Gönderen Konu: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015 - 7 AYLIK SONUÇLAR (UZATMAYA DEVAM)  (Okunma sayısı 79820 defa)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
vay be çok sık gözüküyor harika olmuş
sağol runaway teşekkür ederim... umarım seninki benimkinden daha güzel olur

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
gördüğüm en sık ve doğal ekim sonuçlarından birisi

bu arada sarmısak tarifinizde inanılmaz derecede cezbetmeye başladı :)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Protez saç sıklığında ön hat ve şakak ekimi olmuş..Gördüğüm en iyi ön hat ve şakak ekim sonuçları arasında..Maşallah hocam, saç yapınız tüm yüz yapınızı da değiştirmiş bu arada, megastar Tarkan'ı andırıyorsun :)
teşekkür ederim iron o senin güzelliğin kardeşim : ) valla çok şükür çok sıkıntılı ve korkarak girdiğim bu yolda iyi bir sonuç elde ettim 7. ay olmasına rağmen gelecek 3 4 ay içerisinde ne bekliyorsun dersen bişey beklemiyorum ama söylenenlere bakılırsa daha gelişim sürecekmiş hatta 2 yıl sonunda 1 yıldaki saça göre bile gelişim olduğu söyleniyor saçın oturması 1 yıl sürüyormuş o nedenle bekleyelim bakalım : ) ama dediğim gibi alacağımı aldım çok şükür : ) gerçekten şu özgüven olayı inanın maddiyatla ölçülebilecek birşey değil bunu 2 sene kel gezdikten sonra daha iyi anlıyorsunuz...

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maranel napiyorsun kardesim boyle ? Milletin moralini bozma bu kadar.

kuthan_S kardeşim inan öyle bir niyetim yok sadece buradaki arkadaşlar bilgilensin diye koyuyorum resmi... hata yapmasınlar, yada yanlış işlere girişmesinler diye elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışıyorum herkesi... her ekim keşke böyle olsa yada daha güzel... ama şuna inanıyorum bir 10 sonra 15 yıl sonra kellik diye birşey kalmayacak buna eminim yani artık hapmı olur yada başka birşeymi bilmiyorum ama kalmicak yani onu biliyorum...

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadas saka yapti bence :)

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
17 yüzyılda biri saç ekimi ileriki yüzyılda yapılacak deseydi şaka yapıyor bence deniliyordu.Olmaz diye bir şey yok
ilk ekim;
1930 kaş kirpik ekimi
1950 ufak kıl ekimi tuttugu anlaşıldı
1980 mikro ekim FUT
2011 FUE

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu ilk ekim yapilanin öncesi sonrasi resimleri var mi? :D

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ilk ekim kezin böyle birseydi. ;D >:( ;D

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
4-5 aylik resimlerin yokmu marenal,en cok cikisi hangi aylar fark ettin?.Varsa birde Donör Bölgenin kiza kezilmis resimlerini koysan guzel olur.
  enes kardeşim benim 3.5 aydan sonra tabiri caizse saçlar fışkırmaya başladı... o zamanlardanda fotolarım var tabiki koyarım donörüde ekimden sonraki halini en kısa zamanda koyarım tabiki ilk hali gibi değil : ) halı saha maçından geldim fena yorgunum : )

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşşallah.  Bildiğin '' saç ekimi reklam yüzü '' olmuşsun.
çok teşekkür ederim smt : )

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
gördüğüm en sık ve doğal ekim sonuçlarından birisi

bu arada sarmısak tarifinizde inanılmaz derecede cezbetmeye başladı :)
  sağol alice teşekkür ederim... valla ben kullandım saçım kabardı dökülmemeye başladı daha sağlam duruyorlar sanki eskisi gibi değil... sarımsağın kokusunu çekemessin dediler ilk başka valla o saçlar oraya tutunsunda öyle bir çekerim ki dedim : ) şimdi hiç koymuyor koku falanda yok uçup gidiyor... bu tarifi zaten nettede bulabilirsiniz.. şampian seçimi size kalmış tabiki...

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadas saka yapti bence :)
biliyorum niz : ) kuthan öyle birisi değil eksik olmasın değerli yorumları için : )

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ilk ekim kezin böyle birseydi. ;D >:( ;D
hhahhaha bunları nereden buldunuz yahu : ) böyle dolaşacağıma kel gezerim : )

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maranel benim neyi kastettigimi anlamis nizz kardeş

Facebook Twitter Instagram