Gönderen Konu: Institute Of Hair | 5228 Greft | 21-22 ŞUBAT 2017 MANUAL FUE  (Okunma sayısı 69618 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair | 5228 Greft | 21-22 ŞUBAT 2017 MANUAL FUE
« Yanıtla #195 : 30 Nisan 2018, 21:58:15 »
Merhaba,

Sizinle telefon ve yüzyüze gerçekleştirdiğimiz pek çok görüşme esnasında da konuştuğumuz gibi yapılmış olan operasyonunuz tamamlanmamıştır. İki aşamalı bir operasyon planlanmasının sebebi ekim alanının genişliğidir. Sizin de paylaştığınız graft tablosunda da görüldüğü gibi “çoklu” tabir edilen kapatıcılık oranını arttıran graft sayısı 559’dur, bu az bir sayıdır ve bilinçli bir operasyon planıdır. 2. Aşamada orta ve tepe bölgesinin yoğunluğunu arttırmak için kullanılmak üzere çoklu graftleriniz donor alanında bırakılmıştır. Memnuniyetsizliğinizi belirtmek ve forumda dürüst bir paylaşım yapmak en doğal hakkınız ve bizim de desteklediğimiz bir şeydir. Bildiğiniz gibi her aradığınızda, mesaj attığınızda ulaşılabilir olduk, sizinle her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde bir ilişkimiz oldu. Bu bizim için çok değerli. İlk operasyon sonucunuz bizim beklemediğimiz bir sonuç değildir ancak sizin beklentinizi karşılamamış olması nedeniyle ikinci operasyonunuzu yalnızca operasyon masrafları alınarak yapılmak üzere planladık. Görüşmemiz esnasında size önerilen çözüm önerileri sizi tatmin etmemiş olabilir ancak “dalga geçmek”, “alay etmek” “uyanıklık yapmak”, “kandırmak” gibi bir durum söz konusu değildir. Kandırılma konusunda biz de aynı şeyleri hissediyoruz, forumda finasteridi bıraktığınızı yazıp bize kullanmaya devam ettiğinizi belirtmiştiniz. Koruyucu tedaviler %100 etkili ya da kesin bir sonuç değildir, bunlar destek ve koruma amaçlı ilaçlardır, operasyonunuz elbette ilaç kullanımına bağlı olarak yapılmamıştır ancak doğru takip için bu detayları bilmemiz önemlidir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi para iadesi almış olan hastalarımızın zamanla daha fazla para isteyip verilmezse yapacakları yalanlamalar hakkında tehdit etmiş oldukları için bir süredir para iadesi politikamız yok. Fakat sizi yarı yolda bırakmak, arkamızı dönmek gibi bir durum da söz konusu değil. Operasyon hakkınızın baki olduğu ve planlandığı gibi 2 operasyon yapıldıktan sonra sonucunuzun sizi mutsuz etmesi durumunda bu konuları tekrar gündeme getirebiliriz.
Ekte sizin de paylaşmış olduğunuz graft tablosu, ve 5-10-13.  Aylarınıza ait finasteridin etkilerinin açıkça 5.aydan sonra (forumfa bıraktığınızı yazdığınız zaman) görülmediğini görebilirsiniz.

Tek soru..

“Sizce 5228 greftlik bu ekim BAŞARILI Mıdır? “ (sizce kelimesi ile atfedilen İOH dur)
Yani Biz bu ekimi İoh firmasının başarılı ekimlerindendir şeklinde referans alabilirmiyiz?

İnstitute Of Hair Mağduru

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 30 Nisan 2018, 22:23:48 »
Merhaba,

Sizinle telefon ve yüzyüze gerçekleştirdiğimiz pek çok görüşme esnasında da konuştuğumuz gibi yapılmış olan operasyonunuz tamamlanmamıştır. İki aşamalı bir operasyon planlanmasının sebebi ekim alanının genişliğidir. Sizin de paylaştığınız graft tablosunda da görüldüğü gibi “çoklu” tabir edilen kapatıcılık oranını arttıran graft sayısı 559’dur, bu az bir sayıdır ve bilinçli bir operasyon planıdır. 2. Aşamada orta ve tepe bölgesinin yoğunluğunu arttırmak için kullanılmak üzere çoklu graftleriniz donor alanında bırakılmıştır. Memnuniyetsizliğinizi belirtmek ve forumda dürüst bir paylaşım yapmak en doğal hakkınız ve bizim de desteklediğimiz bir şeydir. Bildiğiniz gibi her aradığınızda, mesaj attığınızda ulaşılabilir olduk, sizinle her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde bir ilişkimiz oldu. Bu bizim için çok değerli. İlk operasyon sonucunuz bizim beklemediğimiz bir sonuç değildir ancak sizin beklentinizi karşılamamış olması nedeniyle ikinci operasyonunuzu yalnızca operasyon masrafları alınarak yapılmak üzere planladık. Görüşmemiz esnasında size önerilen çözüm önerileri sizi tatmin etmemiş olabilir ancak “dalga geçmek”, “alay etmek” “uyanıklık yapmak”, “kandırmak” gibi bir durum söz konusu değildir. Kandırılma konusunda biz de aynı şeyleri hissediyoruz, forumda finasteridi bıraktığınızı yazıp bize kullanmaya devam ettiğinizi belirtmiştiniz. Koruyucu tedaviler %100 etkili ya da kesin bir sonuç değildir, bunlar destek ve koruma amaçlı ilaçlardır, operasyonunuz elbette ilaç kullanımına bağlı olarak yapılmamıştır ancak doğru takip için bu detayları bilmemiz önemlidir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi para iadesi almış olan hastalarımızın zamanla daha fazla para isteyip verilmezse yapacakları yalanlamalar hakkında tehdit etmiş oldukları için bir süredir para iadesi politikamız yok. Fakat sizi yarı yolda bırakmak, arkamızı dönmek gibi bir durum da söz konusu değil. Operasyon hakkınızın baki olduğu ve planlandığı gibi 2 operasyon yapıldıktan sonra sonucunuzun sizi mutsuz etmesi durumunda bu konuları tekrar gündeme getirebiliriz.
Ekte sizin de paylaşmış olduğunuz graft tablosu, ve 5-10-13.  Aylarınıza ait finasteridin etkilerinin açıkça 5.aydan sonra (forumfa bıraktığınızı yazdığınız zaman) görülmediğini görebilirsiniz.

Siz kendinizi çok uyanık sanıyorsunuz finans kullansam ne kullanmasam ne siz ekimi ilaçlar üzerinemi yapabiliyorsunuz sadece bu sizce başarımıdır?Siz biz ekim yaptırmaya karar vereceğimiz zamanlar kendinizi öve öve bitiremediniz ve ektiklerimin %98 den fazlası çıkar dediniz aynısını başka arkadaş varkende dediniz herneyse gelelim sizinle aramızda geçen konuşmaya memnun olmadığımı ve kul yapısı olduğunu ama madem öyle az para ödemedim hakkımı istediğimi söyledim siz dalga geçer alay eder gibi %90 dan fazlası çıkmış dediniz yalanmı???Bana kalkıp bedava ekim de deseniz siz başarısız bir yere üste parada verseler tekrardan ektirimisiniz el vicdan biraz zaten zayıf bi donorumun olduğu ortada bunu göre göre siz bu riske girmeyi nasıl kabul edersiniz yada benden böyle bi riske girmemi nasıl beklersiniz? Ben size 18 bin ücret ödedim ne şartla ödediğimi en iyi ben bilirim sizin umrunuzdamı değil piskolojimizi bozdunuz bizi en iyi biz anlarız siz değil siz ancak ekersiniz paranızı alırsınız iki kelime birşey dersiniz tamam...Hakkımı yediniz ama yanınıza kalmıcak ben sizden çıkmayanların iadesini isterkende söyledim kimsenin hakkını yemem kimseye hakkımı yedirmem bu işin peşini bırakmıcam!

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 30 Nisan 2018, 22:53:25 »
Durum çok saçma olmaya başladı siz bu para iadelerini iyi niyetinizden degil başarız olduğunuz için yaptınız doğal olarak Para iade etmek başarısız olduğunuzu kabul etmeniz demektir..
Ve durum böyleyken bu kadar insan problem yaşıyorken karalama kampanyası nasıl dersiniz ??? Hiç mi hatanız yok sanki bütün herkes suçlu siz harika ekim yapmıssınız gibi açıklamalar yapmıssınız burda  paylaştığınız fotolarda bile ekim patlamış belli.

İnsanlar donörlerini kaybetmis verdikleri paramın 3/1 ini iade etmissiniz oda hrpsının değil bir kaç kişinin karalama kampanyası nerde var bu durumda ??? Gerçekten siz başka bi dünyada yaşıyorsunuz sanırım.

İnsanların hayatlarının alt üst olduğunu görmüyormuyormusunuz ve bu durumun sorumlusu olduğunuzun farkında değilmisiniz ?

Ayrıca bir konuda katılıyorum her estetik opereradyonda başarısız sonuçlar olabilir ama herkes parasının tamamını iade eder siz greft sayıp kırpmaya kalkıyorsunuz hala parayı insanlardan.

Ayrıca estetik operasyon yapma yetkıniz varmı bir hemşire olarak?

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #198 : 30 Nisan 2018, 23:01:45 »
Not olarak TEK KURUŞ PARA İADESİ ALMADIM ! Giden donör ve piskoljimde cabası! Bana ikinci ekim indirimi veya bedava ekim önereceğinize HAKKIM OLAN para iademi yapın bırakın ona ben karar vereyim mantık olarak aynı hesaba gelmiyormu zaten ? Siz sayım yapsanız nasıl güveneyim size vereceğiniz oranlara bana bu sonuca % 90 fazlası çıkmış diyebiliyorsanız sizin sayım değerleriniz benim için önemsiz herşey ortada laf kalabalığına gerek yok !
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2018, 23:42:26 Gönderen: İnstitute Of Hair Mağduru »

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 01 Mayıs 2018, 19:07:41 »
IOH ayni zamanda hatali ekim yapmamakta insanlari da bu sekilde dolandirmis oluyor butun sosyal medya platformlarinda bunu yayinlayin ve yayin aldiklari para haram dicem ama onlar bu kavramin ne oldugunu bilmeyebilir.Acaba nasiloluyorda basarisiz olan onlarca ekime kilif uydurabiliyorlar.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 01 Mayıs 2018, 20:14:17 »
Merhaba,

şimdi batının çoklu grefti az diyelim ortalaması da az genelde tekli ekilmiş orda haklısınız ama çoklu ektiklerinizinde sonuçları berbat.ben sizle görüşmeye gittiğimde bizzat bunu yüzünüze söyledim hatta siz kimlerin mesela deyince isimlerini bile vermiştim tabi bu kişilerin ve kendi ekimimdeki çoklu greftleri niye çıkmadı diye elif e sorduğumda sadece en ön 1 mm lik bir alan ile şakaklara teklileri ektiklerini geri kalanların çoklu olduklarını söyledi bende o zaman niye bu tekli greftlerin arası boş dipleri gözüküyor diye sorduğumda evet diplerini bende görüyorum gibi şaşırtıcı bir cevap verdi hatta çoklular nerde demiştim en ön ve şakaklar hariç hepsi çoklu demişlerdi.yani arkadaşlar ne dediklerini bile bilmiyorlar bahaneleri çok.bir ara birkaç kişiye testesteron testi yaptırttı bu şahsılar.ha birde finasteridi bıraksa ne olacak devam etse ne olacak.yani ben 14 aydır kullanıyorum bu iş finasteridle olsaydı o zaman fırça gibi saçım olması lazımdı.

emrebozok

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 01 Mayıs 2018, 20:45:08 »
Geçmiş olsun.
Bu merkezin hiçbir başarılı ekimi yok,bu işin teknik kısmından anlayan arkadaşlar neden olduğunu açıklayabilir mi merak ediyorum

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 01 Mayıs 2018, 21:48:04 »
Geçmiş olsun.
Bu merkezin hiçbir başarılı ekimi yok,bu işin teknik kısmından anlayan arkadaşlar neden olduğunu açıklayabilir mi merak ediyorum

Sağol dostum işin o kısmını kendileride bilmiyor onlar sadece insanların umutlarını duygularını paralarını sömürmeyi iyi bilirler karşıdakinin piskolojisi umurlarında değil sorsan bu işte uzmanlar ancak genç yaşta özellikle saç kaybı yaşamış insanların hassasiyetini önemsemicek kadar iyi niyetlilerdir birde hep diyorlarya biz hep arkanızdayız :) yorumsuz !

IOH

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 02 Mayıs 2018, 10:57:11 »
Buradaki örnek hesaplamaları göz önüne alırsak
Batı beyin oranı aşağıda hesaplanmıştır
Ekim alanı yaklaşık
0.05x1.83x60=5.49 kapatıcılık oranıdır
Donor alanı ortalama
0.05x2.20x88=9.68
Amaç homojen bir bütünlük elde etmektir ve tek bir seansla yapılamayacağı tarafına açıklanmıştır.
Tekli ve ikili graftler ağırlıklı kullanıldığı için tabi ki aralara ekim yapılabilme şansı vardır.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 02 Mayıs 2018, 12:39:12 »
Tek seansla olmayacağının bende farkındayım ben yapmadığınız ikinci ekimin hesabını sormuyorum ben yaptığınız bu ekimin başarısından bahsediyorum ve çıkmayan saçlarımın hesabını soruyorum giden donor  piskolojimi ve maddiyatıda cabası!

IOH

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 02 Mayıs 2018, 13:29:46 »
Sizin de bilginiz dahilinde operasyon planınız açıkça belirtildi. 2 aşama gerektirmesinin sebeplerini defalarca anlattık. 5. ayınıza kadar herşey olumlu seyrederken siz bu platformda tedavinizi bırakıp bizlere devam ettiğinizi söylediniz. Çelişkili olan bu durumu burada doğru olmayan beyanda bulunduğunuz yönünde oldu...
Forumda yaşadığınız olumsuzlukların psikolojinizi bozduğunu belirttiniz, sonrasında  dökülmeleriniz olduğunu saçlarınızda incelme olduğunu belirttiniz bunun  için sizden bir takım testler istedik ama maalesef sizden herhangi bir yanıt alamadık.
Yüksek stres ve psikolojik nedenler D.U.P.A(Diffuz un patterned allopecia)yı tetiklemektedir.tanı ve tedavi için bir takım testler gereklidir.

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 02 Mayıs 2018, 13:39:57 »
Hı hı kesinlikle ioh a saç ektirenlerin hepsi şeytan ioh da canım benim ya nasıl masum nasıll !! kıyamam..

Bütün sonuçların patlamasının sebebi bu forum ve ekim yaptıran insanlar İoh işlerini düzgün yapıyor. Hep bunların hatası yav.

Şu saydığınız bahaneleri sayan söyleyen dünya üzerinde başka bir ekim merkezi varmı yoksa siz tek örnekmisiniz gerçekten merak ediyorum.

Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 02 Mayıs 2018, 14:21:43 »

Basit bi soru soruluyor.
IOH, insan anatomisinden giriyo saç Ekim tarihinden çıkıyor Cem Yılmaz gibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 02 Mayıs 2018, 15:40:23 »
Sizin de bilginiz dahilinde operasyon planınız açıkça belirtildi. 2 aşama gerektirmesinin sebeplerini defalarca anlattık. 5. ayınıza kadar herşey olumlu seyrederken siz bu platformda tedavinizi bırakıp bizlere devam ettiğinizi söylediniz. Çelişkili olan bu durumu burada doğru olmayan beyanda bulunduğunuz yönünde oldu...
Forumda yaşadığınız olumsuzlukların psikolojinizi bozduğunu belirttiniz, sonrasında  dökülmeleriniz olduğunu saçlarınızda incelme olduğunu belirttiniz bunun  için sizden bir takım testler istedik ama maalesef sizden herhangi bir yanıt alamadık.
Yüksek stres ve psikolojik nedenler D.U.P.A(Diffuz un patterned allopecia)yı tetiklemektedir.tanı ve tedavi için bir takım testler gereklidir.

Siz ilaç üzerinemi ekim yapabiliyorsunuz blacsmit hala proscar kullanıyor onunda sonuç berbat ben ilaç kullandım diyip kullansam ne kullanmasam ney 5-6 ay kullandım ne oldu aynı tas aynı hamam onu dediniz bunu dedinizi bırakın sizin dediklerinizi yazsak yalan kitapı çıkar ortaya siz ekim yapıyorsunuz cebimde ilaç kutusuylamı dolaşmam gerekiyor sizin gibi içerde hasta var diyip başka odaya geçip oturmadık enayi yerine koymayı bırakın dökülür tabi siz ektiniz gayet normal çok bile dayandı şimdiye kadar evet çünkü sizin sonuçları önceden gören arkadaşlara inanmak istemedik çünkü çok umut bağladık bu işe tabiki piskolojimiz bozulur dört gözle beklediğimiz sonucu adamlar aylar öncesinden söyledi yediremedik çünkü emek verdik strese girdik maddi manevi yıprandık halada laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz masum görünmeye çalışmayın!

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #209 : 02 Mayıs 2018, 15:43:27 »
Buradaki örnek hesaplamaları göz önüne alırsak
Batı beyin oranı aşağıda hesaplanmıştır
Ekim alanı yaklaşık
0.05x1.83x60=5.49 kapatıcılık oranıdır
Donor alanı ortalama
0.05x2.20x88=9.68
Amaç homojen bir bütünlük elde etmektir ve tek bir seansla yapılamayacağı tarafına açıklanmıştır.
Tekli ve ikili graftler ağırlıklı kullanıldığı için tabi ki aralara ekim yapılabilme şansı vardır.

Ön çizgideki cm2 de bulunan 60 greft nerede ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram