Gönderen Konu: Arenamed saç ekimi bilgilendirme  (Okunma sayısı 7348 defa)

Mathias-11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arenamed saç ekimi bilgilendirme
« : 16 Mayıs 2017, 10:21:40 »
Öncelikle hepinize merhabalar üyeliğimi bugün aktifleştirsemde neredeyse 2 yıldır bu forumu takip ediyorum ve süreçle ilgili hepiniz dolaylı yoldan bana yardımcı oldunuz..3 mayısta Arenamed de saç ve sakal ekimim gerçekleşti,forumdaki tüm olumsuz yaklaşımlara rağmen bile bile lades diyip oraya yaptırdım operasyonu..direk Serkan Aydın'a ulaşmıştım telefondan saç sakal ikisi 7 bin 500 tl ama sen bana direk ulaştığın için 6.500 olsun dedi,bende 5.500 tl kredi çektiğimi o kadar verebilceğim söyledim sabah seni arayıp yardımcı olcam dedi ve dediği gibi ertesi gün öğlen Aradı süreçle ilgili bilgi verip benim söylediğim rakama operasyonu yapabileceklerini söyledi..daha sonra asistanıyla detaylıları konuştuk ve 3 Mayıs'a randevuyu oluşturduk..yanlış şöyle bi durum var oraya gidene kadar kaç greft ekeceklerinden hiç bahsetmediler. Ataşehir .esteticha hastanesinde yapılıyo operasyon çok temiz steril ve profesyonel bi yer gibi göründü gözüme gittim 9 da kan alma işleminden sonra traş ve ön çizgi yapıldı ve operasyona için odaya alındım..işlemi 2 erkek 1 bayan uzman üstlendi Serkan aydın sadece operasyonun ortasında gelip baktı bi kaç talimat verdi hepsi o..beni şaşırtan ise işlemi yapan bayanın işe 3 gün önce başladığı ve henüz öğrenme aşamasında olduğuydu.diğer iki erkek uzmanında çok bilgili olduklarını söyliyemem..vertex bölgesi kapanır mı dedim bu greftlerle vertex ne demek dedi o kadar konuya uzaklar yani..işlem 13 saat sürdü ve maalesef greftlerin az olduğunu ve 6500 greft alabildiklerini onunda saç ve sakala yetmiyebileceğini bu yüzden biraz seyrek bi Ekim olabileceğini söylediklerinde herşey için çok geçti...işlem sonrası otele geldik operasyonu yapan ekip dışındaki tüm çalışanlar çok ilgililer gerçekten ama bi kıymeti Yok...benimle birlikte aynı gün  aynı saatte 7 kişinin daha ekimi vardı o yüzden dışardan primli ekimci arkadaşlar getirmişler ve en kazma grup bana düştü 😂 Süreçten gidişattan memnunmuyum bilmiyorum nasıl olcak onuda bilmiyorum karambole Ekim oldu benimki..belki müthiş olur belkide çok kötü kısmet ama ben oraya gittiğinizdeki karşılaşacağınız muameleden bahsetmek istedim sadece  Bugün 13.gün fotoları yüklüyorum yorum yaparsanız sevinirim

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed saç ekimi bilgilendirme
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2017, 11:11:32 »
hocam hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur. pek kötü gözükmüyor tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorum yapar tabi.. eskişehirli misin ?  ben de önümüzdeki ay ektiricem ama başka bir yere.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2017, 11:18:00 »
Hayırlı olsun kardeşim gerçktn dediğin gbi seyrek bir ekim olmuş umarım seni tatmin eder.bnm anlamadığm 6500 grefte bile az diyorlar ya ona şaşıyorum normalde en kaliteli donörden bile 6000 in üstünden alınması bile fazla diye düşünüyorum.

asistanarena

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2017, 12:17:27 »
Merhaba ben serkan beyin asistanı murat bana ulaşırsanız sıkıntınız için size yardımcı olabiliriz aklınızdaki tüm soruları bana sorabilirsiniz bekliyorum

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2017, 13:22:49 »
Aynı gün  aynı saatte 7 kişinin ekimi var, vertex ne, üç gün önce ise baslamis, ekim yapılırken yetmeyebilir diyorlar tam komedi ya  ;D ;D kesin ekenler kasaptir :D

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2017, 18:19:26 »
Diş sorunlarında bile insanlar bırak hemşireyi yeni doktor olmuş asistanlara güvenemiyor kendini emanet edemiyor. Gidiyor en pahalı yerde yaptıyor ki diş ağzının içinde pekte görülmüyor. Siz saç ekimini hemşire mi hasta bakıcı mı sağlık eğitimi var mı yok mu belli olmayan kişilere emanet ediyorsunuz.

Hele ben bu ünlüleri hiç anlamıyorum o kadar paran var. Hiç mi araştırmıyorsun çevrenden fikir almıyorsun türkiye de bu işi dünya çapında yapan doktorlardan haberin olmuyor hadi onu da geçtim git ispanaya inerjto capilere ektir. Türkiyede çoğu ünlülün 1 haftada harcadığı paradır injerto capilerin saç ekiminin maliyeti.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Mayıs 2017, 10:13:54 »
Geçmiş olsun Vertex in neresi oldugunu bilmemek enteresan bir durum ... Sakaldaki alım yapılan bölgenin fotografını da eklermisin
Global Moderator

Mathias-11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Mayıs 2017, 10:20:40 »
Sakal alımı yapılmadı ekimi yapıldı favori bölgesine

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Mayıs 2017, 10:22:30 »
Anladım .. konuyu sizmi kıtlediniz dün ?
Global Moderator

Mathias-11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Mayıs 2017, 10:23:43 »
hocam hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur. pek kötü gözükmüyor tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorum yapar tabi.. eskişehirli misin ?  ben de önümüzdeki ay ektiricem ama başka bir yere.
kusura bakmayın işler yoğun Yeni yeni cevap verebiliyorum eskişehirliyim kardeşim ben teşekkürler güzel yorumun için inşallah herkes hayalindeki saça kavuşur (:

Mathias-11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Mayıs 2017, 10:27:44 »
evet ben kitledim,hatta direk silip kaldırmak istedim yapamıyomuşum onu ki bu çok saçma insanlar istediklerinde kendi konularını silebilmeli bence sonsuza kadar burda durması biraz değişik bi durum ben buraya yüzlerce fotoğraf atabilirim ilerde bunların karşıma çıkmaması içinde silmek isteyebilirim bu çok doğal bi durum..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Mayıs 2017, 10:30:36 »
evet ben kitledim,hatta direk silip kaldırmak istedim yapamıyomuşum onu ki bu çok saçma insanlar istediklerinde kendi konularını silebilmeli bence sonsuza kadar burda durması biraz değişik bi durum ben buraya yüzlerce fotoğraf atabilirim ilerde bunların karşıma çıkmaması içinde silmek isteyebilirim bu çok doğal bi durum..
konuyu silmek isterseniz konuyu sileriz siz yapamadıysanız  .. ama hem konu açıp ardından  bir anda fikir degiştirip  silmenizdeki amaç nedir ..
Global Moderator

Mathias-11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Mayıs 2017, 10:34:17 »
konuyu silmek isterseniz konuyu sileriz siz yapamadıysanız  .. ama hem konu açıp ardından  bir anda fikir degiştirip  silmenizdeki amaç nedir ..
bir anda diye bişey Yok ben konuyu silip tekrar daha detaylı yazarak ve 1.3.5.8.gün fotolarını kabuklar alındıktan sonraki süreci ve hatta Serkan beyle olan whatsup yazışmalarını vs de ekleyip tekrar açcaktım mevzu bu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Mayıs 2017, 10:44:45 »
bir anda diye bişey Yok ben konuyu silip tekrar daha detaylı yazarak ve 1.3.5.8.gün fotolarını kabuklar alındıktan sonraki süreci ve hatta Serkan beyle olan whatsup yazışmalarını vs de ekleyip tekrar açcaktım mevzu bu
dostum yenı konunu açabilirsin detaylı bır sekılde açınca ben kaldırrım bunu sorun yok ..
Global Moderator

yavuz15167

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Mayıs 2017, 13:58:31 »
gecmiş olsun , 2 sene takip edip oraya ektirmen şanssızlık olmuş Hayırlısı olsun
K.Atatürk

Facebook Twitter Instagram