Gönderen Konu: Ağrı...  (Okunma sayısı 3658 defa)

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ağrı...
« : 17 Mayıs 2017, 18:58:27 »
5. Günüm Bandajı çıkardım arka ense tarafımda uyuşukluk ve ağrı var önereceyiniz ne olur arkadaşlar :(

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ağrı...
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2017, 19:49:55 »
ben ağırdıkça ağrı kesici içiodum normal ağrılar uyuşukluklar belli donem gider boyle
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2017, 20:29:25 »
5. Gün Ve bandajı çıkarmamak... ilk defa duydum, bandaj 5 gün kalırım yahu .. ben 12 saat sonra çıkartmıştım.bastıkları sıvı bandajdan sebep yayılamadıgı için basınç Ve ağrı yapabilir mi acaba? Ekimcinin ile bir görüş sor bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2017, 00:30:10 »
evet bandaj ertesi gün çıkması lazım normalde ... agrıya gelınce normal bı 5 le 7 gun arası doner baya sızlıyor ıyıleşene kadar
Global Moderator

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2017, 07:23:26 »
ekim yapılan yer bandaj 1 hafta kalıcak ödem gözlerine ve ense altına inmesin diye bugün 6.günüm çıkardım doktor çağırdı Prp yapacakmış birde 6 ay minoxil sprey ve minoxil sampuanını önerdi Dönor bölgem için krem vernediler sadece yıkama esnasnda sampuanla masaj yapmamı söylediler oda tamamiyle kapuk tuttu kızarklk falan yok ama uyuşukluk var

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2017, 08:00:04 »
bugün 6. günüm arkadaşlar

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Mayıs 2017, 08:17:52 »
minoxidil 6 ay değil devamlı kullanılır ekimden belli sure sonra baslanır bazı ekimciler ekilen saçlar beslensin diye onerir ama ekilen saçların olduğu yerde kendi saçın varsa once minoxidil onları guclendircektir bırakınca onlar iyi dokulur bırakcaksan hiç baslama yada ekilen saçların arasıjnda kendi saçın yoksa saçın beslensin diye kullan ekilen saça ama prp yaptırıon minoxa gerek olmayabilir minoxidil sampuanda ekimden belli bir sure sonra kullanılmalı bence bastan savma laf ola beri gele bir sampuan uyuşukluk zamanla gecer guzel alım yapmışlar
saçları ekmeydi dersin

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2017, 09:38:35 »
dostum ekilen yerin arasnda ince cansz saclarm var.Doktorun dediyi ekimden sonra 1 ay sonra baslayl 6 ay kullanp brakacaksn ama sampuana devam edeceksn diyo

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Mayıs 2017, 13:01:10 »
hocam ekilirken zaten damara zarar verdilerse onlar ölür ii yerde yaptırdıysan haliyle onlara zarar vermemişleridr sampuanlardan eskiden medet umulurdu doktorlar hocalar arasında konusuldu emilimi sıfıra yakın olduğu için sampuanın işe yaramadığına karar verildi minoxu kullanıp bıraktım gecmişte enbasın bile bin beterine dondum devam etmiceksen hiç bulaşma o cansızlar canlancak bırakcan ekim olmayanlar elden gidicek ekim seni memnun etmicek saçlamamış doktor hucre 2 cm altta zaten minoxu oraya zor gonderioz hiç bir emilimi olmayan sampuanmı oraya etki etcek en bastan gunde 1le baslayıp minoxtan sonuc alan arkadaslarımızda var gunde birle basla bir omur oyle devam et yapmayacağın tek sey minoxa baslarsan bırakmak olsun minoxla sonuc al sampuanı ile koru yok oyle bişi baslamadan once ii dusunup karar ver doktorlar hepimize ne 5 para etmez şeler onerdi bilimsel gerceklerle harket et bence yada tecrubelerle onemli işin burası baslıcaksan bırakmıcaksan basla kullan 6 ay bırak sampuanla devam et lanet okursun doktora ekilen çıkcak aradakiler gitcek en basada geri donmuo daha beter yapıo saçı ona gore ii karar ver
saçları ekmeydi dersin

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Mayıs 2017, 14:01:32 »
o zaman hiç minox kullanmayayım Roxhel Hairplus sampuan aldım içeriyi çok etkili Bana dediyi minox kullan her  yerde bulursun kolaylıkla ilerde sana 2. bi operasyon yine yaparız hiç başlamıyayım o zaman birde bnm önceden kulladığım şampuan FİYTO şampuan sarımsak özlü onun içerisinden losyon çıkıyor saç bakımı için çok faydasını gördüm cansız saçlar uzadı gözle görülr şekilde

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Mayıs 2017, 15:10:40 »
MINOX KULLANMA... GEREKSIZ. BANA KALIRSA PRP DE GEREKSIZ BELKI BIR TIK SURECI HIZLANDIRIR AMA SONUCU DEGISTIRMEYECEKTIR.TAZE ZATEN EKIMIN BEN YERINDE OLSAM PRP YEDE BULASMAM AMA HOCAN DAHA IYI BILIR TABI.PRP ICIN EXTRA BIRSEY ODUYORSAN BILEMIYECEGIM.
KAFA DERISI ALTINDAKI SIVININ ENSENE DOGRU AKMASINDA NE GIBI BIR SIKINTI VARMIS ANLAYAMADIM, 5-6 GUN COK SURE BANDAJ COK RAHATSIZ ETMISTIR.

GECMIS OLSUN

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Mayıs 2017, 15:39:42 »
minox zaten tepede etkili çıkan saçların daha kalın çıkmasınıda sağlar ama bırakcaksan başlama sen ne iyi geldiyse onu kullan araştırma yap minoxla ilgili içine sinerse kullan
saçları ekmeydi dersin

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 18 Mayıs 2017, 16:37:27 »
çogu kullancı minoxdan memnu  deyil doktor bana minoxil ö erdiyo zaman ben Hocam bunu kullanp braknca saç dökülüyormus dediyim zaman bana zatenn sana 2.bir seans yaplacak minoxil ckan saçı deyil var olan saçı döküyormus bnmde yine tepede saçm var Dediyinz gibi kullanmyacam birde sampuan fark edermi veya önereceyiniz ne var benm aklımda olan Rexhol sampuanı cok içerikli kılcal damarların kan gecisini arttryor ince sacları kalnlastrp sertlestiriyor

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2017, 17:03:25 »
aklıma olan bişi yok sadece minoxu devamlı kullanmıcaksan baslama derim bu benim gorusum ne işe yaradıysa memnunsan onu kullan
saçları ekmeydi dersin

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Mayıs 2017, 14:04:54 »
hairforte sprey nasl arkadaslar onu önerirmisiniz

Facebook Twitter Instagram