Gönderen Konu: Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi Hakkında  (Okunma sayısı 26036 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi Hakkında
« Yanıtla #15 : 24 Ocak 2021, 13:53:38 »
 15 günde şampuanla saç çıkarmak 14 günde şampuanla saç çıkarma iddasından daha güvenilirdir.arkadaslar 15 gün bekleyemez güven baba o sabır kalmadı kimsede 1 günde saç çıkartan şampuan lazım bize.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 24 Ocak 2021, 14:19:14 »
güven baba cinsiyet değiştirsek 15 günde saçımız çıkmaz babaa

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 24 Ocak 2021, 15:30:49 »
güven baba cinsiyet değiştirsek 15 günde saçımız çıkmaz babaa

Hayır şampuan da EVOCAPİL şampuana benziyor:) etiket dısında ne farkı var ki acaba TÜRKİYE DE BİR İLK?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 24 Ocak 2021, 17:41:12 »
 12 uğurlu sayım.bugun 24.01.2021  hepsini topla 12 yapıo.acaba guven baba şifremi veriyor bize
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 24 Ocak 2021, 18:10:51 »
Güven baba bu şampuan konusunda biraz atmışsın sanki:)
Global Moderator

bersa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 24 Ocak 2021, 18:27:42 »
Güvenin Babaya
Gelmezsiniz taklaya.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #21 : 24 Ocak 2021, 19:55:02 »
Güven baba Form gelmez  bidaha 😃

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Ocak 2021, 20:19:31 »

Son 3 yılın istatikleri ve dünya sıralaması konusunda şüphen yok  ama şampuan mı güvenini sarstı Başqan?
Biraz inceledim Saç Ekim 4.0 teknolojisi ile Ekim yaptığı için süreç biraz farklı diğer Ekim’lere göre 140. Güne kadar %15 İ çıkıyır ektiklerinin sonrasında 6 kat daha yeni saç çıkışı oluyor.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #23 : 24 Ocak 2021, 22:57:53 »

;D ;D
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 25 Ocak 2021, 13:07:35 »
Sevgili PEGO,

Yaklaşımın için teşekkür ederim.. Ben elimden geldiğince doğru ve dürüst bilgi vermeye çalışıyorum..

sevgilerimle
  • Ekim Tarihi: 9-10 ŞUBAT 2019
  • Ekim Merkezi ismi HAİR AJANS SAÇ EKİMİ
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 25 Ocak 2021, 13:12:45 »
Sevgili Don Vito Corleone,

forrumda bulunma amacımı sormuşsun?

Ben gerçekçi ve dürüst bilgi vererek Türkiye de saç ekiminin sağlıkçılar tarafından ve hastane koşullarında yapılması gerektiğini savunan birisiyim. Saç ekimi sürecinin sadece ekim anı değil ekimden sonraki sürecinde doğru takip ile yönlendirme yapıldığı zaman başarının artacağına inanan birisiyim..Ve kendi saç ekimi işlemlerimde tamamlandıktan sonra kendime yaptığım bazı uygulamaları ilgilenene aktarmak

sevgiler
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 25 Ocak 2021, 13:18:14 »

sevgili emekli kel,

Bana ulaşan ve ekimi benim gerçekleştirmemi isteyen hiç kimseyi bu güne kadar geri çevirmedim. Evet para kazanmak için yapıyoruz ama bazı zamanlar paradan daha önemli faktörler var. Buda hastanın bana yaklaşımı ve hizmeti bizim tarafından almak istemesi..Bana baba takısını Nüfus idaresi vermedi. Ekimini bizim gerçekleştirdiğimiz ve ekimini biz yapmamış olsak bile saç ekiminden sonra fotolarını bana atan yüzlerce danışanım verdi.

Sevgi ile kal
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 25 Ocak 2021, 13:30:40 »

Sevgili sloocer,

Yorumun için teşekkür ederim. Ben her türlü görüşe ve yoruma açığım. Yapıcı olması şartı ile..

Şimdi izin verirsen sorularını teker teker cevaplayayım..

1. Şimdi ben saç ekimini sadece Türkiye içi ve Avrupa'da yaşayan kendi vatandaşlarımıza yapmaktayım. Yabancı ve ortadoğu ülkelerine hizmet vermemekteyim. Benim mesleki geçmişimde reklam ajanslığı, iletişim danışmanlığı, anket firması ve PR kısmıda var. Ben saç ekiminde ilginç bir çalışma yapıyorum. Oda şu; Ben Türkiye içi ve Avrupa'da yaşayan vatandaşlarımıza ekim dışında bir de saç ekimini ben yapmamış olsam bile her ay yüzlerce saç ekimini başka yerde yaptırmış olan danışanlarıma ücretsiz foto takibi yaparak doğru yönlendirme konusunda bilgi veriyorum. 2020 yılında PANDEMİ KOŞULLARINA rağmen hem ektiğim hasta sayısı hem de benim danışmanlığımı isteyen ve beni takip eden ülke istatistiklerimin paylaşımıdır o paylaşım.

Diğer ülkeler arasında 1. olduğum ülkeler cümlesinin de tam olarak karşılığı bu..

15 günde saç çıkarımı paylaşımında da EVET çıktı.

GÜVEN BABA ŞAMPUANı ile alakalı başka arkadaşlarda sormuşlar kinayeli olarak onlarada cevap vereceğim ama şunu söyleyeyim, benim şampuan ölmüş olan saç kökerini canlandırmaz. Eğer saç kökleri ölmemiş ise ve yaşı 16-27 yaş arası ise saç kökleri besleme ve tekrar canlandırma özelliği var. o video da ki arkadaşın telefon numarasını verebilirim eğer istersen etkisi ile alakalı direkt kendisi ile görüşebilirsin.

sevgilerimle
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 25 Ocak 2021, 13:34:22 »
Sevgili emekli kel,

Benim şampuan saç kökleri ölmediyse uyarma ve kökleri tekrar canlandırma özelliği vardır. Ben bu şampuanı tam 1000 kendi danışanım üzerinde denedim. saç kökleri ölmüş ise saç ektirmekten başka bir çare yok ne yazık ki. Ben şampuanı satarken tek başına medet ummayın eğer saç kökleriniz ölmediyse etki gösterir. Ki zaten ölmüş olan saç köklerini canlandıracak şampuan veya losyon tıbben mümkün değil..

sevgi ile kal
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 25 Ocak 2021, 13:37:41 »
Sevgili, oralminoxidil;

Benim şampuan saç kökleri ölmediyse ve benim dediğim şekilde kullanıldığı taktirde 15 günde çok ciddi çıkarma etkisi var. Ama tekrar söylüyorum saç kökleri ölmediyse bunun dışında ekim dışında başka bir çaresi yok. O video da ki danışanımın dilersen sana numarasını verebilirim.. Direkt kendisi ile görüşebilirsin. Ben başta kendi saçlarım olmak üzere 1000 danışanım üzerinde denedim o şampuanı ve o yüzden de 43 yılık ismimi koydum..

sevgi ile kal
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

Facebook Twitter Instagram