Gönderen Konu: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015 - 7 AYLIK SONUÇLAR (UZATMAYA DEVAM)  (Okunma sayısı 79803 defa)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015
« Yanıtla #75 : 10 Mart 2016, 13:24:31 »
aynen halacboy kesinlikle daha iyi olmazdı en fazla sonuç bu olurdu ben son derece memnunum... ya konu ilhan yada başka bir doktor değil sadece bizim mutlu olmamız konu yapılan işe hem para hem zaman veriyoruz hemde stres çekiyoruz bunun karşılığını almakta hakkımız... evet dediğin gibi komple boş alana ekim yapan doktorlar değiller o saydıklarım zekeriya kulun öyle bir ekimini görmüştüm fena değildi ama tabiki sonuç tatminkar olmamıştı... asıl olan o ekimleri yapabilmek... dediğim gibi birazda cebi düşünmek gerekiyor... fluhayatın dediği gibi ilhan hocayla bir bağlantım olmadığını en iyi o bilir.

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : 19 Mart 2016, 18:25:43 »
Sitedeki en dogal gur sonucu almissin saclarimin boyle olucagini bilsem amerikadan kredi cekerim 100 milyar olsada ektiririm :))

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 19 Mart 2016, 19:51:26 »
Sitedeki en dogal gur sonucu almissin saclarimin boyle olucagini bilsem amerikadan kredi cekerim 100 milyar olsada ektiririm :))
çok sağol aslan888 eksik olma... bunda donör alanın kuvvetli olmasınında çok etkisi var... ne yazık ki çok geniş alanlarda bu sıklık ve sonuç yakalanamıyor ama bence ilerde kellik diye birşey kalmicak buna eminim biz görürmüyüz onu bilmiyorum : )

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : 20 Mart 2016, 00:04:15 »
Ozamana kadar numaraliya geceriz goremeyiz 😀 kirmizi kar yaginca bulurlar :))

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
selam arkadaşlar 7 aylık fotolarımı yüklüyorum... 1 önceki aya göre daha bi iyi oldu sanki... olumlu olumsuz her görüşünüze saygı duyarım yorumlarsanız sevinirim...

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
selam arkadaşlar 7 aylık fotolarımı yüklüyorum... 1 önceki aya göre daha bi iyi oldu sanki... olumlu olumsuz her görüşünüze saygı duyarım yorumlarsanız sevinirim...

hocam maşallah güle güle tara :) ek tedavi uyguladınmı proscar,xpecia gibi ?

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

hocam maşallah güle güle tara :) ek tedavi uyguladınmı proscar,xpecia gibi ?
  sağol kardeşim... inşallah hepimiz güzel sonuçlara ulaşırız.... hocam ben hiç ek bişey kullanmadım hap vs. ama biotin kullansam mı diye düşünüyorum var olan saçları daha sağlıklı ve güzel bir hale getiriyormuş onuda ne kadar zaman kullanabilirim acaba :/

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
maranel seni ilk günden beri takip ediyorum nedeni ise aynı acıklıga sahibiz ama benim saçlarım senin ki kadar saglıklı degil. Kardeşim senin saçların her kel insanı bırak,sacı var olanların arasında bile rüyalarını süsleyecek bir mucize.Mucize diyorum çünkü sıradan bir olay gibi söylersek herkes ilhan hocaya gider ve imkanı yok aynı sonucu sadece %10 alır.Senin saçı cok yönden ele almak gerek Allah tarafından kalın tel,koyu renk,ekim alanının dar olması ve cok saglıklı bir saça sahip olmanın yanı sıra bildiğimiz doktora gitmen.ilhan hoca aslında mimli biri,nekroz olaylarından dolayı ama senin ekiminide muazzam planlamış evet sadece nekroz yapmamış.Dönürü  ve ekimi güzel planlamış.Hoca  aslında en iyi 5 hoca arasına girecek biri zaten.sıralamayı herkese göre degişir.Senin saçların cok güzel olmuş Allah nazardan saklasın.Hiç bir şey kullanmanada gerek yok boşuna vucudu kimyasal bulaştırma.Fazla söze gerek yok her şey ortada  tadını çıkar Allah'a emanet

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bence bundan güzel bir sacekimi olmaz aynen 18 yasindaki genc birinin saclari gibi olmus.bizede Masallah demek düser artik.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
maranel seni ilk günden beri takip ediyorum nedeni ise aynı acıklıga sahibiz ama benim saçlarım senin ki kadar saglıklı degil. Kardeşim senin saçların her kel insanı bırak,sacı var olanların arasında bile rüyalarını süsleyecek bir mucize.Mucize diyorum çünkü sıradan bir olay gibi söylersek herkes ilhan hocaya gider ve imkanı yok aynı sonucu sadece %10 alır.Senin saçı cok yönden ele almak gerek Allah tarafından kalın tel,koyu renk,ekim alanının dar olması ve cok saglıklı bir saça sahip olmanın yanı sıra bildiğimiz doktora gitmen.ilhan hoca aslında mimli biri,nekroz olaylarından dolayı ama senin ekiminide muazzam planlamış evet sadece nekroz yapmamış.Dönürü  ve ekimi güzel planlamış.Hoca  aslında en iyi 5 hoca arasına girecek biri zaten.sıralamayı herkese göre degişir.Senin saçların cok güzel olmuş Allah nazardan saklasın.Hiç bir şey kullanmanada gerek yok boşuna vucudu kimyasal bulaştırma.Fazla söze gerek yok her şey ortada  tadını çıkar Allah'a emanet
mutsuz kardeşim sağolasın iyi dileklerin için eksik olma teşekkür ederim dediğim gibi inşallah hepimiz çok iyi sonuçlara ulaşırız ben 7 ayda alacağımı aldım ama sanırım dahada gelişecek 1 yılda oturuyor diyorlar... senin konu varmı ? varsa özelden linkini atarmısın kardeşim

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence bundan güzel bir sacekimi olmaz aynen 18 yasindaki genc birinin saclari gibi olmus.bizede Masallah demek düser artik.
  enes sağol iyi dileklerin için kardeşim... umarım herkesin sonucu iyi olur ve herkesin yüzü güler bunun için bu kadar zahmet çekiyoruz...

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilk haliyle açıklığı donörün saç ekiminden önceki halini ve şimdikileri koydum... aramıza yeni katılmış arkadaşlar olabilir bu şekilde daha açıklayıcı olabilir diye düşündüm arkadaşlar sorusu olanda özelden yada buradan yazabilir arkadaşlar... inşallah hepimiz bu zor sıkıntılı süreci atlatırız 1 ay sonra yeni resimler atarım artık

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gercekten mükkemel.

ilhanin en güzel ekimlerinden biri.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
gercekten mükkemel.

sağol norveçli kardeşim : ) eksik olma... yinede saç ekimi şampiyonumuz sensin : )

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gercekten mükkemel.

sağol norveçli kardeşim : ) eksik olma... yinede saç ekimi şampiyonumuz sensin : )

sampiyonluk eksik kalsin gözüm, yüzümüz gülsün yeter :)

Facebook Twitter Instagram