Gönderen Konu: Zafer Ulusan ve ekibinde ekim 15.01.2021  (Okunma sayısı 29256 defa)

Keleşş

• Full Member
Ynt: Zafer Ulusan ve ekibinde ekim 15.01.2021
« Yanıtla #150 : 09 Ocak 2022, 00:46:47 »
Rica ederim gerçek anlamda harika bir sonuç yalnız Sibel hoca demişim sanırım ekimi zafer hoca yaptı zafer hocanın ellerine sağlık harika bir sonuç
Evet Zafer Hoca ve ekibi yaptı. İlk zamanlar gerçekten çok stresli ve mutsuzdum. Kesinlikle bu saç olmayacak diyordum. Sizler benim moralimi hep yüksek tuttunuz çok teşekkür ederim.
Saç ektirip ilk etapta sorun yaşayan insanlara da örnek olmalı bu konu. Gerçekten süreç tam anlamı ile bitmeden hiçbir şey belli olmuyor

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #151 : 09 Ocak 2022, 00:49:57 »
Tekrar konunuzu keyifle  inceledim gerçek anlamda harika bir saç ekimi sonucu
Güzel günlerde tarayın saçlarınızı
Monoblok çok teşekkür ederim dostum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 09 Ocak 2022, 14:53:20 »
Güzel sonuç hayırlı olsun.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #153 : 09 Ocak 2022, 14:56:33 »
Nekroz a rağmen mükemmel bir sonuç olmuş . Güle güle tara kardeşim

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #154 : 09 Ocak 2022, 15:10:05 »
Güzel sonuç hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederin

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #155 : 09 Ocak 2022, 15:10:45 »
Nekroz a rağmen mükemmel bir sonuç olmuş . Güle güle tara kardeşim
Çok teşekkür ederim. Evet beni de şaşırtan o oldu. Diğer saçlar güzel kapatıcılık sağladı

superior

• Yeni üye
  • *
  • Dr.Sibel Ulusan Medicalhair
« Yanıtla #156 : 12 Ocak 2022, 20:19:11 »
merhaba  .ok guzel bir ekim olmus  ben de ekim istiyorum  sibel hocama param yetmezse Zafer hocaya yaptirmam da guzel sonuc verecek insallah
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Sibel Ulusan Medicalhair

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #157 : 13 Ocak 2022, 12:04:08 »
merhaba  .ok guzel bir ekim olmus  ben de ekim istiyorum  sibel hocama param yetmezse Zafer hocaya yaptirmam da guzel sonuc verecek insallah
Teşekkür ederim. İnşallah sizin için de en iyisi olur

Meku

• Full Member
« Yanıtla #158 : 13 Ocak 2022, 12:16:30 »
Konunuzu ilk kez okudum ben de 4 gün önce ektiren biri olarak ne yalan söyleyim ilk başta sizin adınıza çok korktum ancak diğer sayfaları okuyunca maşaallah ne kadar güzel olmuş. Allah nazar değdirmesin güle güle tarayın, konunuz saç ekim süreci açısından mutlaka zamanın ne kadar önemli olduğunu anlatan en iyi örneklerden
  • Ekim Tarihi: 10.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik / Lifehair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Evocapil Plus Tablet ve Keçiboynuzu Pekmezi

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #159 : 13 Ocak 2022, 13:12:54 »
Konunuzu ilk kez okudum ben de 4 gün önce ektiren biri olarak ne yalan söyleyim ilk başta sizin adınıza çok korktum ancak diğer sayfaları okuyunca maşaallah ne kadar güzel olmuş. Allah nazar değdirmesin güle güle tarayın, konunuz saç ekim süreci açısından mutlaka zamanın ne kadar önemli olduğunu anlatan en iyi örneklerden
Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. Zaman gerçekten çok önemli bu süreçte. Ama insanoğlu işte hep sabırsız.
Sizin de ekiminizi inceledim güzel bir sonuç bekliyor inşallah sizi de

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 13 Ocak 2022, 13:29:14 »
Evet Zafer Hoca ve ekibi yaptı. İlk zamanlar gerçekten çok stresli ve mutsuzdum. Kesinlikle bu saç olmayacak diyordum. Sizler benim moralimi hep yüksek tuttunuz çok teşekkür ederim.
Saç ektirip ilk etapta sorun yaşayan insanlara da örnek olmalı bu konu. Gerçekten süreç tam anlamı ile bitmeden hiçbir şey belli olmuyor

Saç ekimi sihirli bir değnek değil süreçleri sancıları var marketten ya da mağzadan ürün satın almıyoruz bu işlemin zamanla olacağını bilmek gerekir

Ve ekim merkezinin yaptığı ekimden ziyade kişininde iyi bir sonuç almaya müsait olması gerek ve beklentileri ona göre olması lazım

Sende panik yaptın ama sana söyledik bekle:)

Evet söylediğin gibi konun her stres yapana örnek ve moral kaynağı

Ciddi anlamda süper bir sonuç tüm saç ektiren arkadaşlara senin gibi başarılı sonuç dilerim
Tekrar zafer hocanın elerine sağlık stresli bir süreçten efsane bir sonuç yarattı.

Başarıyı taktir etmek başarılı doktorlarımızın kıymetini bilmek gerek ki yaptıkları işler ne kadar değerli olursa o kadar daha iyisini yaparlar.
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #161 : 13 Ocak 2022, 17:45:12 »
Çok başarılı bir sonuç zafer hocamızın eline sağlık Tüm saç ekim merkezlerine örnek bir saç ekimi sonucu.

İşte saç ekimi böyle yapılır dedirtti.

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #162 : 13 Ocak 2022, 22:23:59 »
Saç ekimi sihirli bir değnek değil süreçleri sancıları var marketten ya da mağzadan ürün satın almıyoruz bu işlemin zamanla olacağını bilmek gerekir

Ve ekim merkezinin yaptığı ekimden ziyade kişininde iyi bir sonuç almaya müsait olması gerek ve beklentileri ona göre olması lazım

Sende panik yaptın ama sana söyledik bekle:)

Evet söylediğin gibi konun her stres yapana örnek ve moral kaynağı

Ciddi anlamda süper bir sonuç tüm saç ektiren arkadaşlara senin gibi başarılı sonuç dilerim
Tekrar zafer hocanın elerine sağlık stresli bir süreçten efsane bir sonuç yarattı.

Başarıyı taktir etmek başarılı doktorlarımızın kıymetini bilmek gerek ki yaptıkları işler ne kadar değerli olursa o kadar daha iyisini yaparlar.
Tekrardan teşekkür ederim Hintell. Sürekli moralimi yüksek tuttun ve hep motive ettin. Çok acemiydim hiçbir şey bilmiyordum. Saç ekimi ile alakalı her şeyi bu site sayesinde öğrendim. Darısı isteyen herkesin başına

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #163 : 13 Ocak 2022, 22:24:36 »
Çok başarılı bir sonuç zafer hocamızın eline sağlık Tüm saç ekim merkezlerine örnek bir saç ekimi sonucu.

İşte saç ekimi böyle yapılır dedirtti.
Çok teşekkürler Impala. Herkes hayal ettiği saçlara kavuşur umarım

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #164 : 13 Ocak 2022, 23:04:56 »
Hocam ekiminizi baştan sona inceledim bazı olumsuzluklara rağmen gerçekten çok iyi sonuç almışsınız.|-nazarboncugu-|

Benim sormak istediğim vertex ekim önceside varmış evet ama ekimden sonra sanki bana güçlenmiş güzelleşmiş gibi geldi özellikle ilk şok dökülme fotoğraflarına baktığımda.

Vertex için ilave bir tedavi veya herhangi birşey yaptınızmı?

Facebook Twitter Instagram