Gönderen Konu: stress sıkıntı  (Okunma sayısı 3901 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: stress sıkıntı
« Yanıtla #15 : 15 Mayıs 2017, 07:49:19 »
operasyon sonrası ne der diye dusunursen o zaman yaptırma hiç zaten taktığını anlayan cekindiğini anlayan ustune oynar onceleri o kızarıklıklarla dalga gecerler sonra aa sacın gurleşmiş ekim yaptırdın he estitikle şunla bunla uğraşanlardanmısın derler nasıl yeni ekim yaptırıp bayram gunu bile kalabalıkta kanlı kafa ile yuzlerce kişinin arasında ozguvenle dolasanlar var oyle rahat ol sıkıntıda yapıosa bunu millete belli etme biz colul cocuk zor bakıoz gecinioz adam lüksu için para harcıo demekki para var derler üstüne oynarlar iğneler falan acıtcakmı diye korkuon 2 cesit uyusturucu bir tanesi çok ii uyursuturo acı yok bir tanesi dandik uyuşturuodu eskiden boyleydi en azından benim ektirdiğim yerlerde para gitmesin diye dandik uyuşturucu kullanıyorlardı ben 6 kere ektirdim 3 tanesi futtu yani ameliyatlıydı 3 tanesi fue .şimdi heryer fue fue bebek işi ekimciye dersin canım çok tatlı sağlam uyuşturucu ile uyuşturun dersin bir iğne var ne yapılırken duyuyorsun ne uyuşturduğu yerde etki kayboluyor

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 15 Mayıs 2017, 08:33:30 »
6 kere mi abi naptın sen şok oldum. Benim korkum anestezi iğneleri girdiğinde yakıyormuş kafayı doğru mu acaba çok ağrıtır mı acaba? Valla dalga konusu mutlaka olur. Zaten 2 ay sonra tayınım çıkıyor. Son görüşleri olur. Dhi ekimde 10 günde birşey kalmıyor diyorlar.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 15 Mayıs 2017, 10:06:12 »
yok yakma falan biraz acıtır sorun yapıcak bişi yok
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Mayıs 2017, 11:14:17 »
anestezide cekincek bişi yok ben daha yeni yaptırdım diş kanal tedavisi için halen ağzım uyuşuk gelip gecici şeler bunlar
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 15 Mayıs 2017, 14:15:45 »
Kanal tedavisi bana çok kolay gelmişti hiç hissetmedim bile bakalım saç Ekim iğneleri nasıl olacak

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Mayıs 2017, 15:38:05 »
benim dişlerinde yarısı yok çekilirken terlemedim ekimde anam ağladı terlemedim kanal tedavisinde terledim ter içinde kaldım acı falan düşündükçe vardır böyle şeler doğru ekimci bulda iğneleri falan dandik kullanmaz hissettirmez sana
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram