Gönderen Konu: saç ektirenler neden pişman oluyor?  (Okunma sayısı 19547 defa)

DeliKurt

• Sr. Member
Ynt: saç ektirenler neden pişman oluyor?
« Yanıtla #30 : 20 Ocak 2022, 15:02:15 »
saç ektirdikten sonra medikal destekleri almanız gerek saç ekmek ekilen saçların dökülmeyeceği anlamına gelmez
öyle olsa kendi saçlarınızı kaybetmezsiniz

donör bölgesinde dht az buna dökülmemeye kodlanmış diye kıçından bilimsel bir terim uydurmuşlar :)
dht nerede varsa orada dökülme vardır

Arkansas

• Full Member
« Yanıtla #31 : 08 Şubat 2022, 09:18:38 »
46 yaşındayım, iyi bir merkeze 10 ay önce ekim yaptırdım. 6.-7. ayda her görenin “vay be” diyeceği şekilde atak yaptı ekilen saçlar, saç ektirdiğimi yeni tanıştığım kimse anlamadı.

Son 3 aydır ise ekilen saçlarımın (özellikle ön bölge) inceldiğini  hissediyorum/görüyorum, zayıfladı ve dolgun görüntü azaldı.

Gittim ekim merkezine, doktor “hemen topikal Finasteride (%2,5)” kullanacaksın diyor. Neymiş, kendisi 22 senedir kullanıyormuş. Tek kişi istatistiği, mükemmel.

Büyük ihtimal sektörden birisiniz; Finasteride öyle basit, hafife alınacak bir ilaç değil. 7-8 ciddi yabancı makale okudum(saçma sapan kulaktan dolma bilgilere bakmıyorum), evet, risk görece düşük, abartıldığı oranlarda değil, özellikle topikal kullanımda risk bir nebze daha düşüyor. Ama fayda/risk açısından bakınca mantık dışı bir ilaç.

İnsan saçını koruyacağım diye bu ilacı kullanmamalı.

Bu ülkede doktorlar leblebi gibi Cipro veriyor mesela, umurunda mı doktorun, nasıl olsa FDA onaylı ilaç, çak gitsin. Halbuki ölümcül riski olan hastalar dışında öncelikli kullanılmaması gereken bir ilaç.

Saçlarımın 1 sene içinde incelme/zayıflama olaşılığını bilseydim, Finas’a mecbur kalacağımı bilseydim ektirmezdim ben.

Hocam size saç ekimi Sonrası saçlarınızın asla ve kat'a dökülmeyeceğine inandıran şey neydi zamanında? Kim size bu garantiyi verdi?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 08 Şubat 2022, 11:16:50 »
Hocam size saç ekimi Sonrası saçlarınızın asla ve kat'a dökülmeyeceğine inandıran şey neydi zamanında? Kim size bu garantiyi verdi?

abimiz keşke saç ektirmeden yapsaymış bu araştırmayı boşuna o eziyeti çekmiş. saç ekimi şaka değil organ naklidir.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 08 Şubat 2022, 11:18:41 »
Tamam beyler bozun morelleri sikin atin morelleri sac ektirecek ektirmesin ektirende cimbizla tek tek soksun devam boyle
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 08 Şubat 2022, 11:22:33 »
kardeşim gerekenleri yaparsan niye ektirmeyeceksin burada sorun bu işi mucize olarak görmek ama değil farkına varmak lazım
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #35 : 09 Şubat 2022, 17:29:22 »
Nedenleri şöyle bence:

1) Ekimden önce forumda gezip tecrübe kazanılmadığı için ekimden sonra az bir müddet de olsa finasterid kullanması gerektiğini/gerekeceğinin farkında olunmaması

2) Açıklığı fazla olup FUExpert ekim videolarını izleyip öyle bir sonuç beklenmesi

3) Ekimin erken safhalarında üstün performans beklemek. Sabırsız olup enerjisini kaybetmek ve kafasında "başarısız ekim" izlenimini yaratıp ona inandığı için ekimin performansını etkilemesi

4) Herhangi bir medikal ürün kullanmayıp rapunzel olmayı beklemek

5) Ekim işinin kolay olduğunu zannetmek, bir botoks gibi yarım saatte hallolup 2 günde sonuç alacağını düşünmek

6) Kötü ekim merkezi seçmek. Forumda merkezleri incelemeyip reklama inanmak.

7) Merkezin gerçekten başarısız ekim yapması. Revize yapar olur biter.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Mehmet Koray

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 10 Şubat 2022, 11:18:54 »
46 yaşındayım, iyi bir merkeze 10 ay önce ekim yaptırdım. 6.-7. ayda her görenin “vay be” diyeceği şekilde atak yaptı ekilen saçlar, saç ektirdiğimi yeni tanıştığım kimse anlamadı.

Son 3 aydır ise ekilen saçlarımın (özellikle ön bölge) inceldiğini  hissediyorum/görüyorum, zayıfladı ve dolgun görüntü azaldı.

Gittim ekim merkezine, doktor “hemen topikal Finasteride (%2,5)” kullanacaksın diyor. Neymiş, kendisi 22 senedir kullanıyormuş. Tek kişi istatistiği, mükemmel.

Büyük ihtimal sektörden birisiniz; Finasteride öyle basit, hafife alınacak bir ilaç değil. 7-8 ciddi yabancı makale okudum(saçma sapan kulaktan dolma bilgilere bakmıyorum), evet, risk görece düşük, abartıldığı oranlarda değil, özellikle topikal kullanımda risk bir nebze daha düşüyor. Ama fayda/risk açısından bakınca mantık dışı bir ilaç.

İnsan saçını koruyacağım diye bu ilacı kullanmamalı.

Bu ülkede doktorlar leblebi gibi Cipro veriyor mesela, umurunda mı doktorun, nasıl olsa FDA onaylı ilaç, çak gitsin. Halbuki ölümcül riski olan hastalar dışında öncelikli kullanılmaması gereken bir ilaç.

Saçlarımın 1 sene içinde incelme/zayıflama olaşılığını bilseydim, Finas’a mecbur kalacağımı bilseydim ektirmezdim ben.

bende ektirdim napacaz abi valla bizim derdimizde başka bişeye benzemiyor

duman134

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 10 Şubat 2022, 20:26:08 »
Bu forumu araştırmadan yapılan seçimlerde büyük risk var bunu net şekilde söyleye bilirim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 15 Şubat 2022, 12:13:24 »
Ekim iyi geçse bile ekimden sonra dökülme devam ederse iyi olmaz

Ben bu yüzden ekim bittikten sonra bile Fin'i bırakmayı düşünmüyorum. Tabii ki yan etki şuandaki gibi olmazsa eğer.

En başta nerede ektireceğiniz çok önemli ama

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 15 Şubat 2022, 18:43:00 »
Yan etki ne yasiyorsun suan
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 15 Şubat 2022, 21:23:37 »
Yan etki ne yasiyorsun suan

Hocam bana söylediysen bir yan etki yaşamadım sanırım. Bir ara sperm sıvılaşması vardı galiba ama geçti gibi emin değilim

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 15 Şubat 2022, 23:06:04 »
Eyvallah insallah yasamazsin ama yasarsan zorlama.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 19 Şubat 2022, 23:08:04 »
bu forumu keşfedip araştırma şansına sahip olmadan sağdan soldan ektirenlerin tecrübeleri ile saç ektirmek yüzde 90 pişman ediyor kesin ve net.
kendimde acı bir şekilde ilk ekimimde tecrübe ettim bu durumu  :)

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
« Yanıtla #43 : 16 Mayıs 2022, 23:03:53 »
Ekimden once bu forumumu bulmamam galiba.. o kadar uzman sac ekimci varmis ki onu fark ettim.
  • Ekim Tarihi: 11 Temmuz 2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Yok

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 10 Haziran 2022, 00:56:49 »
Ekimden once bu forumumu bulmamam galiba.. o kadar uzman sac ekimci varmis ki onu fark ettim.

donör bölge nasıl? size yapılacak en büyük kötülük ikinci bir ekim şansının insanın elinden alınması olurdu.

Facebook Twitter Instagram