Gönderen Konu: İkinci saç ekimi için öneri  (Okunma sayısı 12209 defa)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İkinci saç ekimi için öneri
« Yanıtla #31 : 17 Mayıs 2017, 13:32:40 »
Micromotor dusunuyosan esmaserkan bence zekten daha iyi hem sakaldanda alim yapiyolar.
esmaserkan kim donörü mahfedenler değil mi

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 17 Mayıs 2017, 13:33:16 »
Micromotor dusunuyosan esmaserkan bence zekten daha iyi hem sakaldanda alim yapiyolar.
esmaserkan kim donörü mahfedenler değil mi
Yok hayir antalyadaydi galiba dhi ile ekiyolar.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 17 Mayıs 2017, 15:36:20 »
bir arkadaş Zekeriya kula ektirmişti arıstıran biri için sordum gitmesin kalın ekio dedi gerçi son donem iyi ekio diyende var instotute hair mı neyse bir arkadaşla gittik gorustu arkadaş bende yanında durdum yaparız ederiz diolar ekimde sonra gordum arkadaşı nakış gibi işlemişler saçı şok dökülme zamanı gordum ekilenler haliyle dokulmuş asıl sonuç süreç tamamlanınca çıkar ortaya bizde bilmioz nasıl olcak sonuçları sitede 2 3 resimlerini gordum süreçleri tamamlanmamış ama sonuçlar hoşuma gitti tabi süreç tamamlanınca gerçek tamamen çıkar ortaya
saçları ekmeydi dersin

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 17 Mayıs 2017, 16:07:17 »
Hocam bn hiç araştırmadım esmaserkan ı ama zekeriya kulun vertex ekimleride fena değil yabancı forumlrda var.

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 18 Mayıs 2017, 09:03:23 »
Hocam bn hiç araştırmadım esmaserkan ı ama zekeriya kulun vertex ekimleride fena değil yabancı forumlrda var.
Hocam micro motorla alım yapılırsa daha az greft çıkacak değil mi

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 18 Mayıs 2017, 12:14:40 »
Daha az greft çıkacak ama zekeriya hocayla anlaştık sakaldan 500 greft çıkar dedi 3000 e tamamlayacak.açıkcası baska bi yerede güvenemiyorum.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 18 Mayıs 2017, 12:16:03 »
Bu arada erkan demirsoya da ulaştım cevap bekliyorum.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 18 Mayıs 2017, 12:16:38 »
Daha az greft çıkacak ama zekeriya hocayla anlaştık sakaldan 500 greft çıkar dedi 3000 e tamamlayacak.açıkcası baska bi yerede güvenemiyorum.
mantıklı daha öncede ekitiği çıkmış sende macera arama ..yine çıkar ektiği hoca sende sonuç almış

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 18 Mayıs 2017, 12:21:31 »
mantıklı daha öncede ekitiği çıkmış sende macera arama ..yine çıkar ektiği hoca sende sonuç almış
Haklısın:) euoronun düşmesini bekliyorum bkalm

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 18 Mayıs 2017, 15:12:15 »

BIRAZ KONU DISI OLACAK AMA ONLER SAGLAM OLMUS.. BEN COK BEGENDIM.COK DOGAL.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 18 Mayıs 2017, 17:35:15 »

BIRAZ KONU DISI OLACAK AMA ONLER SAGLAM OLMUS.. BEN COK BEGENDIM.COK DOGAL.
Saol kardeşim :)

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 18 Mayıs 2017, 23:29:04 »
Manuelde baska bilindik yok o fiyata onlerin cok iyi olmus.Tepe seyrek bile olsa gyzel durur sende artik onler iyi cidden. TEPEYi guzel eken bir doktor var. Micromotoru kullanan en iyi doktor lakin Turkiyeden kimse ulasamiyor. DR.Erkan Demirsoy  1.25 euro ulasirsan eger yapis derim armamed English yaz before and afterlara bak. Manuel gibi calisiyor eskiden manuel de aliyordu simdi sadece micromotor ama adam Üstad cidden
Hocam mail gönderdim fotoları fln attım ama geri dönüş olmadı.bnde görüşmek istiyorum aslında
Kardesim tepeden kafanin ortasina dogeu full keli 3000 greftle super sikliikla eken bir adam Dogallik %99  ama iste ulasmak imkansizmis Alaman asistani varmis onun araciligiyla ulasip ektiriyorlarmis

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 19 Mayıs 2017, 12:01:19 »
Manuelde baska bilindik yok o fiyata onlerin cok iyi olmus.Tepe seyrek bile olsa gyzel durur sende artik onler iyi cidden. TEPEYi guzel eken bir doktor var. Micromotoru kullanan en iyi doktor lakin Turkiyeden kimse ulasamiyor. DR.Erkan Demirsoy  1.25 euro ulasirsan eger yapis derim armamed English yaz before and afterlara bak. Manuel gibi calisiyor eskiden manuel de aliyordu simdi sadece micromotor ama adam Üstad cidden
Hocam mail gönderdim fotoları fln attım ama geri dönüş olmadı.bnde görüşmek istiyorum aslında
Kardesim tepeden kafanin ortasina dogeu full keli 3000 greftle super sikliikla eken bir adam Dogallik %99  ama iste ulasmak imkansizmis Alaman asistani varmis onun araciligiyla ulasip ektiriyorlarmis
kardeşim ulaştım erkan demirsoya pazartesi dönüş yapacaklarını söylediler.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 19 Mayıs 2017, 13:03:57 »
nasıl ulaştınız hocam mail adresi vs var ise paylaşır mısınız?

Facebook Twitter Instagram