Gönderen Konu: saç ektirenler neden pişman oluyor?  (Okunma sayısı 19612 defa)

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Ynt: saç ektirenler neden pişman oluyor?
« Yanıtla #15 : 16 Şubat 2021, 00:28:17 »
Bu konuda herkes birbirinin sonucuna bakıyor adam saç ektirmis harika olmuş bende gidip onun ektirdigi yere ektireyim diyor ama işin içinde o kadar fazla değişken var ki bunu da bu forum sayfası sayesinde öğreniyoruz.

Kişinin genel sağlığı genetik durumu kan değerleri vitamin değerleri yaşı yaşam kalitesi bile sonucu etkiliyor ve herkes aynı doktora ekim yaptırsa bile herkesin sonucu aynı oranda başarılı olmuyor maalesef.
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 25 Mart 2021, 00:31:20 »
Ülkede belli başlı bir kaç ekim merlezi var bu sayılı yerler dışındaki yerlerde ekim yaptıranların büyük bir çoğunluğu başarısız oluyor.
Bazende şans eseri böyle kötü yerlerden güzel sonuçlarda çıkıyor ortaya.
İşte işin can alıcı kısmı burda başlıyor o güzel sonuç alan kişi  en az 10 kişi peşine takıp o yere götürüyor sonuç en az 8 mağdur çıkıyor ortaya  ;D

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 03 Nisan 2021, 03:11:07 »
Bende bu foruma takılmadan önce saçma sapan ekim merkezlerini araştırıyordum.
şahin çelik,asmed,asuman hair gibi yerlere ektirenlerin nerdeyse hiç biri pişman olmazken nerde adı şanı duyulmamış reklam çalışmalarıyla ayakta durmaya çalışan yerlere ekim yaptıran varsa çoğu pişman.
dikkat derim aman iyi araştırın şakası yok bir ömür bunla yaşayacaksınız.

zarkonav

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 23 Nisan 2021, 02:20:28 »
Bu forumda sağlam bir araştırma yaparak saç ektirenler cidden pişman olmuyor bu açıkça görülüyor Özellikle hintele böyle bir platform oluşturduğu için kendi adıma teşekkür ederim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #19 : 23 Nisan 2021, 13:12:39 »
Bazı arkdaşlar  varki  bilerek  isteyerek  saç ekim mağdur  olmak için  elin geleni  yapıyor  burda Form   tavsiye  istiyorlar Form bulunan  tecrübeli  arkdaşlar  ne yapması gerektiğini   söylemesine  rağmen  adam gidiyor  bir kasap  saç ekiyor  sonrada    duvarlara  kafasını  vuruyor  kendi düşen ağlamaz..

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 23 Nisan 2021, 14:54:14 »
 Bundan 10-15 yıl önce sonuçlar daha kötüydü ama ama son yıllarda işine özen gösteren ve ektiği saç kökü tutup çıkan merkez sayısı arttı.Bu işte çok para var, bu işe koyulalım deyip uyduruktan bir yer kiralayıp ücretide 5-6 bin seviyesinde tutup daha sonra da ambalajlı sözcük ve cümlelerle algı yaratıp cebinde 3-5 bin tl olanları avlayıp ekip ekip gönderiyorlar.Yukarıda da belirtildiği gibi  4000 bin greft alıyor ama 1000-1500'ü tutuyor.Adamların umrunda bile değil senin greftlerin ölmesi tutmaması.Basite indirgenecek bir olay değil saç ekimi

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 18 Mayıs 2021, 00:30:15 »
Evet hastane odası kiralayıp doktorculuk oynuyorlar Özel hastanelerin janjanlı görünümleri sizi aldatmasın içlerinde saç eken kasaplar barındırıyorlar.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 23 Haziran 2021, 01:49:31 »
Bende bu foruma takılmadan önce saçma sapan ekim merkezlerini araştırıyordum.
şahin çelik,asmed,asuman hair gibi yerlere ektirenlerin nerdeyse hiç biri pişman olmazken nerde adı şanı duyulmamış reklam çalışmalarıyla ayakta durmaya çalışan yerlere ekim yaptıran varsa çoğu pişman.
dikkat derim aman iyi araştırın şakası yok bir ömür bunla yaşayacaksınız.

|-onayisareti-|

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 23 Haziran 2021, 13:40:13 »
Şimdi arkadaşlar bakın hepiniz saç ekimini araştırıyorsunuz bu forumda.
Bu işte çok para var vs düşünüyorsunuz ama .. aması şu

Aslında araştırmanın dışında

Bir saç ekimi operasyonunu baştan sona oturup izleseniz gerçek anlamda büyük emek
Ve kesinlikle Deli işi bu dersiniz.

Buna emin olun çok defa izledim baştan sona büyük emek var bunu göz ardı etmeyin kısaca aynı kalitede o işlemi her gün yapabilen insanlara değer vermek gerekiyor.

Araştırmak ayrı Yaptırmak ayrı oturup baştan sona izlemek ayrı.
Ben para için bu işi yapmam kısaca.

Bu hisse neden kapıldığımıda anlatayım mesleğim çok ince işcilik ve büyük yetenek gerektiriyor her insan yapamaz öğrenemez yani Hayatım mesleki anlamda zor Hata payım yok ve çok stresli.

Bu da aynı çok fazla ince işçilik sabır gerektiren bir iş ve her allahın günü aynı sabır aynı ince işçiliği göstermeniz gerekiyor.
Allah sabır versin bu işi adam gibi düzgün yapanlara
Bu yüzden özellikle işini iyi yapan yerlerin kıymetini bilin ve doğru karar verin.
Malesef her ekim merkezi elini taşın altına koyup gereken özveriyi gösteremiyor.sizde burdan hesabınızı yapıp saç ekimini basite almayınız.

« Son Düzenleme: 23 Haziran 2021, 14:32:20 Gönderen: Hintel »
Global Moderator

ENO7

• Full Member
« Yanıtla #24 : 05 Temmuz 2021, 23:28:49 »
Aslında insanlar çaresizlikten herseyi yaparlar bazıları düşünüp bazıları düşünmeden hareket ederler sac ekibinde kesinlikle acele etmemek gerekli  sac ekiminde tek mantıksız gelen donorunden kök alınması  1 tane al klonlama yap

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #25 : 03 Ocak 2022, 22:17:08 »
I. Ekim yerinin kalitesi: Reklamlara aldanmayın, yaptıracaksanız adam akıllı araştırın ve ona göre kararınızı verin.
II. Saç tipi ve dökülme tipi : Saçınızın tipini ve dökülmenin nasıl seyrettiğini bilmeniz lazım. Agresif bir dökülme varsa bu işe hemen girmemek gerek, açıklık büyükse hemen ekime yönelmemek gerek ve donor alani kötüyse bunun yaptirsak bile nasıl bir görünüm vereceğini anlamak ve kabul etmek gerek. Donor alanininz kötüyse zaten kolay kolay ekim yapmazlar, kalitesiz ise cizgi tutsa bile seyrek olabilir bu sonucu da bilmeniz gerekir.
III. Medikal Tedavi: Adam 45 yaşına gelmiş diyoruz ki Finasteride kullan .. yok diyo kullanmam diyo malum yere etki ediyormuş diyo... Sanki bana ondan önce p**n yıldızıydı da biz ona mani oluyoruz... Takviyeler ve antiandrojen çok önemli misal Rooney 25yasindan 35 yasina kadar iki kere ektirdi ve ikisi de düzgün tutmadı çünkü sanırsam Finasteride kullanamiyordu. Finasteride iyi tutar.
IV. Planlama : Bunun için II. ve III. seçenekleri bilmek gerekiyor. Hemen paldır küldür ekim olamaz zaten. Planlama yapmak önemli misal ilk ilaçla tutacağım olursa şu olmazsa bu diye.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 08 Ocak 2022, 06:53:16 »
o dediğinde doğru ama benim dediğim kişilerin en az 5 metreden saçının ekim olduğu belli çoğu o yüzden pişman .bencede çok itici bir görüntü ekim olduğu belli olunca insanın adamın yüzüne  bakınca direkt salak olduğu düşüncesi geliyor  ;D saç ektirmiş ama onu bile düzgün bir yerde yapamamış şeklinde bilmiyorum ama cidden o tür saç ektirmiş adamlarda az salak oluyor yani pişman olmakta sonuna kadar haklılar.
yavsak yavsak gulerek hic birsey bilmeden arastirmadan sac ekimi de kotu oluyor ektirende pisman oluyor pehh peehh kohh kooh tarzi yorum yapman cok laubalice.once bir arastir kime ektirmisler nasil ekilmis merdiven altimi senin cevren kim.bu sitede insanlar yillarini harciyor.hele ekime cesaret bulmak icin gelen yeni arkadaslara kotu ornek olma boyle alt yapisiz ezber yorumlarla.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 08 Ocak 2022, 16:22:28 »
Şimdi arkadaşlar bakın hepiniz saç ekimini araştırıyorsunuz bu forumda.
Bu işte çok para var vs düşünüyorsunuz ama .. aması şu

Aslında araştırmanın dışında

Bir saç ekimi operasyonunu baştan sona oturup izleseniz gerçek anlamda büyük emek
Ve kesinlikle Deli işi bu dersiniz.

Buna emin olun çok defa izledim baştan sona büyük emek var bunu göz ardı etmeyin kısaca aynı kalitede o işlemi her gün yapabilen insanlara değer vermek gerekiyor.

Araştırmak ayrı Yaptırmak ayrı oturup baştan sona izlemek ayrı.
Ben para için bu işi yapmam kısaca.

Bu hisse neden kapıldığımıda anlatayım mesleğim çok ince işcilik ve büyük yetenek gerektiriyor her insan yapamaz öğrenemez yani Hayatım mesleki anlamda zor Hata payım yok ve çok stresli.

Bu da aynı çok fazla ince işçilik sabır gerektiren bir iş ve her allahın günü aynı sabır aynı ince işçiliği göstermeniz gerekiyor.
Allah sabır versin bu işi adam gibi düzgün yapanlara
Bu yüzden özellikle işini iyi yapan yerlerin kıymetini bilin ve doğru karar verin.
Malesef her ekim merkezi elini taşın altına koyup gereken özveriyi gösteremiyor.sizde burdan hesabınızı yapıp saç ekimini basite almayınız.

|-onayisareti-|

Tan At

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 15 Ocak 2022, 19:26:28 »
I. Ekim yerinin kalitesi: Reklamlara aldanmayın, yaptıracaksanız adam akıllı araştırın ve ona göre kararınızı verin.
II. Saç tipi ve dökülme tipi : Saçınızın tipini ve dökülmenin nasıl seyrettiğini bilmeniz lazım. Agresif bir dökülme varsa bu işe hemen girmemek gerek, açıklık büyükse hemen ekime yönelmemek gerek ve donor alani kötüyse bunun yaptirsak bile nasıl bir görünüm vereceğini anlamak ve kabul etmek gerek. Donor alanininz kötüyse zaten kolay kolay ekim yapmazlar, kalitesiz ise cizgi tutsa bile seyrek olabilir bu sonucu da bilmeniz gerekir.
III. Medikal Tedavi: Adam 45 yaşına gelmiş diyoruz ki Finasteride kullan .. yok diyo kullanmam diyo malum yere etki ediyormuş diyo... Sanki bana ondan önce p**n yıldızıydı da biz ona mani oluyoruz... Takviyeler ve antiandrojen çok önemli misal Rooney 25yasindan 35 yasina kadar iki kere ektirdi ve ikisi de düzgün tutmadı çünkü sanırsam Finasteride kullanamiyordu. Finasteride iyi tutar.
IV. Planlama : Bunun için II. ve III. seçenekleri bilmek gerekiyor. Hemen paldır küldür ekim olamaz zaten. Planlama yapmak önemli misal ilk ilaçla tutacağım olursa şu olmazsa bu diye.

46 yaşındayım, iyi bir merkeze 10 ay önce ekim yaptırdım. 6.-7. ayda her görenin “vay be” diyeceği şekilde atak yaptı ekilen saçlar, saç ektirdiğimi yeni tanıştığım kimse anlamadı.

Son 3 aydır ise ekilen saçlarımın (özellikle ön bölge) inceldiğini  hissediyorum/görüyorum, zayıfladı ve dolgun görüntü azaldı.

Gittim ekim merkezine, doktor “hemen topikal Finasteride (%2,5)” kullanacaksın diyor. Neymiş, kendisi 22 senedir kullanıyormuş. Tek kişi istatistiği, mükemmel.

Büyük ihtimal sektörden birisiniz; Finasteride öyle basit, hafife alınacak bir ilaç değil. 7-8 ciddi yabancı makale okudum(saçma sapan kulaktan dolma bilgilere bakmıyorum), evet, risk görece düşük, abartıldığı oranlarda değil, özellikle topikal kullanımda risk bir nebze daha düşüyor. Ama fayda/risk açısından bakınca mantık dışı bir ilaç.

İnsan saçını koruyacağım diye bu ilacı kullanmamalı.

Bu ülkede doktorlar leblebi gibi Cipro veriyor mesela, umurunda mı doktorun, nasıl olsa FDA onaylı ilaç, çak gitsin. Halbuki ölümcül riski olan hastalar dışında öncelikli kullanılmaması gereken bir ilaç.

Saçlarımın 1 sene içinde incelme/zayıflama olaşılığını bilseydim, Finas’a mecbur kalacağımı bilseydim ektirmezdim ben.

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 15 Ocak 2022, 22:40:17 »
46 yaşındayım, iyi bir merkeze 10 ay önce ekim yaptırdım. 6.-7. ayda her görenin “vay be” diyeceği şekilde atak yaptı ekilen saçlar, saç ektirdiğimi yeni tanıştığım kimse anlamadı.

Son 3 aydır ise ekilen saçlarımın (özellikle ön bölge) inceldiğini  hissediyorum/görüyorum, zayıfladı ve dolgun görüntü azaldı.

Gittim ekim merkezine, doktor “hemen topikal Finasteride (%2,5)” kullanacaksın diyor. Neymiş, kendisi 22 senedir kullanıyormuş. Tek kişi istatistiği, mükemmel.

Büyük ihtimal sektörden birisiniz; Finasteride öyle basit, hafife alınacak bir ilaç değil. 7-8 ciddi yabancı makale okudum(saçma sapan kulaktan dolma bilgilere bakmıyorum), evet, risk görece düşük, abartıldığı oranlarda değil, özellikle topikal kullanımda risk bir nebze daha düşüyor. Ama fayda/risk açısından bakınca mantık dışı bir ilaç.

İnsan saçını koruyacağım diye bu ilacı kullanmamalı.

Bu ülkede doktorlar leblebi gibi Cipro veriyor mesela, umurunda mı doktorun, nasıl olsa FDA onaylı ilaç, çak gitsin. Halbuki ölümcül riski olan hastalar dışında öncelikli kullanılmaması gereken bir ilaç.

Saçlarımın 1 sene içinde incelme/zayıflama olaşılığını bilseydim, Finas’a mecbur kalacağımı bilseydim ektirmezdim ben.
hevesim kaçtı yemin ederim :(
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram