Gönderen Konu: Bioxcin sampuan  (Okunma sayısı 5979 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bioxcin sampuan
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2017, 19:16:24 »
bioxcin üzerine benim kadar deneyimlisi yoktur. 10 yıldır kullanıyorum.  2007 yılından beridir bioxcinin çıkardığı her ürünü kullandım. ama genetik dökülmeye pek etkisi olmadı. sadece saçları kalın ve dolgun göstermesi dışında çok bir etkisi yok.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2017, 19:24:11 »
Benim kadar da yoktur hic bir halta yaramaz para tuzagi diyorlar ya tam bu sampuan iste para tuzagi

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2017, 20:24:15 »
Ya da nedense hepimiz o % 20 lik kısma giriyoruz  ;D ;D

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2017, 20:25:30 »
Benim kadar da yoktur hic bir halta yaramaz para tuzagi diyorlar ya tam bu sampuan iste para tuzagi
Hocam sizde bi hacim artışı olusturdumu

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2017, 20:41:53 »
Yok kardesim aksine saclarım yapisti kafama hacim olsun diyosan biotin ve minox kullanmanı öneririm en guzel hacimi bu ikili veriyor sampuan olarak ne kullanirsan kullan panten mi clear mi ben sebamet kullaniyorum arada market sampuanları

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2017, 10:12:58 »
3 yıl serumunu 8 yıl şampuanını  kullandım, kokusu dışında iyi bir tarafını göremedim :D şuan kullandığım Sawpoo şampuan fikrimce kat kat daha iyi.Hiçbir şampuan saç dökülmesini engellemez dökülmeye karşı ilaçlar daha etkili .içerisinde saç derisine zarar verici kimyasal maddelerin olmadığı şampuanlar tercih edilmeli.Bu yüzden tercihim Bebe Dalin ve Sawpoo şampuan
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2017, 10:16:28 Gönderen: pete71 »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2017, 16:56:32 »
Bioxin para tuzagı...
Biota Lab. Firması bioder isimli tüy giderici ürünle ciddi başarı sağlar hemen hemen her eczane ve her marketteki yerini alan Bioder üreticileri saç dökülmesi ile alakalı piyasadaki talebin farkındadır.Zeki ve vizyon sahibi biota lab. Yöneticileri birden bire "bu tüyleri en güzel biz döküyoruz , bunuda herkez biliyor.En iyi de biz çıkartırız " iddası ile girsek piyasaya diye fikir yürütür, hemen hemen bütün eczanelere binlerce bedelsiz ürün vererek heryere "Bioxin başınızı baştan çıkarır"sloganlı cam kaplama reklamlarını eczane kapılarına yapıştırırlar. Tek yapmaları gereken  bildiğimiz yağsız şampuanın içersinde cansız keratine benzer inçe liftler koyarak , ilk yıkama sonrası (etkisi 2-3 saat anca sürer) saçı dolgun gosterMek olacaktır.
3-4 ayda harcadıkları reklam giderlerini ,ilk ayları takiben bir kaç haftada geri toplamışlardır.Sloganlarında belirttiği üzere  Dünyanın sacını başınızdan çıkarırmı? Bilemem ama dünyanın parasını ceplerimizden aldığı kesin..

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2017, 13:25:48 »
2005ten beri bioxcin kullanan biri olarak söylüyorum. genetik dökülmenin önüne hiçbir şey geçemiyor ama bioxcin kesinlikle bu dökülmeyi biraz olsun yavaşlatıyor. 36 yaşındayım tepe bölge hariç saçlarımın tamaminı kaybettiğim yer yok. Buna rağmen ekim yaptırdım bioxcine de devam ediyorum

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2019, 05:12:19 »
Bende daha önce yaklaşık 3.5 yıl forte serisini kullandım. Kullandığım sure boyunca genetik dökülme yi engelleyememişti ama iyi temizliyordu. Benim fazla beklentim yok açıkçası şampuanlardan o yüzden fazla beklentisi olmayanlar için bence iyi bir şampuan

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Aralık 2019, 07:36:08 »
Valla ben şu sıralar konazol kullanıyorum 2 defa banyoda sürüyorum peşine de Pantene hacim guclendirici şampuanı var onu sürüyorum saçlar hem çok güzel temizlenmiş oluyor hemde güzel kabarıyor. Sadece konazol kullansam saçlar çok cansız duruyor fönde sıkıntı yaşıyorum. Gerçi maks 2 gün saçlar iyi sonrs hemen yaglaniyor fön de işlemiyor illa yikanicak :)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 27 Aralık 2019, 09:32:04 »
Valla ben şu sıralar konazol kullanıyorum 2 defa banyoda sürüyorum peşine de Pantene hacim guclendirici şampuanı var onu sürüyorum saçlar hem çok güzel temizlenmiş oluyor hemde güzel kabarıyor. Sadece konazol kullansam saçlar çok cansız duruyor fönde sıkıntı yaşıyorum. Gerçi maks 2 gün saçlar iyi sonrs hemen yaglaniyor fön de işlemiyor illa yikanicak :)
Konazolun prospektüsünde önce normal şampuanla yıkayın ardından konazolu kullanın deniyor. Hatta sonrasında 3 saat yıkamayın yazıyor. Mantığı konazolun mantar öldürme etkisinin yok olmaması herhalde. Bi de günlük kullanılacak birşey değil. Cilt doktoru egzema belirtisi hissettiğinde kullanıp bırakmamı söylemişti.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2019, 21:48:15 »
Konazolun prospektüsünde önce normal şampuanla yıkayın ardından konazolu kullanın deniyor. Hatta sonrasında 3 saat yıkamayın yazıyor. Mantığı konazolun mantar öldürme etkisinin yok olmaması herhalde. Bi de günlük kullanılacak birşey değil. Cilt doktoru egzema belirtisi hissettiğinde kullanıp bırakmamı söylemişti.

Doğrudur hocam fakat ben böyle kullanıyorum şimdilik sikayetim yok.

Facebook Twitter Instagram