Gönderen Konu: Transest - Erkan Vural - 4000+ Greft 10.09.2015 365. Gün  (Okunma sayısı 120394 defa)

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
50. gün. Şok dökülme tamamen bitti sanırım.

Her gün 4/1 proscar ve Medobiocomplex - E iki adet almaya devam ediyorum.

Gün içinde donör alanlarında fotoğraflarını ekleyeceğim.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet sok bitmiş benim 1 önceki ekimim dede 50 .günde bitmisti 60.gün çıkışlar inceden ince ye başlıyor çok farkına belki varilmiyor ama başlıyor fark 90.günden sonra asıl gelişme başlıyor

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç 70. gün üstten

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
70. gün donör bölgeler.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin iyi görünüyor ilk fotolarına baktım son 70.gününcü fotolarına bakınca senin süreç biraz uzun olacak ama iyi bir sonuç alacaksın gibi görünüyor insallah bu aşamada insanın en sitresli olma dönemi ekilenlerde hiç bir kımıldama yok. olmuyor falan filan bunlar en stresli dönem 100.gün saçların yoğun bir şekilde çıkmaya başladığı bir dönem....ama dediğim gibi insallah sonucun iyi olacak ama bazı kişilerde surec 6.ayda tamamlanırken bazı kişilerde surec 1.sene devam ediyor...benim izlemim senin ekiminde 1.sene surecin devam edeceği konusunda

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
birde erkan vuralın ekimleri genelde başarı oranı yüksek olan kişilerden ben bu form da nekadar erkan vural ekimini takip ettiysem başarısız bir ekim görmedim genelde insanları memnun edecek ekimler oluyor.......gerci bu aralar reklam meklam almış başını gidiyor formda ben bu konulara çok dahil olmak da istemiyorum  ben başka yerde ektirdim erken hocanın reklamınıda falan yapmıyorum haaa  :)

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Transest - Erkan Vural - 4000+ Greft 10.09.2015
« Yanıtla #66 : 29 Kasım 2015, 23:58:53 »
80. gün

Az bir şey kepek sorunu haricinde normal gidişat devam ediyor.

Pejovenko

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 02 Aralık 2015, 12:28:32 »
Hocam oncelikle hayirli olsun. Ekiminiz mikromotorla mi ypildi yoksa manuel mi? Birde uç çapini biliyor musunuz bilgi verirseniz sevinirim. Ayrica alim isleminin tamamini Erkan bey mi yapti ? Bana kanal acmayi o yapiyor dediler sadece

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 02 Aralık 2015, 14:28:23 »
beklemek sabır ilk 50 gün ve 75.güne olan kısımda genelde cok bir değişiklik olmuyor senin ekimin dede sıkıntılı bir durum yok. şu aşamadan sonra cıkışlar hız kazanacak merak etme gün ve gün artışlar başlıcak

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 02 Aralık 2015, 14:59:27 »
Hocam oncelikle hayirli olsun. Ekiminiz mikromotorla mi ypildi yoksa manuel mi? Birde uç çapini biliyor musunuz bilgi verirseniz sevinirim. Ayrica alim isleminin tamamini Erkan bey mi yapti ? Bana kanal acmayi o yapiyor dediler sadece

Sanırım mikromotor. Başımda sürekli zır zır bir aletin sesini duyuyordum. O mikromotorsa mikromotor. Uç çapı hakkında bilgim yok. Alım işleminin tamamını Erkan bey yaptı. Bende alım işleminin ve kanal açmanın tamamını Erkan bey yaptı. Başkalarında farklı şekilde bir operasyon yapıldıysa bilemeyeceğim.

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 09 Aralık 2015, 23:59:10 »
90. gün

Kepek sorunu haricinde bir sıkıntım yok. Kepek sorunu dediğimde aşırı ölçüde değil.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2015, 00:01:31 Gönderen: Suedaht »

skyline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 10 Aralık 2015, 20:06:40 »
Selamınaleyküm. Hayirli olsun ben de takip ediyorum sac ekim sonuclarini. Sizin de ekiminiz gayet guzel. Erkan hocanin ektigi saclarda tutma orani yüksek. Sormak istedigim soru şu izninizle cevaplarsaniz sevinirim. Erkan hoca ve ekibi saclari neden soldan sağa sira halinde ekiyor. Teşekkürler

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 10 Aralık 2015, 20:16:05 »
Selamınaleyküm. Hayirli olsun ben de takip ediyorum sac ekim sonuclarini. Sizin de ekiminiz gayet guzel. Erkan hocanin ektigi saclarda tutma orani yüksek. Sormak istedigim soru şu izninizle cevaplarsaniz sevinirim. Erkan hoca ve ekibi saclari neden soldan sağa sira halinde ekiyor. Teşekkürler

Aleyküm selam.

Saçları neden sira halinde ekiyorlar hiçbir fikrim yok açıkçası.

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 10 Aralık 2015, 20:28:32 »
Erkan Vural benim de beğendiğim hocalardan biri aslında ama bu aralar ekimleri biraz tuhafima gidiyor, bütün herkesin saçını standart ekiyo ekeyim de bitsin der gibi, tek sıra halinde dizmesi kumaş gibi gözüküyor gözüme ama inşallah ekiminiz güzel olacak tam gelişme aylarindasiniz

skyline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 10 Aralık 2015, 21:08:49 »
Aynen. Tek sira halinde olmasi tuhaf. Kimse demeiyor ama benm cok dikkatimi cekiyor erkan hocadaki bu durum. Uzayinca o belli olmuyor ama. Neyse tutsun da birader saclar bide on cizgi doğal olsun yeter. Basari orani yuksek evet ben de ekim yaptircam suan erkan hoca gibi karar. Bide arkadaşim mikromotorla ekim olmus galiba. igneli fue de yapiliyor mu

Facebook Twitter Instagram