Gönderen Konu: Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi Hakkında  (Okunma sayısı 26045 defa)

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi Hakkında
« Yanıtla #76 : 31 Ocak 2021, 19:37:38 »
Güven bey bir de tepeden foto atar mısınız ?
Ayrıca donörü de görsek?
Türkiye rekoru bende diyodunuz da tek seferde en yüksek greft anlamında bu yüzden soruyorum.

Tek seferde değil, 2 gün üst üste sadece ense bölgesinden alındı 8200 kök.. ha bunun üstünde sadece ense olarak varsa helal olsun deyip tebrik ederim..

Ben sadece enseden aldırdım onu demeye çalıştım.. Yine söylüyorum ense + göğüs + sakal ile birlikte 10 bin varsa onu da tebrik ederim..

« Son Düzenleme: 02 Şubat 2021, 21:44:52 Gönderen: Hintel »
  • Ekim Tarihi: 9-10 ŞUBAT 2019
  • Ekim Merkezi ismi HAİR AJANS SAÇ EKİMİ
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 31 Ocak 2021, 19:51:36 »
evet, 10 bin ekim yapıldı, 2 güne bölündü ve tamamı enseden alınan greftlerle yapıldı diye hatırlıyorum.
forum da var zaten konu.
paylaşım için de ayrıca teşekkürler. (donorü ekim sonrası halini istemiştim ama neyse)
sizin ekiminiz bence başarılı olmuş. tepe biraz açık hala ama olur o kadar.
zaten ön ve ortada uzayanlarla güzel kamufle edilmiş. ben beğendim ekiminizi.
durumu olmayan birine de saç ekim teklifini kabul etmeniz çok hoş.
umarım bu gerçekleşir ve ektiren arkadaş da sürecini bizlerle paylaşır, böylece sizin merkezinize karşı daha net fikir sahibi olabiliriz.

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #78 : 31 Ocak 2021, 20:03:04 »
evet, 10 bin ekim yapıldı, 2 güne bölündü ve tamamı enseden alınan greftlerle yapıldı diye hatırlıyorum.
forum da var zaten konu.
paylaşım için de ayrıca teşekkürler. (donorü ekim sonrası halini istemiştim ama neyse)
sizin ekiminiz bence başarılı olmuş. tepe biraz açık hala ama olur o kadar.
zaten ön ve ortada uzayanlarla güzel kamufle edilmiş. ben beğendim ekiminizi.
durumu olmayan birine de saç ekim teklifini kabul etmeniz çok hoş.
umarım bu gerçekleşir ve ektiren arkadaş da sürecini bizlerle paylaşır, böylece sizin merkezinize karşı daha net fikir sahibi olabiliriz.

evet tepe hafif seyrek kaldı 1 seans 1500-2000 kök daha gerekli. onunda bu ay yapacağım..

ensemde iz kalmadı..ve bir 2000 daha çıkar gibi

22 şubatta çektiğim fotoyu atıyorum size..

ekimden 12 gün sonra çekmiştim

selamlar..
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 31 Ocak 2021, 20:06:43 »
 bende ön çizgimi önde tutarım ama bu ekimde biraz daha  geride olabilirdi .sık ekilmiş bence çizgi geride ve sıklıkta çok az seyreltilerek diğer seyrek alanlara dağıtılabilirdi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #80 : 31 Ocak 2021, 20:11:03 »
bende ön çizgimi önde tutarım ama bu ekimde biraz daha  geride olabilirdi .sık ekilmiş bence çizgi geride ve sıklıkta çok az seyreltilerek diğer seyrek alanlara dağıtılabilirdi.

bu fotolarda ki kişi benim..

dediğin de doğru ama 20 yıl saçsız kalınca insan ön tarafları güzel istiyor:)) tepe az seyrek kalsa da olur misali:))

Bende keldim zamanında ve hastalarıma hep diyorum kel kelin halinden anlar diye:))

Ben alın çizgisi kısmının bana böyle yakışacağına inandım ama senin dediğinde doğru yaklaşım..
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #81 : 31 Ocak 2021, 20:37:11 »

Başarılı sonuçlarımız ve en önemlisi de benim kendi sonucumdan dolayı kendimi ispatlamaya gerek yok ama durumu olmayan birisinin saçını ekmek konusunda varım..ulaşırsa bana seve seve yardımcı olurum

Merhabalar, Sevgili Güven Baba Hocam Konunuzu okudum, Saçlarınızda Çok Güzel Olmuş, Forumdan Bu arkadaşımız Ekim yaptırmıştı, Ancak Maddi manevi Ve Psikolojik Çok büyük Sorunlar Yaşadı Ve Hala Yaşıyor, Konusunun Linki Burda..

Kullanıcı Adı;
"Güzel Günler Göreceğiz"

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13330.0

Son Yorumundanda Bi Parça buraya Yazıyorum;

Güzel Günler Göreceğiz;

"Hatta şu konuda yardımı olan olursa da sevinirim

Kaliteli Ekim merkezleri ile biri vasitasıyla ya da forum vasıtasıyla görüşebilmek..

Biliyorsunuz kimse yoğurdum ekşi demiyor ve önünü arkasını düşünmeden yaparız sorun olmaz diyor ama sonrasında insan çilesini kendisi çekiyor,

Son olarak bir merkezi arayıp fotoğraflarını attığımda bana o bölgelerde kanlanma testi yapmamız gerekiyor dedi . Bu konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.."

Yani sizin Samimiyetinize İnandım, ve Bu arkadaşın Durumu, Forum olarak Bizi Olumsuz etkileyip Üzdü Diyebilirim, Ve Yardım konusundaki Düşüncelerinizi Okudum, Kendisine Belki Yardımcı Olabilirsiniz Bu konuda, Ve Zaten Kendisi Çok sabırlı Mütavazi Ve düzgün Bir Arkadaş, Zaten Sonrasında Konusunu Burada Paylaşıp Vefa borcunu Ödeyeceğinden Eminim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #82 : 31 Ocak 2021, 20:48:22 »
Merhabalar, Sevgili Güven Baba Hocam Konunuzu okudum, Saçlarınızda Çok Güzel Olmuş, Forumdan Bu arkadaşımız Ekim yaptırmıştı, Ancak Maddi manevi Ve Psikolojik Çok büyük Sorunlar Yaşadı Ve Hala Yaşıyor, Konusunun Linki Burda..

Kullanıcı Adı;
"Güzel Günler Göreceğiz"

Son Yorumundanda Bi Parça buraya Yazıyorum;

Güzel Günler Göreceğiz;

"Hatta şu konuda yardımı olan olursa da sevinirim

Kaliteli Ekim merkezleri ile biri vasitasıyla ya da forum vasıtasıyla görüşebilmek..

Biliyorsunuz kimse yoğurdum ekşi demiyor ve önünü arkasını düşünmeden yaparız sorun olmaz diyor ama sonrasında insan çilesini kendisi çekiyor,

Son olarak bir merkezi arayıp fotoğraflarını attığımda bana o bölgelerde kanlanma testi yapmamız gerekiyor dedi . Bu konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.."

Yani sizin Samimiyetinize İnandım, ve Bu arkadaşın Durumu, Forum olarak Bizi Olumsuz etkileyip Üzdü Diyebilirim, Ve Yardım konusundaki Düşüncelerinizi Okudum, Kendisine Belki Yardımcı Olabilirsiniz Bu konuda, Ve Zaten Kendisi Çok sabırlı Mütavazi Ve düzgün Bir Arkadaş, Zaten Sonrasında Konusunu Burada Paylaşıp Vefa borcunu Ödeyeceğinden Eminim.. |-onayisareti-| (^_^)

merhaba..

size zahmet siz ulaşın kendisine..

beni 05331551008 den konuyu anlatarak arasın.. ücret almadan elimden geleni yaparım kendisi için.. tabi ense kısmını görmemiz lazım ne durumda ve ilk ekimlerde güzel alınmış mı? yapılabilecek ne varsa yaparım
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 31 Ocak 2021, 20:58:45 »

merhaba..

size zahmet siz ulaşın kendisine..

beni 05331551008 den konuyu anlatarak arasın.. ücret almadan elimden geleni yaparım kendisi için.. tabi ense kısmını görmemiz lazım ne durumda ve ilk ekimlerde güzel alınmış mı? yapılabilecek ne varsa yaparım

Hocam, Konu Linki Burda İsterseniz Durumu Hakkında Sürece Bir Göz gezdirebilirsiniz.. |-onayisareti-|

Ve Ben Sizin Yorumunuzu Onun Konusuna Yazarım Ve Ulaşabiliriz Umarım, Sonra Kendisi Ulaşır Size,
Teşekkürler Güven Baba Hocam.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 01 Şubat 2021, 03:37:46 »
Uzun zamandır bu forumda geziyorum bilindik öne çıkmış merkezler  var ve bu merkezlerin öne çıkma sebebi yaptığı ekimler elde ettikleri başarı yüzdesi  ve bu sonucun bi çok insan tarafından forumda paylaşılması, fikir sahibi olunması. Umarım zamanla sizin kliniğinizdeki yapılan ekimleri de bu forumda görürüz ne kadar başarılı ne kadar  başarısız ona göre zaten hakettiğiniz değeri ve itibarı görürsünüz

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 02 Şubat 2021, 19:08:10 »
yapmayın arkadaşlar adam forum aracılığıyla kaliteli yerlerle görüşmek istemiş burda adı geçen güven babayla değil.
güven babaya havale etmekle adama iyilikmi etmiş olacaksınız ?ben bu güven babanın geçmişte videolarına denk gelmiştim bana göre amatör ve saç ekiminden uzak durması gereken birisi gibi göründü o yüzden yazdıklarınızı bir daha düşünün.

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 02 Şubat 2021, 19:54:51 »
yapmayın arkadaşlar adam forum aracılığıyla kaliteli yerlerle görüşmek istemiş burda adı geçen güven babayla değil.
güven babaya havale etmekle adama iyilikmi etmiş olacaksınız ?ben bu güven babanın geçmişte videolarına denk gelmiştim bana göre amatör ve saç ekiminden uzak durması gereken birisi gibi göründü o yüzden yazdıklarınızı bir daha düşünün.

Aslında benim Yorumum ve Bu Bahsettiğim Arkadaşın Durumu, Sonrasında İlk Ekim'de Mağdur Olmasından Sonra, ve Burda Konu Açma Durumunu ön görürsek, Güven Baba'nın Bu Arkadaştan Olumsuz Bir Sonuç Alma Lüksü Olmadığını Düşününce Mantıklı Geliyor, Ama Zorla Ekim yaptıracak Bir Durumda Yok, Yani Mantıklı Gelirse En azından Yardımcı Olacağını Söylemesi Güzel Bir şeydi Bence.. |-onayisareti-|

Şimdi Yeni bir tartışma Ortamı Ateşlenecek.. :D Neyse, Valla bu mesaj bana özelden gelmediğine, ve Farklı bir konuda değilde Direk Konuyu paylaşan kişinin, Güven Baba'nın Konusuna yazmış olmanızdan dolayı, Kendisini Savunma hakkını Yine Kendisinin Kullanabileceğini Düşünüyorum, Hepinize Bol Şans.. :D |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 03 Şubat 2021, 14:08:46 »
sloocer olsun emekli kel olsun hintell olsun buraya 5 kelime yazsan reklam mı değil mi anlayacak adamlar :D bence kendinizi kanıtlamaktan ziyade sonuçlarınızı forumda görmek isteriz. Bir üye forumda eski ise çon araştırma yaptıysa(bunu profilibden görebiliyoruz) ve akabinde gidip bir yere ektirip başarılı sonucunu 1 sene sonunda paylaşıyorsa o kişiye herkes güvenir. bu şekilde malesef biraz reklam algısı oluşuyor.

ben 2. ekimimi arkadaşıma yaptırdım ama reklam olur mu olmaz mı diye hala paylaşmadım mesela. sanırım 10. gün paylaşacağım. Ki sonuç kötü olursa emin olun 1 sene sonunda onuda belirteceğim.

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #88 : 04 Şubat 2021, 12:31:00 »
Aslında benim Yorumum ve Bu Bahsettiğim Arkadaşın Durumu, Sonrasında İlk Ekim'de Mağdur Olmasından Sonra, ve Burda Konu Açma Durumunu ön görürsek, Güven Baba'nın Bu Arkadaştan Olumsuz Bir Sonuç Alma Lüksü Olmadığını Düşününce Mantıklı Geliyor, Ama Zorla Ekim yaptıracak Bir Durumda Yok, Yani Mantıklı Gelirse En azından Yardımcı Olacağını Söylemesi Güzel Bir şeydi Bence.. |-onayisareti-|

Şimdi Yeni bir tartışma Ortamı Ateşlenecek.. :D Neyse, Valla bu mesaj bana özelden gelmediğine, ve Farklı bir konuda değilde Direk Konuyu paylaşan kişinin, Güven Baba'nın Konusuna yazmış olmanızdan dolayı, Kendisini Savunma hakkını Yine Kendisinin Kullanabileceğini Düşünüyorum, Hepinize Bol Şans.. :D |-onayisareti-| (^_^)

kardeşim selam,

sen o arkadaşa ulaş, bana ulaşsın.. tamamen ücretsiz olarak 1. seansta ki mağduriyetini gidereyim.

Ben bu sayfada çoğuna cevap bile vermiyorum artık çünkü gerek yok..

AİLESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

Eleştiriye açığım ama benim videolarımı izlemiş beni amatör olarak algılayan tiplere cevap dahi vermem..

Benim saç ekiminde tek amatörlüğüm o videoları amatörce çekmem.. Daha doğal olsun diye..

Yoksa ben mazide zaten piyasanın ilk 10 reklamcısından birisiyim..

İstesem süslü püslü çok prrfesyonel kurgulu profesyonel reklam çekerim ama ben gösterişi reklamda değil

saç ekimlerimde yapıyorum zaten ki son 3 yıldır sıfır reklam ile günde 5 vaka yapıyorum zaten..

selam ve saygılar
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 04 Şubat 2021, 13:18:30 »
 Siteye ilk girdiğinizde büyük konuşmalarla siz kendinize itibarsızlaştırma yaptınız.Unutmayın bu işte hastalar paronoyak yaklaşır .O kadar büyük konusanların yüzde 80 i kötü ekimci çıktı.Sizde büyük konusunda insanlar sizide yanlış saydı.Ekimlerinize facebooktan baktım sonrası resimler istenilen ışıkta olmasa bile ekimler sınıfı geçer.
 güven aga bizi kaale almıo yazmıo ona 15 gunde şampuanla saç çıkardığına inanıcak uyeler lazım dunya capında ekimci olduğuna inanıcak insanlar lazım nedense tecrubelileri kaale almıo
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2021, 12:17:56 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram