Gönderen Konu: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015 - 7 AYLIK SONUÇLAR (UZATMAYA DEVAM)  (Okunma sayısı 79830 defa)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
17 yüzyılda biri saç ekimi ileriki yüzyılda yapılacak deseydi şaka yapıyor bence deniliyordu.Olmaz diye bir şey yok
ilk ekim;
1930 kaş kirpik ekimi
1950 ufak kıl ekimi tuttugu anlaşıldı
1980 mikro ekim FUT
2011 FUE

mutsuz saç ekiminin seceresini tutmuşsun bu ne azim : )

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
:)) hiç deme kardeşim ya ama yakın tarihe damga vuran senide tanıdım

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim maşallah senin saçlar fişek olmuş ya :) Çok iyi..

keremm71

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kardeş sana bişey sormak istiyorum ekim öncesi saçların çok kısa olduğu için pek anlaşılmıyor şakakların dışında ön kısımda seyrelme varmıydı yoksa sıkmıydı ltfn cvp atarsan çok sevinirim

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeş sana bişey sormak istiyorum ekim öncesi saçların çok kısa olduğu için pek anlaşılmıyor şakakların dışında ön kısımda seyrelme varmıydı yoksa sıkmıydı ltfn cvp atarsan çok sevinirim
seyrelme değil resimlere iyi bakarsan şakaklarım komple yoktu : ) diğer kısımlarda da seyrelme vardı saç ekiminden sonra düzeldi öyle söyliyim bence kullandığım şampuanlada alakası var... ama ekim yaptırdığım yerin hakkınıda yiyemem verdiğim para helal olsun güzel bir sonuç aldım...

keremm71

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kardeş cvpladığın için teşekkür ederim bnm saçlarımın dökülme tipide tıpkı seninki gibi sadece şakakların dışında ön kısımda seyreldi.. ilhan hocayla görüştüm davet etti ama hala bazı tereddütlerim var bazı sonuçları gerçekten hiç iyi değil.. arenamedle ikisi arasında kaldım ama ilhan hoca bir adım önde oda çok samimi bulduğumdan dolayı :D donör bölgem aşırı sık ve kalın telli tek güvencm de bu zaten sen ne önerirsisn ilhan hocayamı yaptırmalıyım snce?

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeş cvpladığın için teşekkür ederim bnm saçlarımın dökülme tipide tıpkı seninki gibi sadece şakakların dışında ön kısımda seyreldi.. ilhan hocayla görüştüm davet etti ama hala bazı tereddütlerim var bazı sonuçları gerçekten hiç iyi değil.. arenamedle ikisi arasında kaldım ama ilhan hoca bir adım önde oda çok samimi bulduğumdan dolayı :D donör bölgem aşırı sık ve kalın telli tek güvencm de bu zaten sen ne önerirsisn ilhan hocayamı yaptırmalıyım snce?
valla kerem kardeş benim donörü gördün, açıklığı gördün, sonucu gördün... ben sadece sana değil buradaki saç ektirecek olan hiç bir arkadaşa gidin şu doktora yada bu doktora ektirin demem... ben güzel bir sonuç aldım ve ilk aşamasından itibaren fotolarımı paylaştım sonucum kötü olsaydı da yine paylaşırdım... zaten amaç burada saç ektirecek arkadaşları yönlendirmek ve aydınlatmak... benimkiyle aynı dökülme oranına sahip arkadaşlar msj atıyorlar tabiki senin gibi benim onlara diyeceğim şey şu içinize sinen yere yaptırın... ama ben iyi bir sonuç aldığım için tabiki ilhan hocayı överim bence işinde iyi bir doktor keza aynı şekilde sonuç kötü olsaydı o zamanda demediğimi bırakmazdım : ) babamın oğlu değil sonuçta dediğim gibi iyi biri ve işini iyi yapan bir doktor...

keremm71

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
eyvallah kardeşim..dediğim gibi diğer yerler hakkında ciddi paranoyalarım var. bu yüzden ilhan hocaya gidicem..zaten gerekli analizleri yaptıktan sonra nasıl bi sonuç çıkacağını bana söyleyebilir heralde. hemen senin sonuçlarını göstericem :) snnki gibi yada ona yakın bi sonuç olur derse ekim yaptırırım. allah senden de razı olsun buradaki psikolojisi bozulmuş insanlara vakit ayırıyosun. bu dertten kurtulmuş biri olarak hala yardımcı olman çok güzel. ben bunun için tşk ediyorum sna..

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
eyvallah kardeşim..dediğim gibi diğer yerler hakkında ciddi paranoyalarım var. bu yüzden ilhan hocaya gidicem..zaten gerekli analizleri yaptıktan sonra nasıl bi sonuç çıkacağını bana söyleyebilir heralde. hemen senin sonuçlarını göstericem :) snnki gibi yada ona yakın bi sonuç olur derse ekim yaptırırım. allah senden de razı olsun buradaki psikolojisi bozulmuş insanlara vakit ayırıyosun. bu dertten kurtulmuş biri olarak hala yardımcı olman çok güzel. ben bunun için tşk ediyorum sna..

Dostum, sana şöyle-böyle kesin olur diyecek doktor varsa onu tercih etme sakın. Bu iş kişiden kişiye tamamen değişebilen, donör bölge,genetik özellikler, beslenme va hatta yaşadığın şehire göre etkilenebilen bir durumdur. Ama sana bu garantiyi veren para iadesinin de garantisini veriyorsa artı puan verebilirsin ona :)

keremm71

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
walla ben ilhan hocayla iletişime geçtim ve şunu sordum, gerekli analizlerden sonra nasıl bi sonuç çıkacağını net bi şekilde söyleyebilirmisiniz dedim. evet söylerim dedi ve bu söylemi bnde açıkçası bi süphe oluşturmadı aksine çok samimi buldum hocayı çok araştırdım videolarını izledim ve ilk günden beri çok samimi ve içten buluyorum bunu bi başkası söylese belki bnde negatif enerji oluşturabilirdi ama ilhan hocaya güveniyorum umarım onunla ilgili hislerimde haklı çıkarım..

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok  güzel  olmuş  hocam  saçlarınız. İnşallah daha da iyi olur... 

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
  bende teşekkür ederim kerem... tabiki yardımcı olmalıyız ohh bu dertten kurtulduk ne güzel kim forumla uğraşıcak moduna hiç girmedim girmemde işimden arta kalan zamanlarda bakabildiğim kadar bakıyorum... çünkü empati yapmak lazım bizde ektirmeden önce sizin gibiydik yardım edenler olmasaydı bilgilenemezdik.. bu forumun benim seçim yapmamda çok yararı oldu o nedenle ben saçsızlıktan kurtulsamda şu anda yinede burada arkadaşlara elim yettiğince yardım etmeye çalışıyorum... benim sonuçlarıda göster ama o sana zaten diğer hastalarının sonuçlarınıda gösterecektir : )

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok  güzel  olmuş  hocam  saçlarınız. İnşallah daha da iyi olur...
hsn sağol kardeşim iyi dileklerin için inşallah herkes çok iyi sonuç alır.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
:)) hiç deme kardeşim ya ama yakın tarihe damga vuran senide tanıdım
  eyvallah kardeşim : )))

Facebook Twitter Instagram