Gönderen Konu: Saç ekimine az kaldı  (Okunma sayısı 9271 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimine az kaldı
« Yanıtla #31 : 21 Mayıs 2017, 16:03:26 »
alın geride ise one cektirirdim ben olsam hayatımda en sevmediğim sey gerideki alın ben ekimde 1 cm one cektirdim yas gecince yası geckinlerin onde olmaz alın çizgisi diolar geride tutuolar alın çizgisini ama gerideki alın bana anlamsız gelio resnin saçların resmini hatırlar gibiyim yuz guldurucu sonuc istion alman mumkun doğru yerde doğru sayıda ekilirse iyi yuklenmeleri gerek kafaya olanıda sen korucan bence ekime musait kafan var
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 21 Mayıs 2017, 17:50:32 »
Valla kardeşim bilmiyorum nasıl olacak çokta büyük beklentim yok aslında kafa 8 güne iyileşür insallah kafamın son fotosu aşağıdaki gibi  üstler 5 numara

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 21 Mayıs 2017, 19:08:34 »
guzel bir rakam yakalanmalı ekime musait saç tellerin var bol sayıda gfretle kapatıcı goruntuyu yakalarsın hani gur olmasada saçı hiç dokulmemiş kategorisine giersin şimdi ayrıntı olur ama şu tepenın solu varya en uc orda sorun yaşayabilirsin bendede aynısı oldu ondan diom kan oraya az gittiği için ekimde çok zor bolgedir orası bende ekim pek tutmadı orda ama minoxidille sorunsuz hale geldi orası ilaçii kapadı kapatırlar saçlarını  ekimcilerde bilipon gunu gununu tutmuo ama saçın iekimle kapancak gibi duruo sağlam bir ekimle
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 21 Mayıs 2017, 19:24:20 »
Kardeşim valla bana 3500 greft dediler. Bencede önlere sık bir Ekim ve geriye doğru gidilmesi tepe ön tarafa sıklaştırma benim için ilk etapta yeter. Şuan vertex düşünmüyorum. Topikle kapatırım  veya minoxil ile hallederim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 21 Mayıs 2017, 20:22:38 »
tamam beklentin fazla yokta alsınlar 5 bin grfet falan tepeyede koysunlar saç sorununu hallet girişmişken tam iş yapsan bence daha doğru olur en mantıklısı zaten onden geriye doğru seyrelen ekimdir tek yada 2 senasta biitrsen işini daha iyi olur 2 gun aralıkla tabi maddiyat musaitse
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 21 Mayıs 2017, 20:30:27 »
Valla kardeşim bu dhi Ekim ile 2 gün sürüyor zaten 3500 greft. Daha fazla nasıl olur bilmiyorum. 3500 greft  zaten tutsa yeter. Zekeriya kul a baksana adam 3500 greftle harikalar yaratıyor. Bana serdar gökrem  3500 ön tarafa  9 ay sonrada 3000 arka tarafa ekeriz demişti. Demekki bir bildiği var hocanın.. Valla 3500 ön tarafta tutsun  bana yeter de artar bile

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 21 Mayıs 2017, 21:11:02 »
alın geride ise one cektirirdim ben olsam hayatımda en sevmediğim sey gerideki alın ben ekimde 1 cm one cektirdim yas gecince yası geckinlerin onde olmaz alın çizgisi diolar geride tutuolar alın çizgisini ama gerideki alın bana anlamsız gelio resnin saçların resmini hatırlar gibiyim yuz guldurucu sonuc istion alman mumkun doğru yerde doğru sayıda ekilirse iyi yuklenmeleri gerek kafaya olanıda sen korucan bence ekime musait kafan var
senin sac ekim sonuclaeın var mı hocam alın cizgisini öne cektirdim demişin peki ordan saclar sık cıktımı foton var mi

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 21 Mayıs 2017, 21:21:25 »
Aynı ekip ile  haziran ayında bende ekim gerçekleştiricem Allah sonumuzu hayır etsin bende sakaldan da alacaklar siz benden önce ektireceksiniz iğne acılarını size sorucam bakalım :S

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 21 Mayıs 2017, 21:41:04 »
Sakal mı? Sen mi istedin yoksa onlar saçına bakıp mı karar verdiler acaba? Neden sakala ihtiyaç duydular ki? Bana 3500 greft dediler sadece

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 21 Mayıs 2017, 22:57:41 »
benim pcde birtane saç resmim yok başka bir saç sitesine koymuştum dolu resim
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 21 Mayıs 2017, 22:59:28 »
5 bin grefte kapanır diye dusunmuştum 6.500 gfret duşunuo demekki sık kapıcak sacında minyatürleşme görmedi o zaman ilerde dökülme ihtimali görmedi sımsıkı kapıcak sacını paragöz değilse ole dusunmuştur çok geldi bana bu kafaya 6.500 grfet
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 21 Mayıs 2017, 23:05:54 »
Valla bende çok şaşırmıştım. Belkide foto yolladığım asistanı serdar gökrem e göstermedi bile kendi kendine cevap verdi. Ama hocaya gösterdim demişti

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 22 Mayıs 2017, 12:05:48 »
stigma o değilde ben senin ektirdikten sonra açacağın konuları merakla bekliyorum :)) detaycı olman güzelde fazla stres iyi değil dostum rahat ol bu halinden kat kat güzel olacak..10 15 günde ekim olduğu anlaşılmayacak

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 22 Mayıs 2017, 12:11:20 »
Bomba konular açacam ruhi kardeş  yeter ki Ekim bitsin :)))

Facebook Twitter Instagram