Gönderen Konu: Niasin ve AGA  (Okunma sayısı 1727 defa)

athena

• Sr. Member
Ynt: Niasin ve AGA
« Yanıtla #15 : 20 Ocak 2021, 01:47:04 »
4 ay değil 45 gündü yaptığı açıklamalara göre başka bir açıklama mi yaptılar yoksa . bir de bu dökülmeme olayına şu an için güvenemiyorum çünkü mevsimsellik olabilir bu olayın içinde. son sonuçlar daha uzun kullanım süreci olduğu için daha açıklayıcı olacaktır tek umudumuz o gerçekten
dökülme olayı bence kilit nokta hocam. eğer ilaç minox gibi döngüye girip bırakınca tüm kazanımlarını kaybederse diğer çalışmalar gibi çöp olur. bence şuanlık en büyük basarı minoxun üzerine koyabilmektir. ilacın ömür boyu kullanım istemesi sorun değil fakat minox gibi yüksek döngülere mağruz kalırsa etkili olmaz bence. duyduğuma göre ilacı oral şekilde de alabilecekmişiz, ne kadar doğru bilmiyorum.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 20 Ocak 2021, 02:09:53 »
dökülme olayı bence kilit nokta hocam. eğer ilaç minox gibi döngüye girip bırakınca tüm kazanımlarını kaybederse diğer çalışmalar gibi çöp olur. bence şuanlık en büyük basarı minoxun üzerine koyabilmektir. ilacın ömür boyu kullanım istemesi sorun değil fakat minox gibi yüksek döngülere mağruz kalırsa etkili olmaz bence. duyduğuma göre ilacı oral şekilde de alabilecekmişiz, ne kadar doğru bilmiyorum.

şimdi şöyle bir şey var minoxta ne kadar yüksek doz o kadar çok fayda fakat sm böyle çalışmadı yüksek doz daha kötü sonuç aldı. bu beklenen bir şeydi çünkü kanser ilaçları da öyle yani kafamıza sm boca etmek zararlı olacak. bu dozlama çok önemli. tek başına minox kadar asla etkili olmayacak fakat yine de diğer tedavileri çok güçlendirecek özellikle antiandrojenleri. eğer araştırırsanız minoxun da wnt yolağına etkisi olduğunu görürsünüz hatta minoxun antia etkisi de olduğu söyleniyor minox çok güçlü bir etken.
oral olmaz muhtemelen zaten testler hep losyon üzerinden yapıldı oral olsaydı aga için devrim olurdu bu.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #17 : 21 Ocak 2021, 20:19:10 »
 Hersey  zaten wnt yolagı denen gizemde .....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 04 Şubat 2021, 18:29:02 »
eczanelerde niascor adıyla satılıyormuş yakın zamanda alıp denemeyi düşünüyorum