Gönderen Konu: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015 - 7 AYLIK SONUÇLAR (UZATMAYA DEVAM)  (Okunma sayısı 79793 defa)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015
« Yanıtla #60 : 09 Mart 2016, 12:15:53 »
dostum tebrik ederim ekimin güzel olmuş . şu sarmısak şampuan olayını tam olarak nasıl yapıyorsun açıklar mısın sana zahmet ?

şöyleki kullandığın şampuana bildiğimiz dışarıdan aldığın sarımsakları dövüp (ezip) içine atıyorsun ben evigende atıyorum 4 yada 5 tüp tabi bu herkese göre değişir. ama sarımsakları bu şekilde kullanıyorum biraz bolca atıyorum sarımsağı şampuanın içine koyulaştırıyor saçı ve dökülmeyide önlüyor benim kanaatim böyle çekiyorum saç gelmiyor demek ki işe yarıyor deneyin bence daha yoğun bir görünümde oluyor. dışarıdan sarımsaklı şampuan almayın hava civa kendiniz evde hazırlayın

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 09 Mart 2016, 12:27:35 »
Ben 3-4 ay Zigavus sarımsaklı denedim ve ümitliydim ama bir artı özelliğini de göremedim..En iyisi doğal yoldur..

Siz koku sorununu nasıl çözdünüz?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 09 Mart 2016, 13:14:09 »
Maranel kardeş saçların çok güzel olmuş yüz tipinede çok iyi gitmiş 60. günde saçların biçimsiz çıkacağı kanaatindeydim lakin öyle olmamış çok güzel olmuş. Birde hali hazırda ekimden önceki saçların çok kaliteli ve sıkmış ekilen bölgenin arkası dolu olunca ekimde çok kaliteli durmuş yani saçlarınız bu hale gelmesinde en büyük etki mevcut saçlarınız kalitesi tabi hocanında etkisi büyük. Bu arada saçlarınız 5. aydan sonra mı sıçrama gösterdi yoksa kademe kademe mi çıkışlar oldu. Ben 5. aydayım sanki bu aydan sonra saç çıkışı olmayacak gibi geliyor :)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 09 Mart 2016, 13:16:12 »
Ben 3-4 ay Zigavus sarımsaklı denedim ve ümitliydim ama bir artı özelliğini de göremedim..En iyisi doğal yoldur..

Siz koku sorununu nasıl çözdünüz?

iron bir kere şöyle söliyim mutlaka kokar sarımsak bu :) özellikle banyo ama bu konuda şunu belirtiyim bir vücut şampuanı kullanıyorsanız ki ben kullanıyorum güzel kokulu birşey şampuandan sonra kullanın kokuyu gideriyor tabiki bir müddet kalıyor banyoda sonra geçiyor yani birşey kalmıyor özellikle saçımın bugüne kadar sarımsak koktuğunu söyleyen hiç olmadı kurutun saçı koku moku kalmıyor çıkınca ilk etapta ıslakken bir miktar kokuyor... yani kısacası şunu sölim koku hiç problem olmadı benim için.. evet öyle antin kuntin şampuanlar almayın evde kendiniz hazırlayın daha verim alırsınız... birde şunu sölim yapan yapmayan bilmiyorum varmıdık ben baş aşağı duruyordum günde 3 4 dakika : )

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 09 Mart 2016, 13:19:28 »
Maranel kardeş saçların çok güzel olmuş yüz tipinede çok iyi gitmiş 60. günde saçların biçimsiz çıkacağı kanaatindeydim lakin öyle olmamış çok güzel olmuş. Birde hali hazırda ekimden önceki saçların çok kaliteli ve sıkmış ekilen bölgenin arkası dolu olunca ekimde çok kaliteli durmuş yani saçlarınız bu hale gelmesinde en büyük etki mevcut saçlarınız kalitesi tabi hocanında etkisi büyük. Bu arada saçlarınız 5. aydan sonra mı sıçrama gösterdi yoksa kademe kademe mi çıkışlar oldu. Ben 5. aydayım sanki bu aydan sonra saç çıkışı olmayacak gibi geliyor :)

halacboy teşekkür ederim iyi dileklerin için... 5. aydan sonra çıkış olmayacak fikrine katılmıyorum ben ufak tefekte olsa mutlaka olur ama tabi gözle görünür bir şekildemi olur onu kestiremeyiz... bu aylardan sonra daha çok saçın oturması, kalınlaşması yoğunluk kazanması vs vs gelişmeler oluyor... benim saçım kademe kademe gelişim gösterdi beklemek zordu tabiki... 5 6 günde bir bakıyordum aynaya dikkatli evet diyordum ilerleme var mutlu oluyordum şimdi geldiğim nokta güzel tabiki... seninde dediğin gibi evet saç kalitem biraz fazla olduğu için bu hale geldi umarım senin saçlarında çok güzel görünür ve istediğin sonucu alırsın... özelden linkini atabilirmisin konunun ?

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 09 Mart 2016, 13:28:19 »
Hocam birde Saçlara yön verme konusunda sıkıntı yaşıyormusun. Şuan soldan sağa tarıyorsun zannedersem tarama şekli saç yapısı en çok sevdiğim tip zaten. saçları geriye yada sola meyilli tarayabiliyor musun ? yoksa dikiliyor mu ?

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 09 Mart 2016, 13:50:22 »
yoo hayır hiç bir sıkıntı yaşamıyorum şekil verme konusunda oraya buraya istediğim gibi ama benimde en sevdiğim saç şekli böyle saçın birazda ahengine göre şekil vermek gerekir diye düşünüyorum... sadece daha uzaması lazım baya istediğim saç şekli için yanları 3 4 numara yapıp üstleri uzun tutucam sağa sola şekil vericem bunu yapmayı hep çok istemiştim bakıp iç çekiyordum şimdi sadece beklemek kaldı :)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 09 Mart 2016, 17:59:50 »
daha ne olabilirdi ki, süper olmuş dostum darısı saçımıza :)
sağol runaway teşekkür ederim sende ilhan hocaya ektirmiştin değilmi ?

evet :) benim de bugün 4. ayım doldu, şu sıralar ilerleme yavaşladı gibi geliyor.beklemek çok zor. patlama ne zaman oldu sende ?

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 09 Mart 2016, 20:27:24 »
4. aydada fena değildi ama son iki ayda baya gelişme oldu saçımda daha olacak gibi hissediyorum ben

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 09 Mart 2016, 20:35:37 »
İlhan hoca'nın verdiği trixowell şampuanı ve spreyi kullandın mı? benimki 3 ayda bitti daha sonra da almadım.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 09 Mart 2016, 21:01:07 »
ben sadece şampuanı kullandım sonrada hiç bişey kullanmadım spreyi iyi geliyormuş diye duydum ama onuda sadece kafaya sıkmak yerine dermaroller tarzı birşeyle kullanmak daha mantıklı kanaatimce deri altına geçtiği zaman bu tarz solüsyonlar daha etkili oluyor deri üstünden bir yere kadar fakat dermaroller da saç köklerine zarar veriyor bastırınca :/

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 10 Mart 2016, 11:18:18 »
Bu İlhan Serdaroğlu kiminde Nekroz yapıyor kimindeyse gayet başarılı sonuçlar elde ediyor .Adamın bir standartımı yok yoksa şansızmı anlamadım.Ancak Senin saçlarda çok iyi bir sonuç elde etmiş .Güle güle kullan.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 10 Mart 2016, 11:53:55 »
Bu İlhan Serdaroğlu kiminde Nekroz yapıyor kimindeyse gayet başarılı sonuçlar elde ediyor .Adamın bir standartımı yok yoksa şansızmı anlamadım.Ancak Senin saçlarda çok iyi bir sonuç elde etmiş .Güle güle kullan.
sağol kuthan_s teşekkür ederim iyi dileklerin için... evet öyle bir vakası vardı ona rağmen ilhan hocada karar kıldım pişman değilim çok güzel oldu sonuç çok şükür... onunla bu nekroz vakasını konuştum kabul etti ama sadece bizden kaynaklı birşey değil hastanın kendisiyle alakalı birşey oldu ama bize söylemiyor dedi... bilmiyorum artık eğer bu vakaları çok görseydim ilhan hocaya ektirmezdim... arkadaşlar birde şunu söylemek istiyorum hiçbir doktorun yardımcısı asistanı tanıdığı yada hiç birşeyi değilim zaten çektiğimiz eziyet başka bir olay onu hiç söylemiyorum ama bu işin birde maddi boyutu var.... isim vericem çünkü bu forumdaki herkez artık kimin neyi ne kadara ektiğini biliyor... bütün doktorlarla görüştüm ektirmeden önce koray hoca benden bu ekim için 22 bin lira, muttalip hoca 16 bin lira istedi : )) ya burası türkiye bu paraların nasıl kazanıldığını hepiniz biliyorsunuz... bende 2700 liraya ektirdim... bu fahiş fiyatları vermeyin bu adamlara bırakın sadece yurt dışı hastalarına ekim yapsınlar siz gidin araştırın ince eleyin sık dokuyun ne kendinizi strese sokun nede ailenizi tabiki merdiven altı bir yerde de yaptırmayın ihmale gelecek bir olayda değil saç ekimi operasyonu... kimse beni ilhan hocanın bişeyi falanda sanmasın ben doktor falan savunmam benim ekimim iyi oldu diye ilhan hoca bir numarada demem... gidip ilhana ektirin falanda asla ama asla demem sadece araştırın iyice diyorum ama bu fiyatlar insanın aklı alır gibi değil... adam 2000 greft ekmiş bir hastasına alanı benden daha büyüktü gördüm... bana 3000 lazım sana dedi yani mecburen grefti fazla sölicek ki parayıda fazla söylesin :) ayıptır yazıktır günahtır... tekrar söylüyorum gidin araştırın bakın aklınıza yatan yere yaptırın... bu adamlar kötü ekmiyor tabiki güzel ekimciler onada sözüm yok...

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 10 Mart 2016, 11:55:33 »
saçlar güzel olmuş..arkadaşın ilhan hocayla bağının olmadığı garantisini ben de veriyorum:)....

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 10 Mart 2016, 12:05:28 »
sağol kuthan_s teşekkür ederim iyi dileklerin için... evet öyle bir vakası vardı ona rağmen ilhan hocada karar kıldım pişman değilim çok güzel oldu sonuç çok şükür... onunla bu nekroz vakasını konuştum kabul etti ama sadece bizden kaynaklı birşey değil hastanın kendisiyle alakalı birşey oldu ama bize söylemiyor dedi... bilmiyorum artık eğer bu vakaları çok görseydim ilhan hocaya ektirmezdim... arkadaşlar birde şunu söylemek istiyorum hiçbir doktorun yardımcısı asistanı tanıdığı yada hiç birşeyi değilim zaten çektiğimiz eziyet başka bir olay onu hiç söylemiyorum ama bu işin birde maddi boyutu var.... isim vericem çünkü bu forumdaki herkez artık kimin neyi ne kadara ektiğini biliyor... bütün doktorlarla görüştüm ektirmeden önce koray hoca benden bu ekim için 22 bin lira, muttalip hoca 16 bin lira istedi : )) ya burası türkiye bu paraların nasıl kazanıldığını hepiniz biliyorsunuz... bende 2700 liraya ektirdim... bu fahiş fiyatları vermeyin bu adamlara bırakın sadece yurt dışı hastalarına ekim yapsınlar siz gidin araştırın ince eleyin sık dokuyun ne kendinizi strese sokun nede ailenizi tabiki merdiven altı bir yerde de yaptırmayın ihmale gelecek bir olayda değil saç ekimi operasyonu... kimse beni ilhan hocanın bişeyi falanda sanmasın ben doktor falan savunmam benim ekimim iyi oldu diye ilhan hoca bir numarada demem... gidip ilhana ektirin falanda asla ama asla demem sadece araştırın iyice diyorum ama bu fiyatlar insanın aklı alır gibi değil... adam 2000 greft ekmiş bir hastasına alanı benden daha büyüktü gördüm... bana 3000 lazım sana dedi yani mecburen grefti fazla sölicek ki parayıda fazla söylesin :) ayıptır yazıktır günahtır... tekrar söylüyorum gidin araştırın bakın aklınıza yatan yere yaptırın... bu adamlar kötü ekmiyor tabiki güzel ekimciler onada sözüm yok...

Dediklerine aynen katılıyorum bu ısın biraz reklam boyutu var senin gibi dokulme olan kişilere ekim yapmak isteyen cok doktor var çünkü alan dar ve mevcut saclar cok kaliteli ben Muttalip keserin böyle acık alan ekim yaptığını görmedim hakeza Koray Erdoğan'ında bir kaç hasta hariç görmedim komple kel olan birine yapmış hiçte beğenmedim. Önemli olan açıklığın belirgin olan mevcut saclarla güzelleşmesen ekimle güzelleşen saclar ekmek lazım. Forumda açıklığı cok olan ve süper sonuç alan kişiler var bunlar ne Koray Hlc Wade ve Norveçli Erkan Demirsoy ve Z. Kul hoca. Yani para eşittir iyi sonuç degil tabiki bu klinikler daha özenli çalışıyor daha dikkat ediyorlar lakin aradaki fark cok fahiş.

eger sen pahalı bir ekim merkezine ektirseydin emin ol bundan iyisi olmazdı.

Facebook Twitter Instagram