Gönderen Konu: LÜTFEN YARDIM EDİN ,STRESSLİ BİR SÜREÇTEYİM EKİM İÇİN YARDIMA İHTİYACIM VAR  (Okunma sayısı 1645 defa)

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
kral saç ektirsen de yine korumak zorundasın bunu bilerek hareket et korumazsan yine dökülür bu saçlar.
Hocam diyelim ki hem ektirdim Mesela serkan aygın ya da Asuman hoca da sonra korudum da prp yaptırdım iyi baktım , sonuç nasıl olur ? Örnek biri var mı ya da illa döküleceği için 2-3 sene sonra başka bir ekim ve bu olayı kapatırmıyım

Leonidas

• Hero Member
Ever hocam bana onlar biz Ferrariyiz onlar şahin dedi ,bende olay ordan sonra koptu zaten ;D

Ben Sibel hanımın ekimlerini beğenen biriyim, ama o kadar da değil yani baya bayaaa abartmış :)

oralminoxidil

• Hero Member
Hocam diyelim ki hem ektirdim Mesela serkan aygın ya da Asuman hoca da sonra korudum da prp yaptırdım iyi baktım , sonuç nasıl olur ? Örnek biri var mı ya da illa döküleceği için 2-3 sene sonra başka bir ekim ve bu olayı kapatırmıyım

prp ile koruyamazsın iyi bakmak olarak düşündüğün tedavi ne?  illa dökülecek diye bir şey yok yaşından dolayı dökülecek 40 yaşında olsaydın dökülmezdi.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
27 yaşındayım benim saçım senin yaşındayken daha kötüydü. Şahin hocada 1 ekim yaptırdım memnun kaldım. Finasterid kullandım sürecim baya iyiydi. Sonrasında ekilenlerden bile dökülenler oldu sebebini bilmiyorum. Şimdi ise vertexe ve öne sıklaştırma ekimi yaptım. Finasteride tekrar başladım. Yan etki görmüyorum ama fin benim saçımı çok kalınlaştırıyor. totalde 2 sene falan kullandım fini. Finasteride başla eğer yan etki görürsen bırak. Mevcut saçlarını korur isen güzel bir ekim ile istediğin görüntüye kavuşursun.

Fakat bunlardan önce kel olmaktan utanma. Kendinle barışık ol. Birisi üsteyince bozulma. Üstüne git bu durumun. Emin ol kendini daha iyi hissedeceksin.

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
27 yaşındayım benim saçım senin yaşındayken daha kötüydü. Şahin hocada 1 ekim yaptırdım memnun kaldım. Finasterid kullandım sürecim baya iyiydi. Sonrasında ekilenlerden bile dökülenler oldu sebebini bilmiyorum. Şimdi ise vertexe ve öne sıklaştırma ekimi yaptım. Finasteride tekrar başladım. Yan etki görmüyorum ama fin benim saçımı çok kalınlaştırıyor. totalde 2 sene falan kullandım fini. Finasteride başla eğer yan etki görürsen bırak. Mevcut saçlarını korur isen güzel bir ekim ile istediğin görüntüye kavuşursun.

Fakat bunlardan önce kel olmaktan utanma. Kendinle barışık ol. Birisi üsteyince bozulma. Üstüne git bu durumun. Emin ol kendini daha iyi hissedeceksin.
  Hocam sebebini çok merak ettim , şu an ki saçınızı da çok merak ettim . Var mı mevcut fotoğraflarınız . Yani ekim süreci için pandemik süreç bir nimet gibi çalışmayan adam için tabi.. Yani ektirip bakıp yapmayı düşünüyorum en azından 30 yaşıma kadar .

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
konum var iletilerime bakarsan görebilirsin yalnız dediğim gibi son fotoğraftan sonra covid oldum ve saçlarımın yarısı döküldü. Geçen hafta tekrardan yeni ekim yaptırdım detaylı şekilde konu açacağım. Güzelce araştır uygun ekim merlezi bul sonrasını çok düşünme derim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Hocam sağolun genetik cidden problem . İlla güzel sonu olması için Önlerin biraz seyrek Arkanın gür bir kafa tipimi olması gerekiyor ben az çok artık öyle düşünüyorum . Yani Agresif genetik dökülme problem . Finansın ne gibi yan etkileri var korkudan araştırmıyorum psikolejimi bozmasın diye  .Galiba Libido Killer bir ilaçmış . Neyse . Biraz hacim asla iyi olur . Kimle konuşmamı önerirsiniz az çok aramaya çalışıyorum hepsini abi . Yani Ekim olursa elimdeki saçlar gider mi ? Ne kadar kötü olabilir ki . Kendi saçlarım dökülür mü . Önler daha iyi olabilir mi ? Yani ekim bence olmalı .

Kısa vade düşürsek sizin saçlarınıza ekim yapılsa ve %70 başarı alınırsa çok güzel bir sonuç olur. Asıl önemli olan yaşınızın genç olması ve dökülmenizin ekim yaptırsanız bile devam edecek olması. Buna donör bölgesinde dökülmeye kodlanmış ve ekilecek saçların bir kısmı da dahil. Bu nedenle insanlar mevcut saçlarını korumak için finasterid kullanıyorlar/kullanmak zorunda kalıyorlar. Ayrıca sıklaştırma ekimlerinde var olan saçlarınıza zarar verilme ihtimali de var evet. Yani ya risk alıp karar vereceksiniz bu yaşta ekim yaptırmaya ki bence mantıken bu doğru değil ama insanlar haklı olarak genç yaşlarını da kel geçirmek istemiyor, ya da bekleyip dökülmenin şekillendikten sonra ekim planı yapacaksınız ki bunun içinde bir 4 - 5 yıl beklersiniz diye düşünüyorum. Muttalip Keser ve Asmed iyi firmalar kendilerine mail atabilirsiniz ve fikir alabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
 şöyle konu açsan ektirmişler senelerdir ilaç kullanmışlar yas bu saç bu siz olsanız bu tecrubelerinizle ne yapardınız diye.bu saç side olsa bu tecrubelerle nasıl adım atardınız diye.ben finasterid dermoller cakma spiro ile dokulmeyi azaltır saçları kalınlaştırır kalanı ektirirdim.doğru olan genetik dokulmenin bir ömür surduğunu ve donorun sınırlı olduğunu dusunup hareket etmektir ama iyide  genclikte saç yoksa ne yapcam o gencliği
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram