Gönderen Konu: Transest - Erkan Vural - 4000+ Greft 10.09.2015 365. Gün  (Okunma sayısı 120410 defa)

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eminim çok guzel bir sonuc alacaksınız umarım hersey ıstedıgınız gıbı olur

İnşallah diyorum. Moral için teşekkürler. Fotoğraflarda kökleri çok rahat görüyorum ancak her saç teli birbirinden farklı uzunlukta ve saçlarımın yavaş uzaması ister istemez görüntüde garipliğe yol açıyor ve sinir bozucu.

bluekıng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Seni anlıyorum . Bende yenı ekltırdım daha 24 gun oldu . Aynı durumdayım sok dokulme ve sacların esıt uzamaması goruntu de bıraz garıplık olusturuyor ama 4 -5 ay sonrasını dusunerek rahatlamaya calıs :)

kahramanx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam 10 gun daha gectı sızın yenı foto paylasabılırmısınız kızarıklar ve sac durumu nasıl acaba şok dokulme basladımı. tskler

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam öncelikle gecmis olsun.umarim istedigin sonuca insallah ulasirsin.
bende Erkan Vural da ekim islemimi yaptirdim,benimkisi daha cok yeni ama hakkimizda hayirlisi olsun insallah .

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam 10 gun daha gectı sızın yenı foto paylasabılırmısınız kızarıklar ve sac durumu nasıl acaba şok dokulme basladımı. tskler

Paylaşırım bu akşam. Şok dökülme başladı şuan saçlar azaldı. Kızarıklık ise hemen geçmez bende. Erkan Vural ekimlerinde kızarıklığın geçmesi epey bir vakit alıyor. Ayrıca benim cildimde biraz hassas o iş biraz uzar anlayacağın.

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
22.gün. Şok dökülme başlayalı bir kaç gün oluyor.

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar saç ekilen yerler sürekli kaşınıyor sebebi nedir?

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar saç ekilen yerler sürekli kaşınıyor sebebi nedir?
Dostum kasinti zaman zaman bende de oluyor.
O konuyada böyle bi yorum yapmak istiyorum  ??? emin degilim ama yinede  :-\
Hani vudumuzun farkli yerlerinde yaralanmalar sonucunda bir kac gün gectikten sonra yaralanan bölgenin cevresinde kasinma olur...sonuc olarakta sac ekim isleminde de kanal acma,sac ekimi, sac alimi islemlerini göz önüne aldgimizda normal diye düsünüyorum  ::)

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
34. gün. Eskiden olan saçlarımdan da biraz dökülen olmuş onu fark ettim. Biraz sinir bozucu olsa da sabırla beklemeye devam.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum öncelikle geçmiş olsun. Mevcut saçlarımda dökülme olmuş demissin. Bende ektireli 20 gün falan oldu mevcut saçlarımın çıkamdığını düşünüyordum. Forumdaki bazı arkadaşlar ve doktorun mevcut saçların bazılarının çıkmaması normal travma nediyle uyku halinde kalabiliyor (dönor içinde  aynı) dedi. O yüzden 2 ay sonra falan çıkamaya başlıyormuş kökler görünüyorsa tabi.Bende kökler görünüyor ama uzamıyor. Lakin bugun daha dikkatli fotoları çektimn yavaş yavaş uzuyor. Yada ben kuruntu yapıyorum :)

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Umarım tekrar çıkar mevcut saçlar çünkü ciddi anlamda bir azalma var.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende baya sorun etmiştim kardeş. Baya araştırdım doktorumla görüştüm. Şok dökülme ile uzayan mevcut saçların bile dökülebilir. 2-3 ay uykuda kalabilir dedi. Gayet kendinden emindi. Bu yüzden telaş etme dostum .

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İçimi rahatlatıyorsunuz teşekkür ederim.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mevcut saçlarda bende azalma olduğunu ciddi anlamda düşünüyordum ancak zamanla çıkışlar oluyor..Benim özellikle orta ve tepe noktasında bir problem oluşmadı, çok az ön ve şakaklarda azalma olmuş olabilir ama tekrar çıkacağını düşünüyorum..

Ekimden önce saçlarımız zaten çok zayıf olduğundan dolayı, 1 numara kesildiğinde bazen tekrar çıkmayabiliyor.Güçsüz olduğundan uzamayabiliyor.. Zamanla düzeleceğini düşünüyorum..İlk 2 ay ciddi anlamda düşündüm ama orta ve tepede bir sıkıntı olmadı, tekrar çıktı.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram