Gönderen Konu: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015 - 7 AYLIK SONUÇLAR (UZATMAYA DEVAM)  (Okunma sayısı 79829 defa)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk basta doğal değil gbi gelmişti ama şimdiki fotolarını görünce fikrim değişti.maşallah 10 numara olmuş bundan daha fazlası olmazdı heralde.

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
1800 greaftle baya güzel kapatmis ,demeki donör bölgendeki saclar baya kaliteliymis.Senin su sarmisak sampuanini denemek lazim keramet belki ondadir.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu son donor fotosu ekimden sonrasi mi acaba eger oyleyse super hic iz kalmamis
  yok hayır fue surgeon bu ekimden önceki donör alanım... ilhan hoca donörü gördükten sonra baya iyi olucak sonucun demişti... ekimden sonra donör tabiki bu şekilde kalmadı : ) ama ben yinede kısa kestiricem umrumda değil yani : ) çünkü yapmak istediğiim saç traşı onu gerektiriyor : )

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk basta doğal değil gbi gelmişti ama şimdiki fotolarını görünce fikrim değişti.maşallah 10 numara olmuş bundan daha fazlası olmazdı heralde.
  ahmet67 teşekkür ederim sağol... çok şükür doğallığı yakaladım birebir oldu... işin aslı herkeste böyle oluyor sanırım ilk çıkan saçlar biraz değişik çıkıyor kendi saç stiline uyum sağlamayacak kıvırcık gibi ama sonradan düzeliyor tabi saç yapına göre benim arkadakiler düzdü o yüzden böyle oldu kıvırcık birinde kıvırcık olur heralde gibime geliyor

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1800 greaftle baya güzel kapatmis ,demeki donör bölgendeki saclar baya kaliteliymis.Senin su sarmisak sampuanini denemek lazim keramet belki ondadir.
  sağol enes kardeş... arkada 2 3 4 lü greftler çoktu öyle olunca kapatıcılık fazla oluyor tabi. değindin madem söyliyim tekrar ben sarımsağın faydasını çok net gördüm halada görüyorum kullanan kullanır he onda bendeki gibi olur olmaz onu bilmiyorum ama bence gerçekten mucize sarımsağın dışında bepanten bemiks evigen katıyorum şampuanın içine anlarda çok iyi geliyor tavsiye ediyorum kullan

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun hocam. Gercektende saclar seni bambaska biri haline getirmis. Iyice karizma olmus. Saclarda gayet dogal duruyo. Güle güle tara :)

omgturev

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Maranel ekimin çok güzel olmuş dostum, geçmiş olsun tekrar artık büyük bir sorunu sildin kafandan :) Bu sitedeki herkesin en az seninki kadar güzel ekimler geçirmesi dileğiyle :)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun hocam. Gercektende saclar seni bambaska biri haline getirmis. Iyice karizma olmus. Saclarda gayet dogal duruyo. Güle güle tara :)
  evet niz kardeşim saçlıyken iyiyim ya : ) çok şükür güzel oldu inşallah sıkıntı çeken bütün arkadaşların sonuçlarıda çok güzel olur herkes bonussimo gibi dolaşır : )

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
vay be çok sık gözüküyor harika olmuş

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maranel ekimin çok güzel olmuş dostum, geçmiş olsun tekrar artık büyük bir sorunu sildin kafandan :) Bu sitedeki herkesin en az seninki kadar güzel ekimler geçirmesi dileğiyle :)
  sağol omgturev çok teşekkür ederim... evet sonunda saç olayından kurtuldum nihayet : ) 7 aylık sonuçlarım heralde 1 seneye kadar daha güzel bir görüntü çıkar ortaya diye düşünüyorum çıkmassada sorun değil bu görüntü beni fazlasıyla mutlu ediyor zaten bu olaya girmeden beklentimi çok düşük tutmuştum şu kellik görüntüsü gitsin yeter demiştim o yüzden geldiğim noktaya daha fazla seviniyorum şimdi... inşallah saç sorunu çeken arkadaşların bendende güzel sonuçları olur kimse saçsız kalmaz...

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maranel napiyorsun kardesim boyle ? Milletin moralini bozma bu kadar.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Protez saç sıklığında ön hat ve şakak ekimi olmuş..Gördüğüm en iyi ön hat ve şakak ekim sonuçları arasında..Maşallah hocam, saç yapınız tüm yüz yapınızı da değiştirmiş bu arada, megastar Tarkan'ı andırıyorsun :)
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

sees

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
  sağol enes kardeş... arkada 2 3 4 lü greftler çoktu öyle olunca kapatıcılık fazla oluyor tabi. değindin madem söyliyim tekrar ben sarımsağın faydasını çok net gördüm halada görüyorum kullanan kullanır he onda bendeki gibi olur olmaz onu bilmiyorum ama bence gerçekten mucize sarımsağın dışında bepanten bemiks evigen katıyorum şampuanın içine anlarda çok iyi geliyor tavsiye ediyorum kullan
şampuan olarak ne kullanıyosun dostum?

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
4-5 aylik resimlerin yokmu marenal,en cok cikisi hangi aylar fark ettin?.Varsa birde Donör Bölgenin kiza kezilmis resimlerini koysan guzel olur.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2016, 14:24:51 Gönderen: Enes1980 »

Facebook Twitter Instagram