Gönderen Konu: Transest - Erkan Vural - 4000+ Greft 10.09.2015 365. Gün  (Okunma sayısı 120411 defa)

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam, dilerim gönlünüzce bir sonuç ortaya çıkar..

Sizden ricam greftleri net olarak görebileceğimiz ekim öncesi halinizdeki netliği yakalayabileceğimiz bir fotoğraf yükleme şansınız var mı?

Bu sayede sıklık durumunu daha net görebiliriz. Ayrıca kabukların dökülmesinin ardından ki saçınızın görünümünü şimdiden merak ediyorum.

Bahsettiğin şekilde fotoğrafları ekledim.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler hocam,

Greft sayımız yakın olduğu için greftlerin ekilme sıklığını görebilmek adına istemiştim. Ancak kabuklardan dolayı görünmüyor. Kabuklar döküldüğünde daha net anlayabilir ve karşılaştırabiliriz.

Yağlanma konusuna gelince, o normal hocam, herkeste oluyor. Kabuklar döküldükten sonra normal seyrine dönmüyor başlıyor.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
7. gün

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam artık yavaştan bastırarak yıkamanız lazım. 3 güne kadar kabukları döktüğünüzde ekiminizin durumun çok daha iyi bir noktada görebiliriz. Kabuklarınız döküldüğünde tekrar foto bekliyoruz..Bastırma gücünü artırdığınızda 2-3 gün içinde kafanızda kabuklar tamamen yok olur.
  • Greft Miktarı 3100

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam artık yavaştan bastırarak yıkamanız lazım. 3 güne kadar kabukları döktüğünüzde ekiminizin durumun çok daha iyi bir noktada görebiliriz. Kabuklarınız döküldüğünde tekrar foto bekliyoruz..Bastırma gücünü artırdığınızda 2-3 gün içinde kafanızda kabuklar tamamen yok olur.

10. güne kadar dökülmezlerse bastırarak yıkamayı düşünüyordum. Greftler 10-12 gün arası bir sürede tam olarak tuttuğu için bir zarar gelmesin sonra.

Birde iki gün sonra proscar ve medobiocomplex ikilisine başlayacağım. Proscar eczaneden reçetesiz alınabiliyor muydu?
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2015, 01:57:40 Gönderen: Suedaht »

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet hocam alınıyor, 4-5 parçaya bölüp ufak bir kutuya parçaları koyup buzdolabında muhafaza ederek kullanabilirsiniz.

Medobiocomplexin yanında biotin şampuanda veriliyor. Onu yanında almayı unutmayın. Şampuan baya güzeldi. Ben çok sevdim.

• Greft Miktarı 3100

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet hocam alınıyor, 4-5 parçaya bölüp ufak bir kutuya parçaları koyup buzdolabında muhafaza ederek kullanabilirsiniz.

Medobiocomplexin yanında biotin şampuanda veriliyor. Onu yanında almayı unutmayın. Şampuan baya güzeldi. Ben çok sevdim.

Medobiocomplex zaten önceden kullandığım bir üründü. Şampuanı aynı kutu içinde verdikleri için mecburen alıyorsun zaten.

Bastırarak yıkamayı biraz daha açabilir misin? Greftlere zarar vermekten çok korkuyorum da.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Normalde siz ekimin ilk haftası köklere deymeden köpükleri deriye yedirerek yıkıyorsunuz. Çok hassas davranıyorsunuz.

Bastırarak yıkama dediğim olay, hafif üç parmağınızla masaj yapar gibi oval hareketlerle başınızı yıkamayı ifade ediyor. Kökler ilk hafta içerisinde yerlerine yerleşiyorlar. Kabukların geç dökülmesinin de zararlı olduğunu okumuştum. Genelde herkes ilk 10 gün içerisinde mutlaka kabuklarını döküyor. Demek istediğim artık saç derinize deymekten korkmayın yavaş hareketlerle dokunarak yıkayabilirsiniz. Hiç ellemediğiniz takdirde o kabukların kafanızda kalma süreleri uzayacaktır.
  • Greft Miktarı 3100

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Normalde siz ekimin ilk haftası köklere deymeden köpükleri deriye yedirerek yıkıyorsunuz. Çok hassas davranıyorsunuz.

Bastırarak yıkama dediğim olay, hafif üç parmağınızla masaj yapar gibi oval hareketlerle başınızı yıkamayı ifade ediyor. Kökler ilk hafta içerisinde yerlerine yerleşiyorlar. Kabukların geç dökülmesinin de zararlı olduğunu okumuştum. Genelde herkes ilk 10 gün içerisinde mutlaka kabuklarını döküyor. Demek istediğim artık saç derinize deymekten korkmayın yavaş hareketlerle dokunarak yıkayabilirsiniz. Hiç ellemediğiniz takdirde o kabukların kafanızda kalma süreleri uzayacaktır.

Peki kabuklara birlikte saç da gelirse elimize bu ekilen greftelere zarar geldiği anlamı içermiyor değil mi? Ben de ekimin 10. Gününü tamamladım ve halen Kısmen kabukların %70 i duruyor. Bugün ilk Masajlı yıkamayı yapacağım

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar artık yavaştan dökülme süreceğine gireceğinden dökülmeler olacaktır. Saç derinizde kabuk dolu olduğundan saçla birlikte kabukları sık görebilirsiniz. Greftlerin zarar görmesi durumunda kanamalar olur, farkedersiniz. Kabuklarla birlikte dökülmeler hemen herkeste olan şeyler..Bende tereddüt yaşamıştım bu konuda, gerekli araştırmaların ardından gereksiz bir şüphe olduğunun farkına vardım.
  • Greft Miktarı 3100

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar artık yavaştan dökülme süreceğine gireceğinden dökülmeler olacaktır. Saç derinizde kabuk dolu olduğundan saçla birlikte kabukları sık görebilirsiniz. Greftlerin zarar görmesi durumunda kanamalar olur, farkedersiniz. Kabuklarla birlikte dökülmeler hemen herkeste olan şeyler..Bende tereddüt yaşamıştım bu konuda, gerekli araştırmaların ardından gereksiz bir şüphe olduğunun farkına vardım.

İçime su serptin hocam :)

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün biraz bastırarak yıkadım ve kabuklarla beraber elime saçlarda geldi. Ancak kanama veya kök çıkması bir durum göremedim. Sadece çok ufak kırılmış saçlar var. Bildiğim kadarıyla normal ancak yine de bir herkese danışayım dedim.

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün biraz bastırarak yıkadım ve kabuklarla beraber elime saçlarda geldi. Ancak kanama veya kök çıkması bir durum göremedim. Sadece çok ufak kırılmış saçlar var. Bildiğim kadarıyla normal ancak yine de bir herkese danışayım dedim.

Ben de de durum öyle oldu bence panik yapacak bişey yok patron

kahramanx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam yenı foto varmı paylasabılırmısınız.

Facebook Twitter Instagram