Gönderen Konu: Institute Of Hair | 5228 Greft | 21-22 ŞUBAT 2017 MANUAL FUE  (Okunma sayısı 68460 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair | 5228 Greft | 21-22 ŞUBAT 2017 MANUAL FUE
« Yanıtla #181 : 12 Mart 2018, 14:29:31 »
Emeklikelin tezi doğru o zaman tabloya göre ikili ve çoklu greftleri bölüyor bunlar
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 12 Mart 2018, 16:43:55 »
 operasyon gayet güzel yapılmış ama sonuç ıh çok şaşırtıcı geçmiş olsun:(

İnstitute Of Hair Mağduru

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 13 Mart 2018, 13:26:05 »
Sanırım yoksa böyle bi sonuç çıkaması için pekte bi sebep yok...
« Son Düzenleme: 17 Mart 2018, 00:04:38 Gönderen: Batı »

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 20 Mart 2018, 22:05:27 »
Bugün bir çok ekim merkezine resimlerimi gönderdim en fazla tahmini çıkan %60 olduğu söylendi bizimle resmen alay ettiler bu zamana kadar kimseye hakkımı yedirmedim yedirmemde iyi niyetle konuşmayla olmuyormuş demekki birde alay eder gibi %90dan fazla çıkmış dediler bu saatten sonra bu işi dava yoluyla çözecem sanırım yabancı forumlar dahil her yerde gerekeni yapacam...

Berko

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 21 Mart 2018, 13:27:14 »
Bu paralara bu sonuç cidden şaka gibi, geçmiş olsun.

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 21 Mart 2018, 13:36:22 »
Bu saç eğer %90 çıkmış olsa gördüğümüz fotograflarda suan yazdıklarından dolayı tüm forum seninle dalga geçip merkezi savunuyor olurdu.. İnsanın aklıyla dalga geçmektir bu %90 çıkış söylemi nediyim batı senın gibi sakın ılımlı anlayışı insanıda delirttiler sonunda geçmiş olsun

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 21 Mart 2018, 21:24:13 »
3000 gref civarı çıkmışa benziyor
Alınan paranın bir kısmını iade etmeleri gerekli

Onun dışında doğallık bakımından çıkanlar iyi
Donör kötü değil

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 22 Mart 2018, 09:12:13 »
Sağolun arkadaşlar ismael bende senin gibi düşünüyorum bunun için tekrar iletişim kuracam olmazsa başka yollarla hakkımı istiyecem...

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 25 Nisan 2018, 22:22:21 »
Çok geçmiş olsun. Hepimizin bilgilenmesi adına son paylaşımdan sonra yaşananları öğrenme şansımız varmıdır.irtibata geçince neler yaşandı, gerçekten merak ettim.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 26 Nisan 2018, 09:08:40 »
Tabiki anlatayım istanbula kadar gittim sözde saçlarımı inceledi %90 dan fazlası çıkmış dedi para iadesi istedim öyle bi sistemlerinin olmadığını söylediler birde dalga gecer gibi kendilerini övdüler gönderdiler daha sonra tekrar iletişim kurdum iki kere daha bu isteğimi belirttim ancak aynı şekilde olumsuz cevap aldım ikinci ekimi ücretsiz ekebilirlermiş ancak nelerine güveneceksem donör bölgem zaten sınırlı bunlara güven olmaz...
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 22:58:30 Gönderen: İnstitute Of Hair Mağduru »

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 26 Nisan 2018, 21:57:05 »

Bende arkadasi 10.günü yikamadan sonra canli gördüm. Gayet sıktı saçları.hatta bende operasyonumu onun ekimden sonraki halini görünce ve elifin bana ektigim sacin yüzde 98 inden fazlası çıkar vs demesi üzerine yaptırmıştım. Ama ikimizinde sonuçları maalesef hüsran oldu.paramıza mi yanalım az olan donorumuze mi yoksa bozulan psikolojimize mi.ama ben şahsım adına bu işin sonuna kadar peşinde olacağım.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 26 Nisan 2018, 23:08:41 »

Bende arkadasi 10.günü yikamadan sonra canli gördüm. Gayet sıktı saçları.hatta bende operasyonumu onun ekimden sonraki halini görünce ve elifin bana ektigim sacin yüzde 98 inden fazlası çıkar vs demesi üzerine yaptırmıştım. Ama ikimizinde sonuçları maalesef hüsran oldu.paramıza mi yanalım az olan donorumuze mi yoksa bozulan psikolojimize mi.ama ben şahsım adına bu işin sonuna kadar peşinde olacağım.

Meğersem o esnada ben kandırılmışım yanıma senide sürükledim ama konuşmalarını unutmuyorum öyle iddalıydıki biz yine sonuçları görmeden ektirdik birde sonuçları görüp ektiren var oda ilginç tabi...

IOH

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 30 Nisan 2018, 15:58:46 »
Merhaba,

Sizinle telefon ve yüzyüze gerçekleştirdiğimiz pek çok görüşme esnasında da konuştuğumuz gibi yapılmış olan operasyonunuz tamamlanmamıştır. İki aşamalı bir operasyon planlanmasının sebebi ekim alanının genişliğidir. Sizin de paylaştığınız graft tablosunda da görüldüğü gibi “çoklu” tabir edilen kapatıcılık oranını arttıran graft sayısı 559’dur, bu az bir sayıdır ve bilinçli bir operasyon planıdır. 2. Aşamada orta ve tepe bölgesinin yoğunluğunu arttırmak için kullanılmak üzere çoklu graftleriniz donor alanında bırakılmıştır. Memnuniyetsizliğinizi belirtmek ve forumda dürüst bir paylaşım yapmak en doğal hakkınız ve bizim de desteklediğimiz bir şeydir. Bildiğiniz gibi her aradığınızda, mesaj attığınızda ulaşılabilir olduk, sizinle her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde bir ilişkimiz oldu. Bu bizim için çok değerli. İlk operasyon sonucunuz bizim beklemediğimiz bir sonuç değildir ancak sizin beklentinizi karşılamamış olması nedeniyle ikinci operasyonunuzu yalnızca operasyon masrafları alınarak yapılmak üzere planladık. Görüşmemiz esnasında size önerilen çözüm önerileri sizi tatmin etmemiş olabilir ancak “dalga geçmek”, “alay etmek” “uyanıklık yapmak”, “kandırmak” gibi bir durum söz konusu değildir. Kandırılma konusunda biz de aynı şeyleri hissediyoruz, forumda finasteridi bıraktığınızı yazıp bize kullanmaya devam ettiğinizi belirtmiştiniz. Koruyucu tedaviler %100 etkili ya da kesin bir sonuç değildir, bunlar destek ve koruma amaçlı ilaçlardır, operasyonunuz elbette ilaç kullanımına bağlı olarak yapılmamıştır ancak doğru takip için bu detayları bilmemiz önemlidir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi para iadesi almış olan hastalarımızın zamanla daha fazla para isteyip verilmezse yapacakları yalanlamalar hakkında tehdit etmiş oldukları için bir süredir para iadesi politikamız yok. Fakat sizi yarı yolda bırakmak, arkamızı dönmek gibi bir durum da söz konusu değil. Operasyon hakkınızın baki olduğu ve planlandığı gibi 2 operasyon yapıldıktan sonra sonucunuzun sizi mutsuz etmesi durumunda bu konuları tekrar gündeme getirebiliriz.
Ekte sizin de paylaşmış olduğunuz graft tablosu, ve 5-10-13.  Aylarınıza ait finasteridin etkilerinin açıkça 5.aydan sonra (forumfa bıraktığınızı yazdığınız zaman) görülmediğini görebilirsiniz.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 30 Nisan 2018, 18:30:02 »
Merhaba ilk sayfada sizin hazırladığınız çizimde 40cm on bölüme 2600civari greft ekilecegi yazılmış . Yaklaşık cm2 ye 60 greft düşüyor bu bölümde . Sizce bu arkadaşın ön kısmında cm2de 60greft çıkmış mi . 2.ekim denilmiş ilk ekimde cm2 60olan yere daha mı ekim yapacaksanız teşekkür ederim.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram