Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz.  (Okunma sayısı 6851 defa)

MCD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba

Siteye Yen'i üye oldum daha önceden siteyi takip ediyordum bende sac ektirmey düşünüyorum internette araştırma yaparken bu forum a  denk geldim bana baya yardımcı oldu bu forum. Bildiğim hiç bi doktor yokken Koray Erdoğan hocaya , arena med Serkan bey e Aslı tarcan gibi sac ekim uzmanlarına bu forum aracılığıyla ulaştım araştırma yaptım saydığım sac ekim uzmanlarına ulaşarak bilgi aldım. Aklımı karıştıran bişey var o yüzden sizlerle fikir alışverişi yapmak istedim yardımcı olursanız sevinirim çok kararsız kaldım.

Arena med Serkan bey e ulaştım resm attım sac ekimi yapılabilir 4500-5000 greft ekim yapılır dedi

Aslı tarcan sac ekim merkezi ne ulaştım onlara da resm attım onlarda ekim olur dedi greft sayısı verdi ama Suan hatırlayamıyorum greft sayısını. Lakin Koray hocaya ulaştım Resm attım mail yoluyla ve ertesi gün dönüş yaptılar SAC EKİMİ NE UYGUN OLMADIGIMI DÖNÖR BÖLGESİNİN AZ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. Attığım resimleri yükledim sizlerle fikir alışverişinde bulunmak istiyorum diğer sac ekim yerleri uygundur dedi ama Koray hocanın uygun değildir demesi kafamı çok karıştırdı. Sitede takip ettiğim bazı paylaşımlar var onların dönör bölgeleri ile benim dönör bölgem hemen hemen aynı gibi  kafam çok karışık yorumlarınızla yardımcı olurmusunuz kafam çok karışık.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam donör bölgeniz tüm boşlukları kapatmaya yetmeyebilir ama ön hat çizgim olsun arka kısma doğruda seyrek bir görüntü istiyorum derseniz yaptırabilirsiniz.bu donörden 5000 greft alınırsa iz kalır gibi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Öncelikle hoş geldınız . Konuyu yanlış bolume açtınız ama yeni üye oldugunuz için daha sonra kaydırıcam kpnunuzu ilgili bölüme ordan takip etmeye devam edersiniz.. siteyi üye olmadan mı takip ediyordunuz ?
Global Moderator

MCD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell evet kardeşim üye olmadan takip ediyordum hatta ilk senin konuyu gördüm ilgimi çekti baya yanılmıyorsam Koray hocaya ekim yaptırmıstın sende. Yanlışta hatırlıyo olabilirim yanlışsa düzelt lütfen. Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakma düzeltirsen sevinirim

MCD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam donör bölgeniz tüm boşlukları kapatmaya yetmeyebilir ama ön hat çizgim olsun arka kısma doğruda seyrek bir görüntü istiyorum derseniz yaptırabilirsiniz.bu donörden 5000 greft alınırsa iz kalır gibi.

Ahmet saolasın kardeşim yardımın için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell evet kardeşim üye olmadan takip ediyordum hatta ilk senin konuyu gördüm ilgimi çekti baya yanılmıyorsam Koray hocaya ekim yaptırmıstın sende. Yanlışta hatırlıyo olabilirim yanlışsa düzelt lütfen. Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakma düzeltirsen sevinirim
bir süre sonra konuyu ilgili yere alacagım sorun yok .. evet koray hoca ya ekim yaptırdım  kendisi  açıklıgı fazla ve donör durumu sizin gibi zayıf olan kişilere mutlu olmayacagını dusundugu için ekım yapmaz ama bir çok merkez ticari düşüncelerle size ekım yapabılır oyüzden ben hocayı dinlemenızı önerırrım yada bır süre finas kullanıp beklentiyi düşürüp 6 7 ay sonra ön bölge ıcın ekım ıstedogınızı belırterek  mail atarsanız ozaman olabılır .
Global Moderator

MCD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bir süre sonra konuyu ilgili yere alacagım sorun yok .. evet koray hoca ya ekim yaptırdım  kendisi  açıklıgı fazla ve donör durumu sizin gibi zayıf olan kişilere mutlu olmayacagını dusundugu için ekım yapmaz ama bir çok merkez ticari düşüncelerle size ekım yapabılır oyüzden ben hocayı dinlemenızı önerırrım yada bır süre finas kullanıp beklentiyi düşürüp 6 7 ay sonra ön bölge ıcın ekım ıstedogınızı belırterek  mail atarsanız ozaman olabılır .
İsntanbul dışındayım İstanbul a gittiğimde Koray hocanın yanına ugruycam mutlaka yüz  yüze görüşmek daha verimli olur diye düşünüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İsntanbul dışındayım İstanbul a gittiğimde Koray hocanın yanına ugruycam mutlaka yüz  yüze görüşmek daha verimli olur diye düşünüyorum
evet olabılır .. ozaman fınasterıd e başlayın. Niyetınız bu yöndeyse belkı hocanın fıkrı degişebilir ..
Global Moderator

MCD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
evet olabılır .. ozaman fınasterıd e başlayın. Niyetınız bu yöndeyse belkı hocanın fıkrı degişebilir ..
peki fınasterıd nerden Temin edebilirim Koray hocayla görüşmeden önce kullanmaya başlasam bi sıkıntı olurmu eczanelerden temin edilen bişeymi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
peki fınasterıd nerden Temin edebilirim Koray hocayla görüşmeden önce kullanmaya başlasam bi sıkıntı olurmu eczanelerden temin edilen bişeymi
mailde önermis zaten ben kullanıyorum bende bır sıkıntı yok sende kullanıcaksan denersin bı yan etki olursa bırakırsın  pros-car alıp 4 böler kullanırsın yada propeci.a alıp 1 mg direk yutarsın eczanaden evet .
Global Moderator

Müdür

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 MCD senin durumunda biri vardı sitede... Koray hoca saç ekimine uygun olmadığı söylemiş kafatasına lazer epilasyon yapıp protez saç kullanmasını önermişti... elemanda başka bi merkezde ekim yaptırmıştı sonuç kötü olmuştu...Koray hocayla yüz yüze görüşmeni ve dinlemeni tavsiye ederim... :)

MCD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
MCD senin durumunda biri vardı sitede... Koray hoca saç ekimine uygun olmadığı söylemiş kafatasına lazer epilasyon yapıp protez saç kullanmasını önermişti... elemanda başka bi merkezde ekim yaptırmıştı sonuç kötü olmuştu...Koray hocayla yüz yüze görüşmeni ve dinlemeni tavsiye ederim... :)
kardeşim istanbul a gittiğim zaman Koray hocanın yanına gidicem protez saç a pek sıcak bakmıyorum kardeşim hayırlısı olsun artık bakıcaz bi çaresine iki seyansta ekim yapılsa onada ragzıyım

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim benim şahsi düşüncem Fakat yorum yapabilmek  için hatrı sayılır Ekim sonucu gördüm.Kesinlikle ama kesinlikle Koray hoca doğru söylemiş, bu tip bir kellik ve bu yapıdaki bir donör ekime hiç uygun değil.arenamed falan bu firmaların yorumları kafanı karıştırmasın.Eminim bu fotoğraflarına rağmen 5000 greften bahseden kişi Ya ekimi bilmiyor, ya fotolarınızı incelememiş yada ciddi para kaygısı güden birisidir.çok sağlıklı Ve gür donörünüz olsa dahi zorlu Ve iler derece başarılı 2 Ekim ile mutlu sonuca ulaşabilecek iken zaten halilazırda bu seyrek donörle iyi bir sonuc beklemek gerçekçi bir tutum olmayacaktır.
Sakın tatlı yalanlara inanıpta hayatını zindana çevirme...hızlı karar verme.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
  hlc ye ekım yaptırmıstı koray hocayı dınlemeyıp ve sonuç hüsran ücretini geri almıstı sitede hala kendısı...
Global Moderator

MCD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim benim şahsi düşüncem Fakat yorum yapabilmek  için hatrı sayılır Ekim sonucu gördüm.Kesinlikle ama kesinlikle Koray hoca doğru söylemiş, bu tip bir kellik ve bu yapıdaki bir donör ekime hiç uygun değil.arenamed falan bu firmaların yorumları kafanı karıştırmasın.Eminim bu fotoğraflarına rağmen 5000 greften bahseden kişi Ya ekimi bilmiyor, ya fotolarınızı incelememiş yada ciddi para kaygısı güden birisidir.çok sağlıklı Ve gür donörünüz olsa dahi zorlu Ve iler derece başarılı 2 Ekim ile mutlu sonuca ulaşabilecek iken zaten halilazırda bu seyrek donörle iyi bir sonuc beklemek gerçekçi bir tutum olmayacaktır.
Sakın tatlı yalanlara inanıpta hayatını zindana çevirme...hızlı karar verme.
bende senin gibi düşünüyorum kardeşim para kaygısı güden merkezler saç ekimi uygun olsun yada olmasın ekeriz biçeriz hakederiz tarzı yorumlar yapıyor Koray hocanın buradaki kararlılığını tebrik ediyorum bugün tekrardan iletişim kurdum Koray hocanın çalışanlarıyla hocanın fikri değişmez bu konuda dönör bölgeniz açığı kapatacak sıklıkta değil hem sizin memnuniyetiniz bende hoca yapacağı işten memnun kalmayacağı için ekim yapmaz dediler bu benim bi yönden hoşuma gitti üzücü bi durum ama gerçeği söylüyorlar benim için olumlu bişey acıkcası. Kısmet olursa Koray hocanın yanına gidip bire bir görüşüp neler yapabiliriz bunu konusucam

Facebook Twitter Instagram