 6817 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
top ekimcilermi hayır değiller? ektikleri saç çıkıyormu evet yüzdeli hocalar? fiyatları uçukmu hayır ?doktorlarmı evet ....
 arkadaşlar bu konuyu alternatif hocaları merkezleri konuşmak için açıyorum ve ekimlerini beğendiğim 5 hoca hakkında da görüşlerinizi almak istiyorum..sonuçta herkes koraya kesere zekeriya kula ektirmiyo birazda bu hocalarımız hakkında konuşalım.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
site üyeleri adına gayet yararlı bir konu açmışsın..gönül ister ki burdaki herkesin maddi gücü yeterli olsa da herkes koray erdoğandan randevu alsa.(buna bende dahil) yani koray erdoğan saç ektirmede bambaşka bir yerde.çok farklı bir klasmanda. bence kesinlikle 1 numara koray erdoğandır. çoğu insan muttalip keseri 1.numara olarak görüyor. ben 2 yıldır araştırıyorum ama daha bir tane keli saçlandırdığını görmedim. varsa öyle birsey bizimle paylasırsa gerçekten memnun olurum.çünkü gerçekten ben hiç görmedim. en fazla 2000 greft ekiyor, onu da 4 güne bölüyor. ukalalık olarak değerlendirmeyin ama günde günde 8 saatimi 500 grefte ayırsam,o kadar özen göstersem bende o başarıyı elde ederim. mesele koray erdoğan gibi boş bir kafayı fönletecek hale getirmekte. muttalip keserin bazı sonuçlarını gördüm, inanın saç ektirmek için uzaktan yakından alakası olmayan kişiler. mükemmel gür saçları var, şakağı 1 cm geride onu öne aldırıyor sadece. genel olarak ekimleri bu şekilde. bu da en iyisi m.keserdir demeye yetmez diye düşünüyorum. sibel ulusan zekeriya kul gibi. genel olarak ektikleri çıkıyor. ama fiyatını 6 ayda iki katına çıkarması hoş bir durum değil.ayrıca doğal olmaması gibi bir sorunu görülebiliyor. özgür nalbant bence mega şehirler dışında anadolunun en iyisi.çok başarılı sonuçları mevcut.temiz çalışıyor.ilhan serdaroğlu piyango. ya iyi ya kötü. ortası yok. serdar gökremin net sonuçlarını bu sitede göremedik. manuel punch ile alıyor ama fiyatı baya makul. hakan doğanay dhi ektiği için onu farklı değerlendirmek lazım..

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
4 iyi doktor ( muttalip keser ,zekeriya kul ,koray erdoğan ,erkan demirsoy ) dan sonra fikrimce bu sayılanlar içinde en iyisi hakan doğanay DHİ yönteminden vazgeçerse, perkutan veya lateral slite  başlarsa  koray dan muttalipten bir farkı kalmaz.o yeteneği var idealist doktor ekim işinin % 80 -90 gibisini kendisi yürütür.Sayılanlar içerisinde en vasat sibel ulusan ektikleri dik çıkıyor saçların çıkış açısı ve yönlerinde sorunlar var.Doktor olmayıpta çoğunu ona katlayan Erkan Vural ın da çok güzel ekimleri var.İlhan serdaroğlu kök alımından sonra, ekim işinide kendisi üstlenmeli asistanına bırakmamalı.Serdar Gökrem Plastik cerrahlı bir doçent ama mükemmel bir ekimini görmedim oda kanal açma işlemini hemşirelerine yaptırıyor. :(
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2017, 20:52:53 Gönderen: pete71 »

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burada serdar gokrem dışındakiler micromotor alim yapıyor.hakan doganay manuel alimda yapıyormuş artik ama henüz orneklerine rastlamadık.sadece evrez nickli arkadaş ön kisma 1900kadar ektirdi ama bu karar vermek için yetersiz.ense kismi zayif olanlar için cazip doktorlar degil bunlar bu da benim şahsi fikrim.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben sibel ulusanı başarılı buluyorum noorwod 6 7 leri jöleli kıvama soktu ektiklerinde hafif doğallık sıkıntısı var ama çok yüzdeli..serdar gökremin canlı ekimlerini gördüm noorwod  6 7 de oda başarılı doğallık konusunda iyi serdar hoca..özgür nalbant ege bölgesindekiler için ve ekim fiyat performansta  düşünülmeli denizlide sanırım..keser konusunda  dediklerine  katılıyorum kadıköy

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
şunların ekim reismlerini aynı konuda biri toplasa bir baslık altında yorumlaması daha kolay olur gorsellere yazdım baktım sibel ulusan işi biliyor dağıtımı  bilio ama bence doğallık konusunda gelişmtirmeli kendini erkan demirsoy guzel ekmiş ama onlerde anladığım kadarınla sıra ekimini tercih edio serdar gorkem bence daha doğal ekse daha ii olur galiga bazen gunu gununu tutmuo ozgur nalbantın gorsellerde ornekleri çıkmıo hakan doğana ilhan serdaroğlıda basarılı ekimciler
saçları ekmeydi dersin

Mehmet1215

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Burada serdar gokrem dışındakiler micromotor alim yapıyor.hakan doganay manuel alimda yapıyormuş artik ama henüz orneklerine rastlamadık.sadece evrez nickli arkadaş ön kisma 1900kadar ektirdi ama bu karar vermek için yetersiz.ense kismi zayif olanlar için cazip doktorlar degil bunlar bu da benim şahsi fikrim.

Hocam neden cazip değil söylerseniz sevinirim  mesela ben Serdar gökreme saç ektirmeyi düşünüyorum fiyatı uygun ve manuel ektiği için ve benim dönor alan pek sık değil.   Teşekkürler 

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hocam neden cazip değil söylerseniz sevinirim  mesela ben Serdar gökreme saç ektirmeyi düşünüyorum fiyatı uygun ve manuel ektiği için ve benim dönor alan pek sık değil.   Teşekkürler
Hocam yaklasik 2 yıldır sac ekimi örneklerine bakıyorum.manuel alimin önemini de 3aydir cok net öğrendim ve buna yoğunlaştim..serdar hocaya bisey demek bana düşmez ama onun ekim sonrası ense görüntüsü ile diğer manuel alanlarin görüntüsü arasinda cok fark vardi..yani manuel alimin bile farklılığı olduğunu da hintell aciklamisti. Sanirim aklimda bu olay kaldı..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Keser  hlc dahil tüm manuel alım yapanlar greftlerı  mikromotor gibi direk alır bölmezler o yüzden yüksek alımlarda donör mikro alımdan çok farklı olmazz.. işin manuel alımda sırrı bölerek alabilmek tabi bunuda çok iyi bır ustanın yapması gerek böldügü greftler saglıklı cıkabılmesı ince  cansız olmaması için .. yanı bunu sürekli sölüyorum Demem oki manuel alıma sabitlenen arkadaşlar her manuel alım yapan aynı degil bunları iyi araştırıp ögrenmek gerekır 2000 greftin üstü bir ekiminiz varsa
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2017, 14:30:27 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Keser  hlc dahil tüm manuel alım yapanlar greftlerı  mikromotor gibi direk alır bölmezler o yüzden yüksek alımlarda donör mikro alımdan çok farklı olmazz.. işin manuel alımda sırrı bölerek alabilmek tabi bunuda çok iyi bır ustanın yapması gerek böldügü greftler saglıklı cıkabılmesı ince  cansız olmaması için .. yanı bunu sürekli sölüyorum Demem oki manuel alıma sabitlenen arkadaşlar her manuel alım yapan aynı degil bunları iyi araştırıp ögrenmek gerekır 2000 greftin üstü bir ekiminiz varsa
hintell, fikir almak için soruyorum; ioh da çoğu kişiye 4-5 bin ekim yaptı. enseleri onca alıma rağmen 3. gün toparlanmaya başladı.. onlarda keserek mi alıyor ne düşünüyorsun.bir de süreçleri neden yavaş fikrin nedir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hintell, fikir almak için soruyorum; ioh da çoğu kişiye 4-5 bin ekim yaptı. enseleri onca alıma rağmen 3. gün toparlanmaya başladı.. onlarda keserek mi alıyor ne düşünüyorsun.bir de süreçleri neden yavaş fikrin nedir?
bu işlemın % kaç yada hangi bölgelerde yapılıcagını. Ve yapıldıktan sonraki ortalamayı Koray hoca planlıyor hastanın verici alanına göre ve bu işlemide müdehale ederek sürekli kontrol altında tutuyor.. yanı o merkez bunu yapıyomu yada ne kadar saglıklı yapıyor bunun için olumlu yada olumsuz bişey  söyleyemıycem  zaten çokta bu konuya müdehale etmek istemıyorum .. ama sonuçlar suan için çok iyi degil  gibi gidişat  ..  ...  Ama sunu söyleyebilirim  sistemlerının asmed ile  alakası yok.. asmeddeki hasta kartlarının aynısını yapmak dışında yani kendi basına ayrı bir merkez  tercih edeceksenız asmed den bagımsız sekılde etmelısınız...
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2017, 15:26:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu işlemın % kaç yada hangi bölgelerde yapılıcagını. Ve yapıldıktan sonraki ortalamayı Koray hoca planlıyor hastanın verici alanına göre ve bu işlemide müdehale ederek sürekli kontrol altında tutuyor.. yanı o merkez bunu yapıyomu yada ne kadar saglıklı yapıyor bunun için olumlu yada olumsuz bişey  söyleyemıycem  zaten çokta bu konuya müdehale etmek istemıyorum .. ama sonuçlar suan için çok iyi degil  gibi gidişat  ..  ...  Ama sunu söyleyebilirim  sistemlerının asmed ile  alakası yok.. asmeddeki hasta kartlarının aynısını yapmak dışında yani kendi basına ayrı bir merkez  tercih edeceksenız asmed den bagımsız sekılde etmelısınız...
kıyaslama yapmak ya da eski ekibi vs.. şeklinde bir düşüncem yok. alımları gayet iyi ancak süreçlerin yavaş olma nedeni hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. herkesin süreci yavaş olunca bir yerde hata vardır diye düşünüyorum.çok farklı  bir fikrim de var açıkçası. alanı çok geniş olan birisi ioh da kelliğin kabasını alıp ilerde koray hocaya gidebilir:) koray hoca çok genişse memnun olmazsın diye ekmiyor ama dediğim mantıksız gelmiyor bana..

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben de önümüzdeki hafta ekim için özgür hocaya gidicem. sizce orada neler sorayım nelere dikkat edeyim önerileriniz nedir ?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bol bol ornek sor plastik cerrahmısın de sitelerden şurdan burdan saç konsunda bilgili olduğunu goster
saçları ekmeydi dersin

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben de önümüzdeki hafta ekim için özgür hocaya gidicem. sizce orada neler sorayım nelere dikkat edeyim önerileriniz nedir ?
-Plastik cerrah mısınız?değilse en azından doktor olması gerek
-Ekimi baştan sona siz mi yoksa yardımcı personel mi yapıyor?Yardımcı personel ise uzak durun
-Manule mi yoksa mikro motor mu kullanıyorsunuz?
-Cm2 en az kaç greft ekebiliyorusunuz? En az 40 greft  olması gerek
-Önsaç çizgisi için yeteri kadar tekli greft elde edebiliyor musunuz?Bunda da 250-300 tekli greft olması gerek
-Ekim sonrası hangi medikal destek tedavileri uyguluyorsunuz? Prp ve mezoterapiden uzak durun.
-Ekim işlemini tek günde mi yoksa günlere yayarak mı gerçekleştiriyorsunuz?Greft sayısı yüksek ise en az 2 güne yayılmalı

« Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, 12:01:55 Gönderen: pete71 »

Facebook Twitter Instagram