Gönderen Konu: Kac Greft ve Hangi Doktor?  (Okunma sayısı 6218 defa)

memoli2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kac Greft ve Hangi Doktor?
« : 16 Mayıs 2017, 20:53:07 »
Merhaba Arkadaslar. Bu Platformu yaklasik iki senedir takip etmekteyim ve her birinize degerli yorumlariniz icin tesekkür ederim.Cogu bilgiyi bu site sayesinde edindim.

Sizce benim ekimim icin kac greft ekilmesi uygundur ve hangi Doktor benim icin söz konusu olabilir?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kac Greft ve Hangi Doktor?
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2017, 21:21:23 »
Önler ve arkalara doğru sıklaştırma bir Ekim olabilir. Dhi Ekim yapan yerlere bakınız

memoli2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2017, 21:35:20 »
Önler ve arkalara doğru sıklaştırma bir Ekim olabilir. Dhi Ekim yapan yerlere bakınız
Normal ekimden ziyade dhi benim icin daha iyi mi olur acaba? Peki donör bölgem icin ne dersiniz?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2017, 21:37:44 »
Dönor alanınız benimkiyle aynı 3500 çıkar rahat ama Manuel alım yere giderseniz daha fazla çıkar.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2017, 21:38:51 »
Saçınız benimkiyle neredeyse aynı tepe bölgesi de  ben dhi ekimi tercih ettim 25-26 da ekimim var bakalım

memoli2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2017, 21:44:21 »
Saçınız benimkiyle neredeyse aynı tepe bölgesi de  ben dhi ekimi tercih ettim 25-26 da ekimim var bakalım
ekiminiz nerede acaba? Sizi takip edecegim. Umarim istediginiz sonucu alirsiniz.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Mayıs 2017, 22:15:03 »
senin saçlar dalgalı bu avantaj özellikle çıkınca daha çok yer kaplıyor ve hacimli duruyor..dostum dhi falan risk herkesde aynı sonucu vermiyor ben nacizane önermiyorum kişisel tecrübeme göre ve gördüğüm sonuçlara göre konuşuyorum.. sitede iyi referanslar var ama bu saça yazık etme imkanın varsa en iyi yere git lise çağına döner senin kafa..çünkü dalgalı saç ekimde çok avantaj

memoli2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2017, 22:20:29 »
Buradan edindigim bilgilere göre Zekeriya Kul hocayi düsünüyorum. Kendisiyle daha irtibata gecmedim ama bu senenin sonuna dogru ektirmeyi düsünüyorum.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Mayıs 2017, 22:24:01 »
Buradan edindigim bilgilere göre Zekeriya Kul hocayi düsünüyorum. Kendisiyle daha irtibata gecmedim ama bu senenin sonuna dogru ektirmeyi düsünüyorum.
mantıklı ektiği çıkar zek hocanın ..sitede kötü bir sonucu da mevcut ..ama bana göre yüzdesi iyidir zekeriya kul un
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 22:25:38 Gönderen: ruhi mücerret »

memoli2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Mayıs 2017, 22:27:31 »
saclarimin ince olmasi ekim icin bir dezavantaj midir acaba?

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Mayıs 2017, 22:34:58 »
senin saçlar güzel dalgalı ince olmasının dezavantajı dalgalı olmasıyla avantaja dönüşüyor ..iyi sonuç alırsın..forumda saçları dalgalı olup ektirenlerin hepsi bonusa döndü ..en son sibel ulusan ekimi var hakkatapan nickli bir arkadaş oda ince telli ve noorwod 7 ama saçları dalgalı bak sonucuna
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 22:36:40 Gönderen: ruhi mücerret »

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2017, 20:14:40 »
Ruhi kardeşim çok tecrübeli onu dinle bence de. Ben Zekeriya hoca düşünüyordum ama o kadar param yok. Dhi Ekim Esma Serkan çiftine yaptıracam.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Mayıs 2017, 11:42:59 »
para sağlamsa git koraya guzel bir saçlandırır seni zaten finasterid biotin kullan falan der onları anlatır olanı koruman  açısından para çok değilse ilhan serdaroğlu hakan doğanay zekeriya kulda eskiden kalın ekerdi şimdi daha duzgun çalısıo diolar tabi bunlarında iyi iş çıkardıkları gununde olmadıkları var onları bir araştır kafada ufak galiba 4.500  5.000 grfete guzel kaparlar kafanı bence
saçları ekmeydi dersin

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Mayıs 2017, 00:16:13 »
Z kul 3500 le ön tarafı çok güzel yapar ama micro motorla çalışiyor ileride sıkıntı olur koray Erdoğan efsane yapar bu saçları ama pahalı işte biraz

memoli2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Mayıs 2017, 01:09:25 »
Arkadaslar tekrar merhaba,

bugün bir kac hoca ile Whatsapp araciligi ile görüstüm hepsine resimlerimi gönderdim. Size asagidaki gibi dediklerini iletiyorum:

1. Serdar Gökrem: 4000 greft, iki günde ekim tek seansta max3500 olmak üzere, 8000TL
2. Sibel Ulusan: sadece daha önceden yaptigi basarili ekimlerden foto iletti ve kendisini aramami rica etti
3. Muttalip Keser: cevap vermedi
4. Zekeriya Kul: Her zaman ki gibi 3000 greft ön ve orta bölgeye ekim.
5. Arenamedi hic yazmiyorum cünkü bana cok sacma geldi. Isi bastan parayla acti ve greft sayisi cok fazlaydi.

Ayrica Serdar Hoca mikromotor ile calismadigini, igne ile tek tek greftleri alip yine tek tek kanal acilacagini ifade etti ve 12cm2 kadar ekim yapilabilecegini söyledi.

Simdiden degerli görüsleriniz icin tesekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram