Gönderen Konu: İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM 07.09.2015 - 7 AYLIK SONUÇLAR (UZATMAYA DEVAM)  (Okunma sayısı 79798 defa)

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam şu sarımsağı baya ezip, evigen, bepanten ve bemix ampulle karıştırıp şampuana eklediniz sanırım? Hangi şampuanı önerirsiniz? Yves Rocher’un saç dökülmesini önleyici bakla çiçeği özlü bir şampuanını kullanıyorum.

Aynen dediğin gibi yapmış jackie ama bence basit bir şampuan kullan bunları yapacaksan eğer.şampuanı karmakarışık bir şey yapmamış olursun.
Bu arada adamın saçlar müthiş olmuş ilhan serdaroğlunun en iyi ekimlerinden biri sanırsam.coşmuşta coşmuş saçlar.hintellin ekiminden güzelmi olmuş  bilmem  ;D

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
güncel durum paylaşabilirmiyiz ??

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçların cok guzel olmus dostum hayırlı olsun ilhan serdaroğlu benım saclarımıda ektı ama benımkılerı rezil etti malesef onun ekımlerı zar atmak gıbı bısey sen şanslısın .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saçların cok guzel olmus dostum hayırlı olsun ilhan serdaroğlu benım saclarımıda ektı ama benımkılerı rezil etti malesef onun ekımlerı zar atmak gıbı bısey sen şanslısın .

forumda konunuz var mı eğer yok ise nerden bilelim siz ilhan hocaya ekim yaptırdınız ?
Global Moderator

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum resım paylaştım hatta sen bana yorum yazdın ılhan hocayla gorus ıste yedıncı sekızıncd aydan sonra cıkıslar baslar falan dıye ama yedıde gectı sekızde gectı hıcbır cacık yok ortada . bır seneyı doldurunca ve yenı ekım yaptıracagım zaman burada son durumu paylasacagım . hatta on cızgımde kotü olmustu hatırlarsan ama formda cok kısı var sende haklısın .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
dostum resım paylaştım hatta sen bana yorum yazdın ılhan hocayla gorus ıste yedıncı sekızıncd aydan sonra cıkıslar baslar falan dıye ama yedıde gectı sekızde gectı hıcbır cacık yok ortada . bır seneyı doldurunca ve yenı ekım yaptıracagım zaman burada son durumu paylasacagım . hatta on cızgımde kotü olmustu hatırlarsan ama formda cok kısı var sende haklısın .

teyit almak durumundayız bu gibi durumlarda günde 100 lerce yorum yaptığım için kafalar karışıyor dostum
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
haklısın ben bır ıkı foto daha yollıyım burdan gene . ön çizgimin reziliiğine bakın. ilhan hocsnın marifeti .

Arkadaşın konusundan kaldırmak durumundayım paylaşımlar karışmasın ilhan hoca ile görüşseniz iyi olur sizin içim forumda yazmaktan önce
Global Moderator

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tmm dostum kolay gelsin .

Facebook Twitter Instagram